Poznaliśmy datę premiery Phantom Liberty, najnowszego dodatku do Cyberpunk 2077

Pierwszy (i ostatni) fabularny dodatek do Cyberpunk 2077, zatytułowany Phantom Liberty, jest już gotowy na swoje uderzenie na rynek. CD PROJEKT, polski gigant gier, oficjalnie potwierdził, że Widmo Wolności ukaże się na koniec trzeciego kwartału 2023 roku.

Widmo Wolności z datą premiery

Po wielu miesiącach oczekiwania CD Projekt zapowiedział datę premiery pierwszego i jedynego rozszerzenia fabularnego do Cyberpunk 2077, zwanego Phantom Liberty. Grający postać Johnny’ego Silverhanda, aktor Keanu Reeves wystąpił na scenie Xbox Showcase, aby podzielić się ekscytującą wiadomością: widmo wolności ukaże się 26 września 2023 roku.

Phantom Liberty będzie prowadzić graczy przez zupełnie nowy obszar Night City, nazywany Dogtown. Keanu Reeves, z energią i entuzjazmem, które uczyniły go popkulturowym bożyszczem podczas E3 2019, wprowadził zwiastun nadchodzącego rozszerzenia.

idris elba w cyberpunk 2077 phantom liberty

Rozszerzenie Phantom Liberty opisane jest jako nadchodzący szpiegowski thriller osadzony w uniwersum Cyberpunk 2077. Gracze ponownie wcielą się w postać ulepszonego cybernetycznie najemnika V, który rozpoczyna misję pełną szpiegostwa i intryg, by uratować prezydenta NUSA.

Phantom Liberty jest już dostępny do zamówienia przedpremierowego na GOG.com, Steam, Epic Games Store, PlayStation Store i Microsoft Store za 29,99 dolarów. Warto jednak pamiętać, że dodatek zostanie wydany tylko na PlayStation 5, Windows PC i Xbox Series X. Wsparcie dla wersji gry na PlayStation 4 i Xbox One zakończyło się wraz z aktualizacją Edgerunners 1.6 w ubiegłym roku.

Przeczytaj również: