Co obejrzeć 25-27.03.2022? Netflix, HBO Max i Apple TV+

Szukasz serialowo-filmowych propozycji na weekend 25-27 marca 2022 roku? Przychodzimy z pomocą i serwujemy solidną porcję polecanych produkcji na koniec wyczerpującego tygodnia. Co ciekawego platformy streamingowe przygotowały na ostatni weekend marca? Sprawdź zestawienie polecanych seriali i filmów, które możesz obejrzeć 25-27 marca 2022 roku na Netfliksie, HBO Max i Apple TV+.

Co oglądać w weekend 25-27 marca 2022 roku?

Końcówka marca nie należy do najobfitszych, jeśli chodzi o warte uwagi seriale i filmy. Zwłaszcza tych drugich jest tyle, co kot napłakał, choć HBO Max przypomniało sobie o nieobecnym przez parę tygodni Psim Patrolu. Zdecydowanie więcej powodów do zadowolenia mogą mieć fani serialowych opowieści. To nie tylko powrót na dwór Bridgertonów, ale pojawiły się również gorące i wysoko oceniane nowości od HBO Max i Apple TV+.

Polecilibyśmy jeszcze Atlantę (3. sezon) czy ekranizację Halo, ale niestety nie są one jeszcze dostępne w Polsce. Powinny pojawić się dopiero po debiucie platform Disney+ i SkyShowtime w naszym kraju. Przekonaj się, co warto obejrzeć w weekend 25-27 marca 2022 roku na Netfliksie, HBO Max i Apple TV+. Tym razem zabrakło Prime Video, bo w tym tygodniu nie trafiło na platformę Amazona nic ciekawego.

Minx – HBO Max

  • Od kiedy można oglądać: 22 marca

Pikantny komediodramat, który przenosi nas do słonecznej Kalifornii z lat 70. To opowieść o Joyce (w tej roli Ophelia Lovibond, znana chociażby z Sex Story czy Autopsji Jane Doe), feministce o wielkich ambicjach. Musi jednak zderzyć się z (brutalną) rzeczywistością i pójść na mocne kompromisy, by stworzyć magazyn idealny dla kobiet. Wbrew swoim oczekiwaniom wchodzi w biznesowe relacje z Dougiem Lanettim (Jake Johnson z New Girl), wydawcą, który, owszem, odnosi sukcesy, ale w pornobiznesie.

Niekoniecznie jest to w smak bohaterce, ale mimo wszystko postanawia podjąć wyzwanie i stworzyć pierwszy erotyczny magazyn dla płci pięknej. Minx to krótkie, bo niespełna 30-minutowe odcinki, więc nastaw się na sprawne tempo akcji (dobrze wyważone) i chmarę… męskich członków (pod tym względem HBO rywalizuje samo ze sobą).

Zobacz również:

Pachinko – Apple TV+

  • Od kiedy można oglądać: 25 marca

Pachinko to (mini)serialowa nowość od Apple’a, która jest ekranizacją bestsellerowej powieści Min Jin Lee o koreańskich imigrantach z czterech różnych pokoleń. Wyruszają oni do Japonii, by zapewnić sobie godniejsze warunki do życia, ale w walce o lepsze jutro na drodze stają trudne relacje między krajami i wiążącą się z nimi dyskryminacja. Produkcja zebrała bardzo wysokie noty od krytyków (powyżej 90% w serwisie Metacritic!).

W obsadzie Pachinko znajduje się m.in. Yuh-Jung Youn, która otrzymała Oscara za  poboczną rolę w filmie Minari z 2020 roku. W dniu premiery na platformie pojawiły się trzy odcinki. Pozostałe będą ukazywać się w tygodniowych odstępach.

Hellboy (2004) – HBO Max

  • Od kiedy można oglądać: 25 marca

Hellboy z 2004 roku wyszedł, zanim filmy oparte na komiksach zdominowały rynek filmowy. Poznajemy w nim historię czerwonoskórej istoty z piekła rodem, która trafiła na Ziemię w 1944 roku z innego wymiaru i była wychowywana przez profesora Bruttenholma (John Hurt). 40 lat później tytułowa postać (w tej roli Ron Perlman) mierzy się z nadnaturalnymi zjawiskami i demonami  wspólnie z pozostałymi członkami Biura Badań Paranormalnych i Obrony.

Film w reżyserii Guuillermo del Toro wzbudził po premierze mieszane odczucia, ale wspominam go bardziej pozytywnie niż negatywnie. Poza tym jaki by nie był – Hellboy z 2004 roku i tak jest lepszy od rebootu z 2019 roku Neila Marshalla, w którym główną rolę zagrał znany ze Stranger Things David Harbour.

Bridgertonowie sezon 2 (Bridgerton Season 2) – Netflix

  • Od kiedy można oglądać: 25 marca

Popularny serial Bridgertonowie Netfliksa powraca! W drugim sezonie historia skupia się na poszukiwaniach żony przez wicehrabię Anthony’ego (Jonathan Bailey). Kandydatek wiele, ale żadna nie przykuwa jego uwagi. Przynajmniej do czasu, gdy na dworze pojawiają się siostry Sharma – Edwina (mało znana Charithra Chandran z np. serialu Alex Rider) i Kate (Simon Ashley z m.in. Sex Education). Gdy Anthony próbuje zbliżyć się do Edwiny, Kate zrobi wszystko, co w jej mocy, by nie dopuścić do ich związku.

Przeczytaj również:

Co jeszcze warto obejrzeć na Netfliksie i HBO Max w weekend 25-27 marca 2022 roku?

  • Psi Patrol: Film (Paw Patrol: The Movie) – HBO Max (od 23 marca, powrót po nieobecności)
  • Transformers: Botbots – Netflix (od 25 marca)
  • Obecność 3: Na rozkaz diabła (The Conjuring: The Devil Made Me Do It) – HBO Max (od 25 marca)
  • Hyperionowie (The Hyperions) – HBO Max (od 27 marca)

Poznaj więcej marcowych nowości w platformach VoD:

Koniecznie sprawdź również nasze rekomendacje z poprzednich tygodni: