Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video 4–6.03.2022?

Każdego miesiąca platformy streamingowe proponują nowe tytuły. Przyjrzeliśmy się filmom i serialom, które pojawiły się premierowo i zebraliśmy kilka, naszym zdaniem, najbardziej interesujących propozycji. Sprawdź listę polecanych filmów i seriali na Netfliksie, HBO GO, Prime Video i Apple TV+ w weekend 4–6.03.2022 roku.

Co oglądać w weekend 4–6 marca 2022 roku?

Z oczywistych względów nasze myśli krążą wokół wydarzeń na świecie. Warto jednak, nawet w najtrudniejszych chwilach, zadbać o swój spokój, znaleźć chwilę na odpoczynek i pozwolić myślom oderwać od otaczającej nas rzeczywistości. Weekend to bardzo dobry moment, aby to zrobić, a filmy i seriale to bardzo przydatne narzędzia, które pomagają się zrelaksować.

Walka z lodem (Against the Ice) – Netflix

  • Od kiedy można oglądać: 2 marca

Na Netfliksie pojawił się film, który powinien zainteresować, chociażby miłośników filmów skandynawskich. Zachęcać może także doborowa obsada, w tym m.in. znani miłośnikom Gry o Tron: Charles Dance oraz Nikolaj Coster-Waldau. Walka z lodem to niewiarygodna, lecz prawdziwa historia o przyjaźni, miłości i inspirującej sile braterstwa między dwoma mężczyznami, którym udaje się znaleźć dowód na to, że Grenlandia jest jedną wyspą. Zanim jednak opowiedzą o tym światu, muszą stoczyć walkę o przetrwanie w skrajnie nieprzyjaznych warunkach skutej lodem krainy.

Zobaczcie też:

Supernova – HBO GO

  • Od kiedy można oglądać: 4 marca

Film, który może wywołać wzruszenie ze znakomitymi kreacjami aktorskimi Colina Firtha i Stanleya Tucci. Sam i Tusker są razem od ponad 20 lat i kochają się bezgranicznie. Kiedy okazuje się, że niedługo mogą zostać rozdzieleni przez chorobę Tuskera, wyruszają w długą podróż i cieszą się z każdej spędzonej wspólnie chwili. Z każdym kolejnym dniem odkrywają jednak, że podchodzą zupełnie inaczej do tego, co jeszcze przed nimi, a ich związek zostaje wystawiony na najtrudniejszą próbę.

Gomorra: Kulisy serialu (A story called Gomorrah) – serial dokumentalny — HBO GO 

gomorra - kulisy serialu
  • Od kiedy można oglądać: 1 marca

Historia serialu Gomorra, opowiedziana przez jej twórców i kluczowych realizatorów. Od pomysłu początkowego Roberto Saviano, aż do ostatnich dni zdjęciowych. Jest to miniserial składający się z 4 odcinków trwających niespełna pół godziny. W pierwszym odcinku wybieramy się na przejażdżkę Vespą po Neapolu. Podczas wyprawy Saviano przeanalizuje proces pisania powieści i jej późniejsze przekształcenie w scenariusz. Pozycja obowiązkowa dla fanów serialu.

Psi Patrol: Film (PAW Patrol: The Movie) – HBO GO

  • Od kiedy można oglądać: 6 marca

Czy można mieć dziecko lub nim być i nie widzieć Psiego Patrolu? Pewnie można, ale po co. Trzeba przyznać, że ta filmowa wersja popularnej bajki bardzo się twórcom udała. Premiera tego tytułu na platformie HBO GO będzie miała miejsce w niedzielę. Jest to zatem doskonała okazja do tego, by zrobić sobie rodzinny seans i zobaczyć, jak po raz kolejny Psi Patrol rusza do akcji.

Star Trek Picard 2 sezon – Amazon Prime Video

  • Od kiedy można oglądać: 4 marca

Pod względem fabularnym, serial stanowi luźną kontynuację Star Trek: Następne pokolenie, którego kluczowym bohaterem był Picard, oraz czterech późniejszych filmów kinowych zrealizowanych z tą samą obsadą. Bezpośrednim poprzednikiem serialu w chronologii uniwersum jest film Star Trek: Nemesis, będący ostatnim dotychczasowym wystąpieniem postaci kapitana Jean-Luca Picarda. W główną rolę w Star Trek: Picard wciela się oczywiście nie kto inny, a sir Patrick Stewart.

Chłopaki przedstawiają: Czyste zło (The Boys: Diabolical) Animowany spin-off – Amazon Prime Video

  • Od kiedy można oglądać: 4 marca

Jedną z nowości na platformie Amazon Prime Video jest animowany spin-off serialu The Boys. W prace nad tym serialem animowanym zaangażowani są m.in. Seth Rogen, Evan Goldberg, Awkwafina, Aisha Tyler, Andy Samberg, a nawet Justin Roiland, czyli współtwórca przygód Ricka i Morty’ego.

Akcja serialu animowanego The Boys Presents: Diabolica zostanie osadzona w uniwersum komiksów Gartha Ennisa, a na cały projekt złoży się osiem krótkometrażowych filmów animowanych.