SkyShowtime w Polsce. Data premiery, cena, oferta i wszystko inne, co musisz wiedzieć o nowej platformie VOD

Znamy oficjalną datę premiery i cenę kolejnej platformy VOD – SkyShowtime. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zawita ona do Polski jeszcze w lutym. Czego możesz po niej oczekiwać? Co musisz wiedzieć przed debiutem nowego serwisu VOD i jakie filmy oraz seriale w nim obejrzysz? Sprawdź najważniejsze informacje o SkyShowtime – o premierze, cenie i ofercie.

Data premiery SkyShowtime w Polsce. Od kiedy dostępna?

SkyShowtime zawitało do Polski tego samego dnia, co do Czech, Węgrzech, Rumunii, Kosowa, Słowacji, Albanii i Macedonii Północnej, czyli 14 lutego 2023 roku. Oznacza to, że data premiery sugerowana w plotkach potwierdziła się, a liczba rynków, na których będzie dostępny nowy serwis VOD, zwiększyła się do 20.

Platforma wystartowała w Polsce o godz. 9:30.

Przeczytaj również:

Cena SkyShowtime w Polsce. Ile kosztuje miesięczny abonament?

Ile zapłacisz w Polsce za subskrypcję SkyShowtime? To jedna z najtańszych platforma VOD w naszym kraju. Poznaj oficjalne ceny:

 • Miesięczna subskrypcja SkyShowtime w Polsce – 24,99 zł
 • Roczna subskrypcja SkyShowtime w Polsce – 199,90 zł

Jednak z okazji premiery możesz skorzystać z oferty promocyjnej i wykupić dostęp o 50% taniej (za 12,49 zł miesięcznie). 

Niższa o połowę cena będzie obowiązywać na stałe (do czasu rezygnacji). Z oferty trzeba skorzystać do 28 marca lub 11 kwietnia 2023 roku (są rozbieżności w podawanych przez SkyShowtime datach). Potem zniknie taka możliwość. Poznaj więcej szczegółów na temat 50% promocji:

SkyShowtime w Polsce

Darmowy okres próbny w SkyShowtime

Na tę chwilę nie ma dostępnego darmowego okresu próbnego w SkyShowtime. Biorąc pod uwagę ostatnie tendencje, jest to mało prawdopodobne, by się pojawił, choć według przecieków polski oddział Showtime podobno takowy rozważał przed premierą.

Na jakich urządzeniach obejrzysz treści w SkyShowtime?

SkyShowtime obejrzysz zarówno z poziomu przeglądarki internetowej (ChromeOS, macOS i Windows), jak i za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych i telewizorach Smart. Aplikacja SkyShowtime jest dostępna w dniu premiery na następujących urządzeniach:

 • urządzenia (mobilne) Apple z iOS i tvOS
 • urządzenia mobilne z systemem Android (przynajmniej wersja 7.0)
 • Android TV (przynajmniej wersja 6.0)
 • Google TV
 • LG Smart TV (webOS przynajmniej w wersji 3.5)
 • Samsung Smart TV

Aplikacja nie jest jeszcze dostępna w Polsce na m.in. konsolach PlayStation (4 i 5) i Xbox (One, Series X/S). Te i inne urządzenia mają otrzymać ją później.

Na ilu urządzeniach jednocześnie można oglądać SkyShowtime? Dzielenie konta

Platforma SkyShowtime pozwala na stworzenie 5 profili użytkownika, co umożliwia spersonalizowanie treści, w tym ich łatwe dostosowanie pod dzieci. Co jednak ważniejsze – jednocześnie możesz oglądać na 3 urządzeniach, co oznacza, że możesz wygodnie dzielić konto z 2 innymi użytkownikami.

Warto też wspomnieć o tym, że możesz pobierać treści i oglądać je w trybie offline.

skyshowtime i urządzenia

Jaką jakość obrazu i dźwięku oferuje SkyShowtime?

Wszystkie treści na premierę SkyShowtime w Polsce są dostępne w najlepszym razie w jakości Full HD z dźwiękiem stereo lub 5.1. To nie oznacza jednak, że w przyszłości nie pojawią się seriale i filmy w 4K z HDR. 

Przeczytaj więcej o o jakości obrazu i dźwięku w SkyShowtime:

Jakie filmy i seriale trafią do SkyShowtime na premierę?

SkyShowtime łączy produkcje różnych wytwórni i platform. Znajdziesz w niej produkcje od:

 • Universal Pictures
 • Paramount Pictures
 • Paramount+
 • Nickelodeon
 • DreamWorks Animation
 • Showtime
 • Sky Studios
 • Peacock

Oznacza to, że wraz z wejściem SkyShowtime do Polski trafiły niedostępne wcześniej w serwisach streamingowych filmy i seriale. Przedsmak tego, co obejrzysz na platformie, możesz zobaczyć na oficjalnym zwiastunie.

W dniu premiery pojawiły się takie filmy, jak Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion, Ambulans i Wiking, a w kolejnych tygodniach lista rozszerzy się o takie tytuły, jak Nie!, Minionki: Wejście Gru czy Belfast. Z seriali po raz pierwszy w Polsce obejrzysz m.in. The Offer o kulisach powstawania Ojca chrzestnego, Yellowstone wraz z prequelami (1899, 1923), Halo, Tulsa King ze Sylvestrem Stallone’em czy Burmistrz Kingstown z Jeremym Rennerem. W serwisie pojawi się także polski serial – Warszawianka z Borysem Szycem.

lista filmów i seriali skyshowtime