Dexter: New Blood w Polsce. Gdzie i kiedy obejrzeć?

Emisja Dexter: New Blood co prawda już się zakończyła, ale premiera oczekiwanego serialu w Polsce dopiero przed nami. Aby go obejrzeć, nie musisz jednak czekać na debiut platformy streamingowej SkyShowtime, która wejdzie na nasz rynek w 2022 roku. Gdzie i od kiedy można oglądać serial Dexter: New Blood w Polsce? Poznaj odpowiedź.

Dexter: New Blood. Nowe zakończenie Dextera

Dexter, jeden z najpopularniejszych seriali stacji Showtime, porwał w pierwszych sezonach tłumy, ale dobry serial poznaje się po tym, jak kończy. Od 5. sezonu jakość produkcji spadała na łeb na szyję, którą najlepiej podsumowało zakończenie. Finał, który fani chcieli jak najszybciej wymazać z pamięci. O tym, czy było to jedno z najgorszych zakończeń w historii seriali, można polemizować długo.

dexter new blood

Twórcy Dextera jednak o nim również nie zapomnieli i po latach powrócili za sprawą 9. sezonu Dextera. Światowa emisja nowej serii trwała od 7 listopada 2021 roku do 9 stycznia 2022 roku i stała się najchętniej oglądanym serialem na Showtime. 10-odcinkowe przygody Dextera ochrzczono podtytułem: Nowa krew. Zwiastował on nie tylko nowy (lepszy?) koniec, ale także początek czegoś nowego. Chcesz dowiedzieć się więcej o 9. serii? Koniecznie sprawdź podsumowanie informacji o Dexter: New Blood.

Nowy finał wywołał bardzo dużo emocji (być może więcej nawet niż poprzedni). O tym, czy jest to zakończenie, na które (nie) zasłużyliśmy po latach rozłąki, możesz przekonać się już wkrótce. W końcu bowiem Dexter: New Blood trafi do Polski! Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć.

Dexter: New Blood na VOD w Polsce. Gdzie i od kiedy oglądać?

Dexter: New Blood obejrzysz w Polsce na antenie stacji CANAL+ i platformie CANAL+ online od 9 marca 2022 roku. Premiera odbędzie się zatem cztery miesiące po światowej emisji pierwszego epizodu. Co ważne, tego dnia trafią od razu wszystkie odcinki 9. sezonu kultowego serialu. Dzięki temu fani złaknieni Nowej krwi będą mogli postawić na binge-watching i od razu pochłonąć całość. W końcu to „tylko” dziesięć ok. 50-minutowych odcinków!

Gdzie obejrzeć pozostałe 8 sezonów Dextera w 2022 roku?

Wszystkie osiem sezonów Dextera można było przez długi okres oglądać na popularnych platformach streamingowych, począwszy od HBO GO, przez Netfliksa, a skończywszy na Amazon Prime Video. Nie są one jednak dłużej tam dostępne.

Od 9 marca 2022 roku wszystkie 96 odcinków oryginalnego Dextera, którego emisję zakończono w drugiej połowie 2013 roku, będą dostępne na platformie Canal+ online. Będzie to doskonała okazja, by przypomnieć sobie całość przed Dexter: New Blood.

Źródło: Canal Plus, opracowanie własne