Co obejrzeć 3–5.06.2022? Netflix, HBO Max, Prime Video i Apple TV+

Co obejrzeć w najbliższy weekend na platformach streamingowych? Żeby ułatwić Wam wybór zebraliśmy najciekawsze propozycje, które idealnie sprawdzą się (nie tylko) na weekend. Sprawdź listę polecanych filmów i seriali na Netfliksie, HBO Max, Amazon Prime Video i Apple TV+ w weekend 3–5.06.2022 roku.

Co oglądać w weekend 3–5 czerwca 2022 roku?

Zazwyczaj początek nowego miesiąca przynosi wiele premier i nowości na platformach vod. Nie inaczej jest w tym miesiącu. Jeśli nie macie pomysłu, co obejrzeć w weekendowe wieczory, przychodzimy Wam z pomocą. W zestawieniu znalazły się przede wszystkim premiery nowych sezonów seriali, ale znalazło się także miejsce na starszy tytuł, który dopiero teraz znalazł się w bibliotece HBO Max. Sprawdźcie, co jeszcze znalazło się w naszym zestawieniu weekendowych poleceń.

Przeczytaj też:

Rząd. Królestwo, władza i chwała (Sezon 1.) – Netflix

  • Od kiedy można oglądać2 czerwca

Kontynuacja jednego z najciekawszych dramatów politycznych w dziejach. Serial opowiada historię Birgitte Nyborg, która niedawno przejęła posadę minister spraw zagranicznych w Danii. W tym samym czasie odkryte zostały złoża ropy naftowej na Grenlandii. Powoduje to początek walki o władzę w Arktyce. Każdy kraj chciałby mieć tam odrobinę wpływów. Zaczyna się trudna i skomplikowana politycznie gra, w której nie wiadomo, kto będzie ostatecznym zwycięzcą. 


Niebiańska plaża (The Beach, 2000) – HBO Max

  • Od kiedy można oglądać3 czerwca

Kolejna propozycja to popularny film Niebiańska plaża z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Richard jest znudzonym cywilizacją młodym Amerykaninem, który zostawia za sobą wielkomiejskie życie i postanawia wyruszyć w świat. Chęć przeżycia wielkiej przygody kieruje go na niebiańską plażę, która początkowo wydaje się być rajem. Jednak nawet najpiękniejsze miejsca na świecie mają swoje mroczne tajemnice.


Rodzina Addamsów 2 (The Addams Family 2, 2021) – HBO Max

  • Od kiedy można oglądać5 czerwca

Kolejna propozycja to kultowa rodzinka Addamsów w wersji animowanej. Mimo że Addamsowie znacznie odbiegają od tradycyjnego modelu rodziny, także u nich daje o sobie znać konflikt pokoleń.  Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł i postanawia zabrać wszystkich na wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.  

The Boys (3. sezon) – Amazon Prime Video

  • Od kiedy można oglądać3 czerwca

Czerwiec na platformie Prime Video wygrywają dziewczyny i chłopaki z “The Boys”. Ciąg dalszy opowieści o superbohaterskich celebrytach, psychopatycznych, narcystycznych i niezwykle niebezpiecznych, których powstrzymać może tylko Billy Rzeźnik i jego wesoła kompania.

Pierwsze dwa sezony serialu dostarczyły widzom wielu emocji. Twórcy zapewniają jednak, że 3. sezon ma zszokować widzów jeszcze bardziej. Drugi sezon zakończył się chwilowym zawieszeniem broni pomiędzy The Boys i Siódemką. Spokój nie będzie jednak trwał długo, ponieważ do akcji wkroczy kolejna grupa – Payback.

W obsadzie są Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Claudia Doumit oraz Jensen Ackles.


Physical (sezon 2) – Apple TV+

  • Od kiedy można oglądać3 czerwca

2. sezon czarnej komedii osadzonej w latach 80. w świecie aerobiku właśnie dzisiaj zadebiutował na platformie Apple TV+. Tego dnia zobaczymy 1. odcinek, a cały sezon ma liczyć 10 odcinków, które będą pokazywane co tydzień.

Serial „Physical” przenosi nas do lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku do San Diego i opowiada historię niepozornej gospodyni domowej Sheili Rubin, której życie wywraca się do góry nogami po wkroczeniu w świat aerobiku i treningów prezentowanych na taśmach VHS. Pomysł okazał się bardzo trafiony i w końcu stał się jej sposobem na życie.

W drugim sezonie Sheila nie może zbyt długo cieszyć się sukcesem swojego pierwszego filmu o fitnessie, ponieważ na swojej drodze do świata show-biznesu trafia na nowe i jeszcze większe przeszkody. Bohaterka musi wybierać między lojalnością wobec męża i wartościami, które reprezentuje, a niebezpieczną fascynacją kimś innym. Musi też pokonać kilku zaciekłych konkurentów na drodze do zbudowania pełnoprawnego imperium w świecie fitnessu.

Koniecznie sprawdź również nasze rekomendacje z poprzednich tygodni: