New Amsterdam – sezon 4. Premiera, zwiastun, obsada. Kiedy nowe odcinki zobaczymy w Polsce?

Serial New Amsterdam należy do tych, które chłonie się odcinek po odcinku. Produkcja, będąca adaptacją książki Erica Manheimera, zdobyła ogromną popularność świeżo po premierze na Netfliksie. Sukces sprawił, że twórcy byli winni widzom kontynuację. Niebawem w Polsce zobaczymy czwarty sezon. Kiedy się pojawi i co o nim wiemy?

New Amsterdam – sezon 4. Kiedy będzie dostępny w Polsce?

4. sezon New Amsterdam zadebiutuje w Polsce 19 stycznia 2022 roku na kanale FOX. Fani serialu przed telewizory będą musieli zasiadać w każdą środę o godzinie 22. Po raz kolejny więc New Amsterdam ominie Netfliksa, jak miało to miejsce z trzecim sezonem.

W Stanach Zjednoczonych czwartą część New Amsterdam można było oglądać już od 21 września w kanale NBC. Według informacji, jakie pojawiają się w sieci, jest duża szansa, że serial będzie kontynuowany.

New Amsterdam – sezon 4. Zwiastun

Jak można wywnioskować ze zwiastuna 4. sezonu New Amsterdam, nowe odcinki skupią się głównie na miłosnej historii Helen i Maksa. Po walce z pandemią, góruje hasło: „miłość leczy” i nie inaczej będzie w przypadku głównych bohaterów.

Fabuła i obsada 4. sezonu New Amsterdam. Jakie zmiany czekają nas w serialu?

Trzeci sezon New Amsterdam opowiadał głównie o pandemii i walce z nią. Kontynuacja serialu w postaci 4. sezonu ma jednak odwrócić fabułę o 180 stopni. Po trudnym czasie bohaterowie posłuchają głosu serca i zaczną gonić za miłością. Głównym wątkiem ma być relacja Helen i Maksa, którym przyjaźń nie wystarczyła.

Czy jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem? Takie historie lubią się komplikować i bardzo możliwe, że nim bohaterowie odzyskają szczęście, trzeba będzie po drodze pokonać wiele trudności.

Do obsadu czwartego sezonu dołączyć ma Michelle Forbes. Aktorka znana między innymi z serialu Czysta krew wcieli się w postać Veronici Fuentes. Jej zadaniem będzie uratowanie szpitala przed upadłością.

Poza tym zobaczymy aktorów z poprzednich części. Oczywiście głównymi bohaterami będą Max Goodwin (Ryan Eggold) oraz Helen Sharpe (Freema Agyeman). Oprócz ich miłosnej historii poznamy także wątki dotyczące dr Bloom (Janet Montgomery), dr Frome (Tyler Labine) czy dr Reynolds (Jocko Sims).

Źródła: opracowanie własne / NBC