Nowości Disney+ w lutym 2023 roku. Jakie nowe filmy i seriale pojawią się na platformie?

Najbardziej spektakularną premierą w lutym na Disney+ jest z pewnością wielki hit Marvela, czyli „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Ale oczywiście to nie koniec nowości. Sprawdźcie, co jeszcze pojawi się w lutym na Disney+.

Nowości na Disney+: luty 2023

Jeśli chodzi o filmy, to Disney+ postawił na pewniaka i najważniejszą nowością w tym miesiącu jest oczywiście Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Oprócz tego młodsi i starsi widzowie będą mogli przeżywać razem z Carlem, znanym z filmu Odlot, jego pierwszą, od śmierci ukochanej żony, randkę.

Jeśli zaś chodzi o seriale, to już na początku miesiąca platforma VOD udostępniła kontynuację znanej i lubianej serii The Proud Family (Rodzina Dumnych). Widzów ceniących serialowe nowości z pewnością zainteresują Rozterki Fleishmana, w których główne role grają Jesse Eisenberg i Claire Danes.

Sprawdź więcej ciekawych propozycji, jakie znajdziesz na platformie Disney+. A jeśli dopiero nadrabiasz zaległości, dowiedz się więcej o serwisie Disney Plus i poznaj ciekawe premiery z 2022 roku:

Disney+: nowe filmy, które pojawią się na Disney+ w lutym

 • Black Panther: Wakanda Forever (Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu) – 01/02/2023
 • Dug Days: Carl’s Date (Randka Carla) (film krótkometrażowy) – 10/02/2023

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu 

Produkcja trafiła do Disney+ kilka miesięcy po swojej premierze kinowej, która miała miejsce w listopadzie 2022 roku. W filmie królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.

Premiera: 1 lutego

Dug Days: Carl’s Date (Randka Carla)

Propozycja idealna na Walentynki. Krótkometrażowa animacja, w której zobaczymy bohaterów ze świetnej animacji Pixara – filmu Odlot. Dug Days: Carl’s Date przedstawia perypetie Carla Fredricksena, który udaje się na randkę, choć robi to niechętnie. Niestety, na miejscu okazuje się, że nie wie, jak sobie poradzić. Na szczęście we wszystkim wesprze go pies As. Zwierzak wie, na czym to polega, chociaż może nie pośród ludzi.

Będzie to pierwsza randka Carla od śmierci żony Ellie, z którą był żonaty przez większość życia. Bez wątpienia będzie to najbardziej emocjonalny odcinek, a fani mają nadzieję, że wdowiec Carl będzie w stanie znaleźć nową miłość, coś, czego Ellie z pewnością życzyłaby mu również.

Premiera: 10 lutego

Disney+ – premiery luty 2023 – seriale

Nowe seriale na Disney+:

 • The Proud Family: Louder and Prouder (Rodzina Dumnych. Głośniej i Dumniej)(wszystkie odcinki) – 01/02/2023
 • Chefs vs. Wild (Mistrzowie Kuchni W Dziczy)(sezon 1.) – 01/02/2023
 • Death in the Dorms (Morderca na kampusie)(miniserial dokumentalny) – 15/02/2023
 • Fleishman is in trouble (Rozterki Fleishmana)(sezon 1.) – 22/02/2023
 • Web of Death (Zabójcza sieć)(miniserial dokumentalny) – 22/02/2023

Disney+ – premiery luty – kontynuacje seriali:

 • The Great North (Daleka Północ) (sezon 2. i sezon 3.) – dokładna data premiery nieznana
 • Star Wars: The Bad Batch (Gwiezdne Wojny: Parszywa Zgraja) (sezon 2., odcinek 6, kolejne co tydzień) – 01/02/2023
 • National Treasure – Edge Of History (Skarb Narodów — na skraju historii) (sezon 1., finałowe odcinki) – 01/02/2023
 • Wu-Tang: An American Saga (sezon 3., 3 odcinki na start, kolejne co tydzień) – 15/02/2023

Mistrzowie kuchni w dziczy

W każdym odcinku Mistrzów kuchni w dziczy dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja – przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w „kuchni w dziczy”, gdzie – korzystając z zebranych produktów i pomysłowości – będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach.

Premiera: 1 lutego

Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej

Serial Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej to pełna ciepła i humoru kontynuacja serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka. 

Premiera: 1 lutego