Suicide Squad: Kill The Justice League z datą premiery. To będzie pożegnanie z Batmanem Kevina Conroya

O nowej grze studia Rocksteady, twórców serii Batman: Arkham, ostatnio nieco ucichło, ale spokojnie – gra ma się dobrze i ujrzy światło dzienne już w pierwszej połowie 2023 roku. Z okazji ujawnienia daty premiery Suicide Squad: Kill The Justice League na gali The Game Awards 2022 udostępniono nowy zwiastun z Batmanem w wydaniu niedawno zmarłego Kevina Conroya.

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League. Kiedy dołączysz do Legionu samobójców?

Gala rozdania nagród za najlepsze gry kończącego się 2022 roku przesycona była nowymi materiałami z nadchodzących tytułów. Trudno o lepszą okazję do ogłoszenia nowych informacji niż The Game Awards. Nic więc w tym dziwnego, że studio Rocksteady postanowiło z niej skorzystać i ujawnić datę premiery oczekiwanej od lat produkcji w uniwersum DC.

Mowa naturalnie o ogłoszonej w 2020 roku grze Suicide Squad: Kill the Justice League, która miała wyjść w tym roku. Co się odwlecze, to nie uciecze. Nowa data premiery została wyznaczona na 26 maja 2023 roku. Kooperacyjna gra akcji, która ma także stawiać silny nacisk na fabułę, ukaże się na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S. Jest to kolejny tytuł, który ominie sprzęt poprzedniej generacji.

legion samobójców w grze suicide squad

Suicide Squad: Kill The Justice League na zwiastunie z Batmanem Kevina Conroya

Niestety, w związku z niedawną śmiercią 66-letniego Kevina Conroya, który przez lata podkładał głos Batmanowi w animacjach i grach z serii Batman: Arkham, amerykański aktor wystąpi w swojej ostatniej grze – Suicide Squad: Kill The Justice League. Naturalnie jako Człowiek-Nietoperz, z którym utożsamiony był od lat 90. ubiegłego wieku. Jego występ możesz zobaczyć (usłyszeć) w poniższym zwiastunie, w którym członkowie Legionu samobójców torturują „złego” Flasha.