Co obejrzeć 8-10.04.2022? Netflix, HBO Max, Prime Video i Apple TV+

Co obejrzeć w najbliższy weekend na Netfliksie, HBO Max, Amazon Prime Video i Apple TV+? Szykuje się szczególny tydzień dla miłośników thrillerów i mocnych wrażeń. Nie zabraknie także seriali i filmów dla młodzieży. Co jeszcze możesz zobaczyć na platformach streamingowych, takich jak Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 8-10 kwietnia 2022 roku? Sprawdź listę polecanych przez nas produkcji.

Co oglądać w weekend 8-10 kwietnia 2022 roku?

Początek kwietnia nie rozpieszcza. Kolejny tydzień nie jest tak obfity jak przełom marca i bieżącego miesiąca. Mimo to platformy VoD przygotowały nowości, które mogą Cię zainteresować. Jedną z nich może być Tokyo Vice, z którym wyruszysz w podróż do Tokyo, by poznać opowieść o kulisach japońskiego półświatka. Jest ona inspirowana prawdziwą historią Jake’a Adelsteina, za którego głowę yakuza wyznaczyła wysoką cenę.

Powody do zadowolenia mogą mieć również fani szpiegowskiego, wysokooktanowego kina. Powróci też popularny hiszpański serial młodzieżowy. Dla tej grupy odbiorców trafić może również nowy film twórcy Gry o tron. Sprawdź polecane filmy i seriale, które możesz obejrzeć w najbliższy weekend na Netfliksie, HBO Max, Amazon Prime Video i Apple TV+.

Tokyo Vice – HBO Max

 • Od kiedy można oglądać: 8 kwietnia

Tokyo Vice zalicza się zdecydowanie do jednej z najmocniejszych pozycji opisywanego tygodnia. Serial, którego pilot wyreżyserował sam Michael Mann (Informator, Gorączka), przenosi nas do Tokio z lat 90. ubiegłego wieku. Dziennikarz Jake Adelstein (Ansel Elgort) wyrusza tam, by pracować dla największej gazety Yomiuri Shimbun i przeprowadzić śledztwa dotyczące przestępczości zorganizowanej i korupcji w tokijskiej policji.

Pierwsze recenzje (75% w serwisie Metacritic) zwiastują porządne, trzymające w napięciu kino, które przedstawia świat i działania yakuzy. Serial ten bazuje luźno na książce Tokyo Vice. Sekrety japońskiego półświatka Jake’a Adelsteina.

Przeczytaj również:

Metal Lords – Netflix

 • Od kiedy można oglądać: 8 kwietnia

Zastanawiasz się, nad czym pracowali ostatnio twórcy Gry o tron? Teraz masz jedną z odpowiedzi. Przygotowywali młodzieżową produkcję o dwójce szkolnych dzieciaków, którzy chcą spełnić marzenia. Hunter i Kevin postanawiają założyć metalowy zespół muzyczny, aby wystąpić w konkursie talentów (bitwie zespołów) i za wszelką cenę go wygrać.

David Benioff jest jednym z producentem wykonawczych. Większy udział w Metal Lords miał zdecydowanie D.B. Weiss, który również stworzył do niego scenariusz. Za reżyserię odpowiada Peter Sollette (Nick & Norah’s Infinite Playlist, Vinyl).

Wszystkie stare noże (All the Old Knives) – Amazon Prime Video

 • Od kiedy można oglądać: 8 kwietnia

Współczesny thriller szpiegowski z gwiazdą Wonder Woman i Star Treka, który powinien trafić w gust miłośników szybkiej akcji. Agent CIA Henry Pelham (Chris Pine) bada sprawę dawnej współpracowniczki i byłej ukochanej Celii Harrison (Thandiwe Newton) z czasów pracy w wiedeńskiej placówce agencji. Celia podejrzana jest o bycie podwójnym szpiegiem, który przyczynił się do śmierci ponad 100 osób podczas misji ratunkowej. W obsadzie znajdują się również Laurence Fishburne czy Jonathan Pryce.

Szkoła dla elity sezon 5 (Elite Season 5) – Netflix

 • Od kiedy można oglądać: 8 kwietnia

Hiszpański, popularny serial Netfliksa dla młodzieży powraca. Mowa o Szkole dla elity, która doczekała się już piątego sezonu. Seria rozpoczyna się po opłakanej w skutkach imprezie noworocznej Phillipe’a Floriana Von Triesenberga i brutalnym morderstwie Armanda. Bohaterowie muszą odnaleźć się w nowej sytuacji. Rebe i Mencia oraz Samu i Ari są razem, ale muszę stawić czoło kolejnym problemom. Czy Guzman jeszcze powróci? Jaki wpływ na towarzystwo będzie mieć Bilala?  

Przypomnij sobie 4. sezon Szkoły dla elity:

Reminiscencja (Reminiscence) – HBO Max

 • Od kiedy można oglądać: 10 kwietnia

Reminiscencja to wydany w ubiegłym roku film Lisy Joy (Westworld) z gatunku science fiction, który opowiada o Nicku Bannisterze (Hugh Jackman). Jest on prywatnym detektywem, którego specjalnością jest odzyskiwanie utraconych wspomnień. Jego życie odwraca się do góry nogami, gdy poznaje tajemniczą klientkę – Mae (Rebecca Ferguson). Gdy Nick Bannister próbuje poznać przyczyny jej zniknięcia, trafia w sam środek spisku. Jak daleko posunie się bohater w imię miłości?

Co jeszcze warto obejrzeć na platformach VoD w weekend 8-10 kwietnia 2022 roku?

 • Tony Hawk: Aż odpadną kółka (Tony Hawk: Until The Wheels Fall Off) – HBO Max (od 5 kwietnia)
 • Batman (1989) – HBO Max (od 7 kwietnia)
 • Powrót Batmana (Batman Returns) – HBO Max (od 7 kwietnia)
 • Batman Forever – HBO Max (od 7 kwietnia)
 • Batman & Robin – HBO Max (od 7 kwietnia)
 • Pinecone & Pony – Apple TV+ (od 8 kwietnia)
 • Marley i ja (Marley & Me) – HBO Max (od 9 kwietnia)
 • Jaja w tropikach (Tropic Thunder) – HBO Max (od 9 kwietnia)
 • Coś się kończy, coś zaczyna (Endings, Beginnings) – HBO Max (od 10 kwietnia)

Poznaj więcej kwietniowych nowości w platformach VoD:

Koniecznie sprawdź również nasze rekomendacje z poprzednich tygodni: