Szkoła dla elity – sezon 4.: data premiery, obsada, zwiastun i wszystkie informacje o serialu

Nadszedł koniec niepewności. Poznaliśmy datę premiery 4. sezonu „Szkoły dla elity”. Nowa odsłona młodzieżowego hitu pojawi się na platformie Netflix już latem br. Co czeka uczniów Las Encinas w nowych odcinkach? Co zdradza zwiastun i kogo zobaczymy w kolejnym sezonie? Sprawdźcie wszystkie informacje na temat tego serialu.

4. sezon Szkoły dla elity – kiedy premiera?

Jednym z pierwszych hiszpańskich seriali, który podbił Netflixa także w Polsce, była Szkoła dla elity. Produkcja opowiada o losach nastolatków, którzy uczęszczają do elitarnego liceum. Jest to najbardziej prestiżowa szkoła średnia w kraju, której uczniowie pochodzą z bogatych rodzin, poza trzema dziećmi z klasy robotniczej, które właśnie zostały przyjęte po tym, jak ich publiczna szkoła upadła.

Losy uczniów odmieniają się, gdy na szkolnym basenie zostaje znalezione ciało jednej z uczennic. Rozpoczyna się śledztwo, by ustalić, kto zabił dziewczynę, a wśród podejrzanych jest wielu uczniów tytułowego elitarnego liceum. 

Gdy tylko hitowa hiszpańska seria ukazała się w 2018 roku, ludzie na całym świecie natychmiast wciągnęli się w historię morderstwa Mariny i dramacie, który po nim nastąpił. Od tego czasu serial przynosił cały czas nowe skandale, a sezon 3. kończy się, gdy dowiadujemy się, kto zabił Polo. Sezon 3 serialu sprawił, że fani błagali Netflix o wydanie 4. sezonu thrillera dla nastolatków.

Kiedy zatem pojawi się 4. sezon Szkoły dla elity? Teraz oficjalnie wiadomo, że sezon 4. swoją premierę będzie miał 18 czerwca 2021 roku.

Szkoła dla Elity sezon 4

„Szkoła dla elity” sezon 4. – zwiastun 

Filmowanie sezonu 4. zakończono w grudniu 2020 roku. Ogłoszono także nowych członków obsady. Zwiastun ujawniający datę premiery 4. sezonu Netflix pokazał w poniedziałek 12 kwietnia 2021 roku. Na jego podstawie, możemy spodziewać się, że w sezonie 4. czeka nas o wiele więcej dramatów, zagadek i zwrotów akcji. Czyli to, co widzowie Szkoły dla elity lubią najbardziej.

20 maja 2021 roku  oczom fanów niecierpliwie wyczekujących nowych odcinków, ukazał się nowy zwiastun 4. sezonu serialu. Wszystko wskazuje na to, że będzie to naprawdę mocny sezon. Netflix zwiastun podpisał tak: „Mają wszystko. Ale i tak chcą więcej. Nowy rok szkolny w Las Encinas zaczyna się 18 czerwca.”

Kto będzie w obsadzie 4. sezonu Szkoły dla elity ?

O czym będzie nowy sezon? Tego nie wiadomo, ale jeszcze przed premierą trzeciego sezonu, aktorzy i aktorki ujawnili, że częściowo zmieni się obsada. Z serialu odeszli Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lu), Álvaro Rico (Polo), Mina El Hammani (Nadia) i Jorge López (Valerio).

Oprócz nowych twarzy w czwartej części hiszpańskiego serialu nie zabraknie znanych już aktorów. Widzowie będą mogli obejrzeć dalsze losy bohaterów granych przez Itzana Escamillę, Miguela Bernardeau, Omara Ayuso, Aróna Pipera, Georginę Amorós i Claudia Salas. Już wkrótce będzie wiadomo, jakie losy czekają grane przez nich postacie.

Co wydarzy się w 4. sezonie Szkoły dla elity ?

Wiedząc, że sezon 3. kończy się wraz z Guzmánem, Samuelem, Rebecą, Anderem i Omarem, możemy sobie wyobrazić, że sezon 4. będzie badał, co się z nimi stanie, gdy skrzyżują ścieżki z zupełnie nowym zestawem uczniów.

Jest już także kilka plotek na temat tego, co zobaczymy w nowych odcinkach. Wiemy np., że w czwartym sezonie pojawia się nowy semestr i nowy dyrektor szkoły, jeden z najważniejszych biznesmenów w Europie, który zabiera ze sobą żonę i troje rozpieszczonych nastolatków, którzy natychmiast zostają wciągnięci w pozalekcyjny dramat. 

Jedno jest pewne: emocji nam nie zabraknie.

Czy będzie sezon 5. ?

Tak! Elitarny sezon 4. jeszcze się nie zaczął, a Netflix już ogłosił, że będzie 5. sezon hitowego hiszpańskiego serialu. Każdy sezon ma inną, wciągającą tajemnicę. 1. sezon skupiał się na tym, kto zabił Marinę,  sezon 2. skupił się na zniknięciu Samu, a sezon 3. opowiadał historię morderstwa Polo. Nie jest jasne, co dokładnie szykuje dla nas sezon 4. sezonu i 5. sezonu, ale przy wielu poważnych zmianach w obsadzie jedno jest pewne: czeka nas więcej emocji i … chaosu.

Gdzie oglądać „Szkołę dla elity”?

Serial „Szkoła dla elity” jest hitem na całym świecie. Na szczęście wszystkie dotychczasowe sezony serialu można oglądać na platformie Netflix. 4. sezon serialu zadebiutuje tam już 18 czerwca.