New Amsterdam – sezon 4. Premiera, zwiastun, obsada. Kiedy nowe odcinki zobaczymy w Polsce?

Serial New Amsterdam należy do tych, które chłonie się odcinek po odcinku. Produkcja, będąca adaptacją książki Erica Manheimera, zdobyła ogromną popularność świeżo po premierze na Netfliksie. Sukces sprawił, że twórcy byli winni widzom kontynuację. Niebawem w Polsce zobaczymy trzeci sezon. Gotowy jest również czwarty – kiedy pojawi się w Polsce i co o nim wiemy?

New Amsterdam – sezon 4. Kiedy będzie dostępny w Polsce?

Premiera 4. sezonu New Amsterdam odbędzie się 21 września 2021 roku w USA. Jeśli ktoś ma dostęp do amerykańskiego kanału NBC, nowe odcinki obejrzy w dniu premiery. Zdajemy sobie jednak sprawę, że takie osoby są w mniejszości, a do tego trzeba pamiętać, że nie obejdzie się bez dobrej znajomości języka angielskiego.

Kiedy więc możemy spodziewać się 4. sezonu New Amsterdam w Polsce? Bardzo możliwe, że dopiero w przyszłym roku. Netflix pokazał niestety tylko dwa pierwsze sezony, a trzeci od października będzie można zobaczyć na kanale Fox. W Polsce jesteśmy więc sezon do tyłu i na razie jedynym ratunkiem może być właśnie Fox, który po wyemitowaniu trzeciego sezonu, być może pokaże również czwarty.

Na razie pozostaje nam czekać na informacje, ale kiedy tylko się pojawią, podzielimy się nimi z Wami. Warto jednak nastawić się, że 4. sezon w Polsce zobaczymy dopiero w 2022 roku. Na szczęście jest też dobra wiadomość – serial najprawdopodobniej doczeka się piątej części. 

New Amsterdam – sezon 4. Zwiastun

Jak można wywnioskować ze zwiastuna 4. sezonu New Amsterdam, nowe odcinki skupią się głównie na miłosnej historii Helen i Maksa. Po walce z pandemią, góruje hasło: „miłość leczy” i nie inaczej będzie w przypadku głównych bohaterów.

Fabuła i obsada 4. sezonu New Amsterdam. Jakie zmiany czekają nas w serialu?

Trzeci sezon New Amsterdam opowiadał głównie o pandemii i walce z nią. Kontynuacja serialu w postaci 4. sezonu ma jednak odwrócić fabułę o 180 stopni. Po trudnym czasie bohaterowie posłuchają głosu serca i zaczną gonić za miłością. Głównym wątkiem ma być relacja Helen i Maksa, którym przyjaźń nie wystarczyła.

Czy jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem? Takie historie lubią się komplikować i bardzo możliwe, że nim bohaterowie odzyskają szczęście, trzeba będzie po drodze pokonać wiele trudności.

Do obsadu czwartego sezonu dołączyć ma Michelle Forbes. Aktorka znana między innymi z serialu Czysta krew wcieli się w postać Veronici Fuentes. Jej zadaniem będzie uratowanie szpitala przed upadłością.

Poza tym zobaczymy aktorów z poprzednich części. Oczywiście głównymi bohaterami będą Max Goodwin (Ryan Eggold) oraz Helen Sharpe (Freema Agyeman). Oprócz ich miłosnej historii poznamy także wątki dotyczące dr Bloom (Janet Montgomery), dr Frome (Tyler Labine) czy dr Reynolds (Jocko Sims).

Źródła: opracowanie własne / NBC