Cyberpunk 2077 ma kolejną wielką gwiazdę. Nie zgadniesz, kto wystąpi w Phantom Liberty

Do nadchodzącego dodatku do Cyberpunka 2077, Phantom Liberty (Widmo Wolności), trafi nie jedna, a dwie wielkie filmowe gwiazdy. Oprócz Keanu Reevesa, który powróci w roli Johnny’ego Silverhanda, do Night City zawita Idris Elba, aktor znany chociażby z serialu Prawo ulicy i filmów American Gangster, Thor czy The Suicide Squad. W kogo się wcieli?

Idris Elba w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

W Cyberpunk: Widmo Wolności ponownie wcielisz się w V, głównego bohatera podstawki, który razem z Johnnym Silverhandem (Keanu Reeves) uda się do zupełnie nowego rejonu Night City, by wziąć udział w „niemożliwej misji szpiegowskiej napędzanej chęcią przetrwania”. W zadaniu pomoże im Solomon Reed, agent FIA Nowych Stanów Zjednoczonych, w którego wcieli się sam Idris Elba. Aktora możesz kojarzyć z takich produkcji, jak Luther (serial), Mroczna wieża (film), Pacific Rim (film) czy Rock’N’Rolla (film).

Znajdź odpowiedni komputer do Cyberpunka 2077 w x-komie

idris elba w cyberpunk 2077 phantom liberty

Zwiastun Cyberpunk 2077: Phantom Liberty z Game Awards 2022

Niestety, CD Projekt RED nie było gotowe ujawnić daty premiery wielce oczekiwanego rozszerzenia do Cyberpunka 2077. Wiemy tyle, że dodatek Phantom Liberty wyjdzie w 2023 roku na PC oraz konsole obecnej generacji (PS5 i Xbox Series X/S). Na pocieszenie podczas gali The Game Awards 2022 pokazano drugi, bardzo klimatyczny zwiastun, który przybliża postać Solomona Reeda. Trzeba przyznać, że aktora udało się świetnie odwzorować w grze – nawet lepiej niż Keanu Reevesa.