Kiedy ruszysz na polowanie na potwory w next-genowym Wiedźminie 3? Godzina wydania patcha

Data premiery next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3 jest już znana od kilku tygodni, ale na ujawnienie godziny publikacji oczekiwanego patcha musieliśmy poczekać nieco dłużej. Chcesz wiedzieć, o której godzinie zostanie udostępniona next-genowa aktualizacja do Wiedźmina 3? Z tej okazji CD Projekt RED planuje również nocną premierę. Poznaj szczegóły.

Kiedy wyjdzie next-genowa aktualizacja do Wiedźmina 3?

Next-genowy Wiedźmin 3: Dziki Gon nie ma już przed nami wielu tajemnic. Wiesz już od końca listopada, że odświeżona wersja Wiedźmina 3 wyjdzie 14 grudnia 2022 roku. Jeśli chcesz poznać dokładną godzinę publikacji aktualizacji, to trafiłeś dobrze. Co ważne, nie musisz czekać do rana lub wieczora, ale nie będzie ona taka sama dla każdej z platform sprzętowych. Jako pierwsi pobrać ją będą mogli użytkownicy PS5.

Sprawdź także:

Wiedźmin 3 next-gen. Godzina premiery na PC, PS5 i Xbox Series X/S

Oto godziny wydania next-genowego patcha do Wiedźmina 3:

  • 14 grudnia o północy czasu polskiego – patch next-genowy na PlayStation 5
  • 14 grudnia o 1:00 czasu polskiego – patch next-genowy na PC oraz Xbox Series X/S

Rozgrywkę w next-genowym Wiedźminie 3 możesz więc zacząć już w nocy 14 grudnia. Mieszkasz za granicą? Nie szkodzi. Specjalnie dla Ciebie CD Projekt RED udostępniło infografikę w postaci mapy, która uwzględnia godzinę publikacji patcha w innych krajach.

Zapowiedź pokazu next-genowego Wiedźmina 3. Stream z nocy premierowej

Studio CD Projekt RED zapowiedziało, że premierę next-genowej aktualizacji poprzedzi specjalny pokaz transmitowany na żywo na oficjalnym kanale studia na Twitchu. Odbędzie się on kilka godzin przed publikacją patcha, a mianowicie: 13 grudnia o godzinie 21:30 czasu polskiego. Podczas streamu wystąpią:  Amelia Kołat (starsza menedżerka ds. społeczności), Paweł Burza (starszy menadżer ds. komunikacji) i Alicja Kozera (menadżerka ds. społeczności). Transmisja najpewniej potrwa kilka godzin – przynajmniej do premiery aktualizacji.

noc premierowa next-genowego wiedźmina 3