Kiedy obejrzysz Fantastyczne zwierzęta 3 na HBO Max?

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a to kolejny warnerbrosowy hit z kin, który trafi na HBO Max po 45 dniach od premiery. Film nie zebrał najlepszych ocen ani nie zarabia kroci, więc wielu (niepewnych) widzów czekało na debiut w serwisie VoD. Kiedy to się dokładnie wydarzy? W jakiej jakości zobaczysz trzecią część przygód Newta Scamandera na HBO Max? Poznaj szczegóły.

Gdzie obejrzeć Fantastyczne zwierzęta 3?

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a, jedna z największych filmowych premier 2022 roku, to trzecia odsłona serii, która coraz mniej wspólnego ma z tytułowymi magicznymi stworzeniami. 

W nowej części Newt Skamander (Eddie Redmayne) zbiera armię czarodziejów na zlecenie Dumbledore’a, by stawić czoło największemu czarnoksiężnikowi, jakiego widział magiczny świat, czyli Grindelwaldowi (Mads Mikkelsen zastąpił w tej roli Johnny’ego Deppa).

Fantastyczne zwierzęta 3 nadal grywane są w kinach i wpływy do tej pory wyniosły tylko 364 milionów dolarów (raptem 86 mln w USA). To najmniej ze wszystkich dotychczasowych odsłon. Częściowo wynika to nadal z sytuacji pandemicznej w wielu krajach, a częściowo też z nie do końca przychylnych recenzji.

W związku z tym tylko prawdopodobnie najwięksi fani Harry’ego Pottera wybrali się do kin, a reszta, która z niepewnością patrzyła na Fantastyczne zwierzęta 3, zapewne czeka, tak jak ja, na premierę w HBO Max. Zgodnie z zapowiedzią, film – podobnie jak The Batman – ma trafić na platformę streamingową już po 45 dniach od debiutu w kinach. Czyli kiedy można się spodziewać Tajemnic Dumbledore’a na HBO Max?

scena ze zwiastuna filmu fantastyczne zwierzęta 3

Fantastyczne zwierzęta 3 – kiedy premiera Tajemnic Dumbledore’a na HBO Max?

Film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a jest dostępny w kinach w Polsce od 7 kwietnia, natomiast w USA – od 15 kwietnia 2022 roku. Datę premiery w HBO Max należy liczyć od tej drugiej. Co to oznacza? Fantastyczne zwierzęta 3 trafią na HBO Max w Polsce już 30 maja 2022 roku! Tajemnice Dumbledore’a będą również puszczane na kanale HBO. Emisję filmu w telewizji zaplanowano na 19 czerwca na godzinę 20:10.

Fantastyczne zwierzęta 3 będą dostępne na HBO Max w rozdzielczości 4K z Dolby Vision i Dolby Atmos (poznaj pełną listę filmów 4K w HBO Max).

Poznaj więcej szczegółów o HBO Max:

Sprawdź koniecznie:

Przejrzyj ofertę na gadżety i zabawki ze świata Harry’ego Pottera w al.to

Odkryj najlepsze telewizory w x-komie