Co obejrzeć 20-22.05.2022? Netflix, HBO Max, Prime Video i Apple TV+

Co ciekawego obejrzysz w weekend 20-22 maja 2022 roku na platformach Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video i Apple TV+? Zestawienie całkowicie zdominowały seriale – przede wszystkim nowe. Czy wśród nich jest coś wartego uwagi? Przekonaj się i sprawdź polecane produkcje, które możesz oglądać od tego tygodnia w serwisach Netflix, HBO Max, Prime Video i Apple TV+.

Co oglądać w weekend 20-22 maja 2022 roku?

Nowy tydzień, nowa oferta od popularnych platform VoD – co takiego przygotowały na najbliższy weekend serwisy streamingowe? Z całą pewnością na liście wyróżnia się długo oczekiwany powrót zbioru unikatowych animacji w formie antologii Netfliksa. Tak, mowa o trzecim sezonie Miłość, śmierć i roboty, który trafił na platformę równo rok po premierze drugiej, mniej udanej serii.

Intrygująco zapowiada się też nowy autorski serial Amazon Prime Video w klimacie science fiction – Nocne niebo. W głównych rolach występują J.K. Simmons (Whiplash, Being the Ricardos) i Sissy Spacek (Carrie, Prosta historia). Z kolei HBO podjęło kolejną próbę zekranizowania powieści Audrey Niffenegger – Miłość ponad czasem. Tym razem w formie serialu – poprzednia adaptacja była filmem z Rachel McAdams i Erikiem Baną (Zaklęci w czasie).

Sprawdź wszystkie serialowo-filmowe pozycje, które warto obejrzeć w weekend 20-22 maja 2022 roku na Netfliksie, HBO Max, Amazon Prime Video i Apple TV+.

Miłość ponad czasem (The Time Traveler’s Wife) – HBO Max

  • Od kiedy można oglądać: 16 maja

Serial Miłość ponad czasem to kolejna, po filmie z 2009 roku, adaptacja najpopularniejszej książki Audrey Niffenegger. Jest to nieprawdopodobna historia o Henrym (Theo James), którego przypadłość pozwala mu podróżować w czasie. Tak poznaje swoją przyszłą żonę – Clare (Rose Leslie). Po pierwszy spotyka ją, gdy ma 31 lat, a ona raptem 6. Problemem jednak jest to, że jego podróże są często niekontrolowane, co utrudnia prowadzenie normalnego życia. Czy miłość wygra z czasem?

Przeczytaj także:

Kto zabił Sarę? sezon 3 (Who Killed Sara? Season 3) – Netflix

  • Od kiedy można oglądać: 18 maja

Meksykański serial Kto zabił Sarę? okazał się wielkim sukcesem na Netfliksie. Nic więc dziwnego, że doczekał się kolejnego, trzeciego już sezonu. O czym opowiada nowa seria?

Wrobiony w morderstwo Alex Guzman odkrywa, że ciało jego siostry nie jest tam, gdzie być powinno. Nowo odkryte ślady prowadzą go do tajemniczej istoty zwanej Meduzą. Kim jest? Czy odegrała dużą rolę w śmierci tytułowej Sary? Czy Alex w końcu odkryje prawdę na temat zniknięcia swojej siostry? Na te – i nie tylko na te – pytania odpowiada trzecia i zarazem finałowa seria.

Zobacz również:

Sekret sprzed lat (Now & Then) – Apple TV+

  • Od kiedy można oglądać: 20 maja

Sekret sprzed lat to wielowarstwowy thriller Apple TV+. Opowiada on o prowadzących na pozór idealne życie grupce przyjaciół, którzy muszą się zmierzyć z przeszłością. Żadnemu z nich nie daje spokoju śmierć jednego z kolegów, który umiera podczas imprezy studenckiej. 20 lat później wiodą niemal perfekcyjne życie w Miami i obawiają się, że mroczna prawda wyjdzie na jaw.

Miłość, śmierć i roboty sezon 3 (Love Death & Robots Season 3) – Netflix

  • Od kiedy można oglądać: 20 maja

Nagrodzony statuetkami Emmy serial powrócił (oby w blasku i chwale). Trzeci sezon produkcji Tima Millera i Davida Finchera jest kolejnym gatunkowym i wizualnym miszmaszem, w którym odkryjesz nowe fascynujące światy. W zestawie historyjek będziesz świadkiem (nieudanego) lądowania na Księżycu, dowiesz się, czym jest starożytne zło i (nie) przetrwasz apokalipsy w komediowym wydaniu. Nie zabraknie również opowieści grozy, a to wszystko w różnym stylu – począwszy od animacji 2D, a skończywszy na obłędnie realistycznym CGI.

Nocne niebo (Night Sky) – Amazon Prime Video

  • Od kiedy można oglądać: 20 maja

Nocne niebo wydaje się idealną propozycją dla miłośników spokojnego kina science fiction, w którym głównym motywem jest tajemnica. Frank (J.K. Simmons) i Irene (Sissy Spacek) odkrywają dziwną komnatę na swoim podwórzu, która stanowi przejście na tajemniczą i opuszczoną planetę. Pewnego razu Irene znajduje w komorze nieznanego mężczyznę. Bohaterowie muszą zmierzyć się z tajemnicą i dowiedzieć się, czym jest w rzeczywistości komnata.

W serialu nie zabrakło także polskiego akcentu – Piotra Adamczyka, którego ostatnio można coraz częściej oglądać w zagranicznych serialach (Hawkeye Marvela czy For All Mankind od Apple TV+).

Sprawdź również:

Co jeszcze warto obejrzeć na platformach VoD w weekend 20-22 maja 2022 roku?

  • Tina – HBO Max (od 17 maja)
  • Rodzina idealna (La familia perfecta) – Netflix (od 18 maja)
  • Cyberpiekło: Jak ujawniono internetowy koszmar (Cyber Hell: Exposing an Internet Horror) – Netflix (od 18 maja)
  • San Andreas – HBO Max (od 20 maja)

Poznaj więcej majowych nowości na platformach VoD:

Koniecznie sprawdź również nasze rekomendacje z poprzednich tygodni:

Przejrzyj pełną ofertę telewizorów w x-komie