HBO Max w Polsce. Promocja dobiegła końca, ale z roczną subskrypcją możecie zaoszczędzić jeszcze więcej

8 marca odbyła się premiera serwisu HBO Max w Polsce. Oprócz masy wyczekiwanych filmów i seriali, startowi towarzyszyła także specjalna promocja, która upoważniała do „33 proc. zniżki na zawsze”. Dzisiaj ta promocja przestała obowiązywać, ale platforma postanowiła zastosować się do zasady „umarł król, niech żyje król” i zaproponowała użytkownikom nową ofertę. Tym razem dotyczy ona rocznej subskrypcji. Jeśli zdecydujecie się na opłacenie rocznego abonamentu z góry, możecie zaoszczędzić aż 34%.

Roczna subskrypcja ze sporym rabatem

Aktualizacja 01.04.2022

Promocja upoważniająca do 33% zniżki na zawsze dobiegła końca, ale na stronie pojawiła się inna okazja. Co prawda rzeczywiście nowi użytkownicy decydując się na miesięczny abonament będą teraz płacić pełną cenę, czyli 29,99 zł, jednak istnieje jeszcze opcja dotycząca rocznej subskrypcji. Co ciekawe, ta opcja jest nawet bardziej atrakcyjna od nieobowiązującej już promocji, bowiem tutaj obniżka wynosi aż 34%.

Czy użytkownicy, którzy skorzystali z marcowej promocji mogą czuć się oszukani? I tak i nie. Rzeczywiście ta oferta obniża cenę nawet o jeden procent więcej niż promocja z marca, ale ma jeden minus, którym jest konieczność opłacenia z góry rocznej opłaty, czyli 234,99 zł. Kwota, którą będą musieli wydać użytkownicy decydujący się na miesięczny abonament w obowiązującej teraz cenie wyniesie łącznie 359,88 zł/rok.

HBO Max
Źródło: HBO Max

Promocja na start w HBO Max

Doczekaliśmy się! W końcu w Polsce ruszył serwis HBO Max i zastąpił dotychczasową usługę HBO GO. Wiemy, że na platformie pojawi się wiele wyczekiwanych filmowych hitów, a z pewnością serwis nie powiedział jeszcze wszystkiego i  cały czas będzie nas zaskakiwał kolejnymi tytułami.

Od jakiegoś czasu znana była już cena HBO Max w Polsce. Miesięczny abonament wynosi 29,99 zł. Trzeba przyznać, że na tle innych rynków, jak i innych platform streamingowych dostępnych w Polsce, ta cena nie wydaje się być wygórowana, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę bogactwo oferty. Mimo to na start platformy przygotowano specjalną ofertę, która upoważnia aż do 33% zniżki. Co ważne zniżka ta nie obejmuje tylko pierwszego wykupionego miesiąca, ale jak ogłaszał na plakatach sam serwis, zostaje ona przyznana „na zawsze”.

HBO Max w Polsce
Źródło: HBO Max

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej promocji? To bardzo proste. Cena zostanie automatycznie obniżona wszystkim użytkownikom, którzy dołączą do platformy maksymalnie do 31 marca. W ten sposób zamiast 29,99 zł cena abonamentu wyniesie tylko 19,99 zł

Serwis zastrzega jednak, że warunkiem utrzymania zniżki jest zachowanie ciągłości subskrypcji. Zatem, jeśli skorzystacie z tej oferty, promocyjna cena będzie Was obowiązywać tak długo, aż nie przerwiecie subskrypcji (bądź do zmiany bazowej ceny). Jeśli w którymś momencie zdecydujecie się ją anulować, a po jakimś czasie zechcecie powrócić do serwisu, cena wzrośnie do 29,99 zł.

Przeczytajcie też:

Przejście z HBO GO na HBO Max

Pewnie zastanawiacie się, co stanie się z Waszym dotychczasowym kontem, jeśli do tej pory korzystaliście z subskrypcji HBO GO? Czy ta promocja także będzie Was obowiązywała?

Subskrypcja HBO GO zostaje automatycznie przeniesiona do HBO Max, a wraz z tym użytkownicy otrzymują pełny dostęp do wszystkich funkcji i treści nowej platformy. Jako dotychczasowi użytkownicy prawdopodobnie już zostaliście poproszeni o aktualizację oprogramowania. Po jej wykonaniu będziecie mogli zalogować się, używając swojego wcześniejszego loginu i hasła.

I najważniejsze! Po przejściu na HBO Max jesteście automatycznie objęci promocją i otrzymujecie 33% zniżkę na nowy miesięczny abonament. Czyli od tej pory za subskrypcję będzie pobierane 19,99 zł/mies.

Zniżka zostanie naliczona w pierwszym cyklu rozliczeniowym po 8 marca 2022 r. i będzie obowiązywać przez cały czas nieprzerwanej subskrypcji.

Źródło: HBO Max