Kiedy obejrzysz The Batman w HBO Max? Znamy datę premiery w Polsce!

Kiedy i na jakiej platformie streamingowej obejrzysz nowego Batmana? Mimo że Warner Bros. oficjalnie zapowiedziało w ubiegłym roku, że wszystkie filmowe hity będą trafiać na platformę HBO Max 45 dni po premierze w kinach, cisza zasiała wątpliwości. Teraz HBO Max Polska postanowiło rozwiać je, potwierdzając datę premiery The Batman 2022 w serwisie streamingowym!

The Batman w HBO Max już za chwilkę, już za momencik!

Obawy co do premiery nowego Batmana w HBO Max były uzasadnione, szczególnie w kontekście polskiej wersji platformy, która zadebiutowała w naszym kraju stosunkowo niedawno – 8 marca 2022 roku. W końcu wybrane seriale czy filmy na razie trafiają do nas z opóźnieniem (mimo że mowa o autorskich produkcjach). Rozmaite przecieki i lista nowości HBO Max na kwiecień 2022 sugerowały, że The Batman może trafić na HBO Max w Polsce około 24 kwietnia albo nawet w drugiej połowie maja.

Na szczęście – nic z tych rzeczy. HBO Max Polska zaprzeczyło plotkom, ujawniając oficjalną datę premiery filmu Batman z 2022 roku Matta Reevesa na platformie VoD. Zadebiutuje szybciej, niż myślisz! Z tej okazji HBO Max Polska udostępniło zwiastun z polskimi napisami.

Kiedy obejrzysz The Batman 2022 na HBO Max w Polsce?

Kiedy obejrzysz nowego Batmana na HBO Max w Polsce? Film z Robertem Pattinsonem w roli Człowieka-Nietoperza trafi na platformę VoD już… 18 kwietnia 2022 roku! W dniu światowej premiery na HBO Max, a nie jak zwykle to bywa – przynajmniej dzień po niej (co było wynikiem różnic czasowych).

Godzina publikacji nie jest znana, ale zazwyczaj filmy i seriale trafiają na platformę o 9:01 czasu polskiego. Możliwe, że jednak w tym przypadku będzie ona inna. Na oficjalnym youtube’owym kanale HBO Max pojawiła się zapowiedź filmiku ze sceną otwierającą nowego Batmana. Jego publikację zaplanowano na 18 kwietnia na godz. 18:00 czasu polskiego, co może nie być przypadkowe.

[AKTUALIZACJA] Batman jest dostępny na HBO Max od 18 kwietnia od godz. 9:01 czasu polskiego.

data premiery filmu batman na hbo max w polsce