HBO Max w Polsce z filmami Sony! Spider-Man, Uncharted i inne kinowe hity wkrótce na VoD

Koncerny Sony Pictures Television i WarnerMedia rozszerzyły umowę, w ramach której ofertę HBO Max w Europie Środkowo-Wschodniej wzbogacą najnowsze filmowe hity Sony. Oznacza to, że na platformę streamingową trafią takie produkcje, jak Spider-Man: Bez drogi do domu, Venom 2: Carnage, Uncharted czy Morbius.

HBO Max z filmami Sony. Co trafi na VoD oprócz nowego Spider-Mana?

HBO zbroi się do kolejnego starcia z innymi czołowymi platformami streamingowymi, takimi jak Disney i Netflix. HBO Max, które jest dostępne jedynie w USA czy wybranych krajach europejskich, trafi wkrótce na nowe rynki, w tym do Polski. Koncern WarnerMedia, właściciel HBO, nie powiedział ostatniego słowa i oferta obiecująco zapowiadającej się platformy poszerzy się o pokaźną liczbę kinowych hitów Sony Pictures.

hbo max

Dzięki nowemu porozumieniu i zacieśnieniu współpracy na HBO Max trafią takie filmy, jak:

 • Spider-Man: Bez drogi do domu (Spider-Man: No Way Home) – od 31 lipca
 • Spider-Man Uniwersum (Spider-Man: Into the Spider-Verse) – od 2 lipca
 • Venom 2: Carnage (Venom: Let There Be Carnage) – od 24 czerwca
 • Pogromcy duchów: Dziedzictwo (Ghostbusters: Afterlife) – od 24 lipca
 • Uncharted –  od 16 października
 • Morbius
 • Ojciec (Father) – dostępny
 • Świąteczny szok (Happiest Season) – dostępny
 • Galeria złamanych serc (The Broken Hearts Gallery) – dostępny
 • Monster Hunter – dostępny
 • Hotel Transylwania (Hotel Transylvania)
 • Piotruś Królik (Petter Rabbit) – dostępna 2. część (1. jest na Netfliksie)
 • Jumanji

Lista nie wyczerpuje wszystkich produkcji Sony, które zawitają na HBO Max. WarnerMedia zależy, by zaoferować swoim odbiorcom bogatszą i bardziej zróżnicowaną ofertę. Nie da się ukryć, że szersza współpraca z Sony zdecydowanie zwiększy atrakcyjność i tak bardzo atrakcyjnej oferty HBO.

spider-man no way home w hbo max

Filmy Sony pojawią się także na HBO Max w Polsce

Jak wspomniałem we wstępie, rozszerzona umowa pomiędzy Sony Pictures Television i WarnerMedia dotyczy krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W sumie obejmuje następujące państwa: Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Mołdawię, Słowenię, Chorwację, Serbię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, Macedonię Północną i… Polskę. We wszystkich wymienionych regionach HBO Max zastąpi platformę HBO GO 8 marca.

Filmy Sony będą dostępne również na kanałach telewizyjnych HBO.

Sprawdź przy okazji:

filmy sony na hbo max w polsce

Kiedy premiera filmów Sony na HBO Max?

Część przedstawionych wcześniej filmów Sony powinna być dostępna na HBO Max już w dniu polskiej premiery, tj. 8 marca. Na niektóre z nich będzie trzeba nieco poczekać, być może nawet kilka miesięcy. Niestety, w ogłoszeniu nie padła informacja po jakim czasie filmy Sony zadebiutują na HBO Max od premiery w kinach.

Oryginalne produkcje Warner Bros. trafią na platformę VoD po 45 dniach, ale w tym przypadku różnica może być większa. W każdym razie można wykluczyć tak krótkie okienko w odniesieniu do największych kasowych hitów, takich jak Spider-Man: Bez drogi do domu. Więcej szczegółów zapewne poznamy wkrótce.

Źródło: Variety

Zobacz także:

Zajrzyj do naszej strefy RTV

Odkryj wszystkie telewizory 4K w x-komie