Nowości Disney+ w marcu 2023 roku. Pojawi się m.in. 3. sezon Mandalorianina oraz film nominowany do tegorocznych Oscarów

Disney+ dba o to, żeby jego platforma stale dostarczała nowych atrakcji i każdego miesiąca wzbogaca swoją bibliotekę filmów i seriali. Nie inaczej będzie w marcu. Już na samym początku miesiąca będzie można obejrzeć trzeci sezon Mandalorianina oraz pierwszą część Venoma. Sprawdź, jakie jeszcze nowości pojawią się Na Disney+ w marcu 2023 roku.

Jakie nowości pojawią się w marcu na Disney+?

Jak co miesiąc, Disney nie zarzuca nas dziesiątkami nowości. Jednak te, które dostaniemy to prawdziwe hity. Już w pierwszych dniach miesiąca otrzymamy produkcje, których po prostu nie można pominąć.

Pierwszego marca premierę będzie miał wyczekiwany Mandolarianin, który od samego początku jest jednym z największych hitów platformy Disney+.

Fani Marvela z pewnością będą zachwyceni faktem, że na Disney+ w końcu zawita Venom. Pierwsza część przedstawi genezę jednego z naczelnych wrogów Spider-Mana. Natomiast od 8 marca będzie można oglądać film Martina McDonagh Duchy Inisherin, który otrzymał aż 9 nominacji do Oscara.

Sprawdź także więcej ciekawych propozycji, jakie znajdziesz na platformie Disney+. A jeśli dopiero nadrabiasz zaległości, dowiedz się więcej o serwisie Disney Plus i poznaj ciekawe premiery, jakie miały miejsce w 2022 roku:

Disney Plus Premiera

Nowe filmy na Disney +

Duchy Inisherin

Film Duchy Inisherin (The Banshees of Inisherin) zbiera znakomite recenzje, zdobył już Złotego Globa i jest nominowany do Oscara w aż 9 kategoriach. Film ponownie łączy Colina Farrella i Brendana Gleesona oraz scenarzystę i reżysera Martina McDonagha. Pierwszy raz to trio zachwycało nas w filmie Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj (In Bruges). Podobnie, jak tam Duchy Inisherin są czarną komedią, która kończy się gwałtownym zwrotem akcji przy końcówce filmu.

Najnowszy film McDonagha to cichy film o niszczycielskiej sile kłótni i braku wzajemnego zrozumienia, rozegrany na tle irlandzkiej wojny domowej 1922-1923. Pięknie nakręcony i mistrzowsko zagrany.

Jak już wspomnieliśmy, w role głównych bohaterów – Pádraica i Colma – wcielają się Colin Farrell i Brendan Gleeson. Mieszkający w małym irlandzkim miasteczku mężczyźni, przyjaźnią się całe życie, ale niespodziewanie pewnego dnia Colm stwierdza, że nie chce, by Pádraic więcej z nim rozmawiał. Co gorsza, przysięga, że z każdym złamaniem umowy obetnie sobie jeden palec. Mimo gróźb drugi z mężczyzn nie chce się poddać i stara się odbudować dawną przyjaźń.

Data premiery: 8 marca

Venom

Może i Venom najlepszym filmem nie jest, ale i tak z pewnością wielu fanów uniwersum Marvela ucieszy się z tego, że ta pozycja pojawi się w końcu na Disney+ w Polsce.

Eddie Brock (Tom Hardy) to ambitny, choć nie radzący sobie najlepiej dziennikarz, który stara się ujawniać mroczne sekrety korporacji. Mężczyzna zaczyna wpadać w obsesję, która kieruje go tym razem ku słynnej firmie Life Foundation, gdzie ma się kryć dramatyczny sekret polegający na nielegalnych doświadczeniach na ludziach.

Kiedy jego związek z Anne (Michelle Williams) się rozpada, załamany staje się niespodziewanie nosicielem obcego symbionta, za sprawą którego otrzymuje nadzwyczajne super moce. Nieprzewidywalny, mroczny i agresywny Venom przeraża Brocka, ale też inspiruje i kusi nowymi możliwościami.

Obaj toczą walkę starając się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem, jednocześnie coraz bardziej się ze sobą scalając. Czy Brock znajdzie dość siły, by zwalczyć zło i czy uda mu się pokonać daleko bardziej potężnego i lepiej uzbrojonego symbionta, Riota?

Data premiery: 3 marca

Dusiciel z Bostonu

Kolejna propozycja przypadnie do gustu miłośnikom mocnych wrażeń. Dusiciel z Bostonu to thriller kryminalny z Keirą Knightley w roli głównej. Film opowiada o pionierskich reporterkach, które ujawniły historię osławionych morderstw w Bostonie z lat 60.

Loretta McLaughlin, pracująca w gazecie Record American, jako pierwsza odkrywa podobieństwa między kolejnymi zabójstwami. Gdy w Bostonie dochodzi do kolejnych zabójstw, wraz ze swoją koleżanką z redakcji, Jean Cole, postanawiają zająć się rozwiązaniem sprawy. Na przeszkodzie jednak staje im postawa innych, szczególnie mężczyzn. Gotowe są jednak na zaryzykowanie, nawet swojego życia. 

Data premiery: 17 marca

Nowe seriale na Disney +

Mandalorian sezon 3

The Mandalorian zadebiutuje w Disney+ już 1 marca, a kolejne odcinki pojawiać się będą co tydzień. Kolejny rozdział przygód Dina Djarina zaprowadzi go na rodzinną planetę – Mandalorę – gdzie zamierza znaleźć odkupienie po tym, jak złamał zasady „Drogi”, których dotychczas zażarcie przestrzegał.

Data premiery: 1 marca

Misja podstawówka: sezon 2.

Pierwszego marca premierę będzie miał również drugi sezon serialu Misja podstawówka. Jest to komedia o szkole, w której śledzimy losy grupy oddanych i pełnych pasji nauczycieli oraz nieco gruboskórnej dyrektorki w jednej ze szkół publicznych w Filadelfii. Nie zawsze zgadzający się z obecnym systemem edukacji i walczący ze znacznym niedofinansowaniem nauczyciele, chcą przekazać swoim podopiecznym pasję do zdobywania wiedzy oraz dalszej nauki.

Pomimo napotykanych przeciwności, są zdeterminowani, by pomóc swoim uczniom odnieść sukces w życiu i choć tych niesamowitych nauczycieli jest niewielu i są niedofinansowani, kochają swoją pracę, nawet jeśli nie pochwalają podejścia kuratorium do kwestii edukacji.

Data premiery: 1 marca

Disney+ – wszystkie premiery na marzec 2023

1 marca:

 • „The Mandalorian” – sezon 3
 • „Misja Podstawówka” – sezon 2
 • „Na szlaku zbrodni” – sezon 2

3 marca:

 • „Venom”
 • „Śladami Michaela”

8 marca:

 • „Duchy Inisherin”
 • „MPower”

10 marca:

 • Skazany na wolność

15 marca:

 • „Zabójcze umysły: ewolucja” – sezon 16
 • „911: Teksas” – sezon 4

18 marca:

 • „Dusiciel z Bostonu”

24 marca:

 • „To jest w nas”

29 marca:

 • „Więzy”