Co obejrzeć na Netflix, HBO GO, Prime Video i Apple TV+ w weekend 11-13.02.2022?

W co obfituje oferta Netfliksa, HBO GO, Amazon Prime Video i Apple TV+ w drugim tygodniu lutego 2022 roku? Nie zabrakło komedii romantycznej z okazji walentynek, powrotu wysoko ocenianego serialu na podstawie bestsellerowego cyklu neopolitańskiego czy emocjonujących powieści, które mogą chwycić za serce. Sprawdź, co obejrzeć 11-13 lutego 2022 roku na Netfliksie, HBO GO, Prime Video i Apple TV+.

Co oglądać w weekend 11-13 lutego 2022 roku?

Co obejrzeć 11-13 lutego 2022 roku? Ten tydzień nie obfituje w tak wiele produkcji, jak ostatnie dwa, ale za to jest sporo nowości. W naszym zestawieniu pokusiliśmy się o dość zróżnicowane tytuły. Poznasz nie tylko dalsze losy dwóch przyjaciółek w trzecim sezonie My Brilliant Friend, których przyjaźń zostaje wystawiona na (kolejną) próbę, ale także dowiesz się Kim jest Anna?

Znajdzie się też coś dla poszukiwaczy i poszukiwaczek rzewnych historii i romantycznych komedii. Poznaj listę seriali i filmów, które obejrzysz w weekend 11-13 lutego 2022 roku na Netfliksie, HBO GO, Prime Video i Apple TV+.

Genialna przyjaciółka, 3. Sezon (My Brilliant Friend Season 3) – HBO GO

  • Od kiedy można oglądać: 7 lutego

Na HBO GO pojawił się trzeci sezon Genialnej przyjaciółki, który jest adaptacją trzeciej książki z cyklu neapolitańskiego napisanego przez Elenę Ferrante o tym samym tytule. To opowieść o wielkiej przyjaźni, która przetrwała 60 lat. Akcja nowego sezonu rozgrywa się w latach 70. Poznajesz dorosłe życie bohaterek. Elena wydała swoją pierwszą książkę, natomiast Lila opuszcza męża i zaczyna wyczerpującą pracę w zakładzie mięsnym. Ich światy zaczynają się coraz bardziej różnić.

Cały sezon ma liczyć 8 odcinków, czyli tyle samo ile poprzednie dwie serie. W dniu premiery ukazały się dwa epizody – kolejne będą wychodzić w odstępie tygodniowym (także po dwa).

Wróć do mnie (I Want You Back) – Amazon Prime Video

  • Od kiedy można oglądać: 11 lutego

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, więc platformy streamingowe nie mogły nie wzbogacić swojej oferty o tytuły dodane z myślą o święcie zakochanych. I Want You Back to komedia romantyczna, która opowiada o perypetiach Petera (Charlie Day) i Emmy (Jenny Slate), którzy zostają porzuceni przez partnerów w tym samym czasie. Bohaterowie postanawiają uknuć intrygę, by odzyskać swoich byłych – Anne (Gina Rodriguez) i Noah (Scott Eastwood), którzy w nowych związkach są szczęśliwi jak nigdy.

Kim jest Anna? (Inventing Anna) – Netflix

  • Od kiedy można oglądać: 11 lutego

Nowy serial od Shondy Rhimes, twórczyni Bridgertonów i Skandalu, przedstawia inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię urodzonej w Rosji oszustki Anny Sorokin (w tej roli Julia Garner, nagrodzona Emmy za drugoplanową postać w Ozark Netfliksa). Przez kilka lat podawała się za Annę Delvey, niemiecką spadkobierczynię wielkiej fortuny. Nie tylko wyłudziła pieniądze od zamożnych znajomych, ale także oszukała banki i hotele. Cała opowieść, podczas której śledzisz działania dziennikarki próbującej odpowiedzieć na tytułowe pytanie, zamknięta jest w 10-odcinkowym miniserialu.

Niebo jest wszędzie (The Sky is Everywhere) – Apple TV+

  • Od kiedy można oglądać: 11 lutego

Niebo jest wszędzie to kolejna, tym razem filmowa ekranizacja w tym zestawieniu, a bazuje ona na młodzieżowej powieści Jandy Nelson o tym samym tytule. Fabuła opowiada o 17-letniej Leannie (Grace Kaufman), która próbuje poradzić sobie ze stratą bliskiej osoby. Zdaje sobie sprawę, że mniej cierpi jedynie przy byłym chłopaku swojej siostry. Oboje przechodzą bardzo trudny okres, który zbliża ich do siebie. Sytuacja jednak zaczyna się komplikować, gdy pojawia się Joe, nowy uczeń w szkole Leannie.

Co jeszcze warto obejrzeć?

  • Cast Away: Poza światem (Cast Away) – HBO GO (od 8 lutego)
  • Dorwać mordercę, 2. sezon (Catching Killers Season 2) – Netflix (od 9 lutego)
  • Rozczarowani, 4. sezon (Disenchantment Season 4) – Netflix (od 9 lutego)
  • Z miłości (With Love) – Prime Video (od 11 lutego)
  • Wcielenie (Malignant) – HBO GO (od 13 lutego)

Zobacz, co możesz obejrzeć w weekend 18-20 lutego 2022 roku:

Sprawdź, co można było oglądać 4-6 lutego 2022 roku na popularnych platformach VoD:

Poznaj pełną rozpiskę filmów i seriali na Netfliksie i HBO GO na luty 2022 roku:

Telewizory do oglądania filmów i seriali na platformach VoD