Magia na nadgarstku? Poznaj OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition

Szykuje się gratka dla fanów najbardziej rozpoznawalnego czarodzieja świata, którego przygody mogliśmy śledzić w uniwersum autorstwa J.K. Rowling. Okazuje się, że chiński producent pokazał limitowaną wersję zegarka OnePlus Watch, która w całości inspirowana jest przygodami Harry’ego Pottera. Co w praktyce, oprócz magicznego klimatu, niesie za sobą ta zmiana? Sprawdźmy szczegóły.

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition

Odpowiadając na pytanie zawarte powyżej, trzeba stwierdzić, że oprócz aspektów wizualnych, limitowana wersja zegarka spod szyldu OnePlus przynosi dokładnie to samo, co jej standardowa odsłona.

W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że zmianie ulegnie jedynie design urządzenia i poszczególne motywy, z których korzysta użytkownik smartwatcha. Na stronie producenta możemy przeczytać, że jest to po prostu ekskluzywna wersja urządzenia, która łączy dotychczasowe atuty zegarka OnePlus z magią Harry’ego Pottera i w ten sposób wychodzi naprzeciw fanom słynnego czarodzieja.

Stanie się to możliwe m.in. za pomocą tematycznych tarcz, które pozwolą użytkownikowi określić swoją przynależność do jednego z domów znanych z Hogwartu. Do jego dyspozycji są tu też animowane herby oraz motyw magicznej różdżki, który ma pojawiać się każdorazowo podczas ładowania urządzenia. 

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition
fot. OnePlus

Co jednak istotne, mimo wszystkich „magicznych” elementów, smartwatch nie stał się infantylny. Prezentuje się bardzo elegancko – głównie dzięki skórzanemu i dobrze spasowanemu do jego konstrukcji paskowi.

Inżynierowie OnePlus zadbali też, aby urządzenie robiło wrażenie od samego początku, dlatego zmienił się dodatkowo również design jego opakowania. W tej wersji do złudzenia przypomina on ścianę na opisanym w książce i filmie peronie – 9 i ¾. 

OnePlus Watch – co oferuje?

Jeśli szukacie wygodnego i stylowego smartwatcha, który sprawdzi się w codziennym pędzie, to OnePlus Watch może być trafionym wyborem.

Inteligentny zegarek chińskiego producenta to propozycja dla osób, ceniących funkcjonalność i minimalistyczny, ale elegancki styl. 

Z powodzeniem zmonitoruje m.in. najważniejsze parametry organizmu, w tym tętno czy natlenienie krwi SpO2. Ponadto przeprowadzi użytkownika przez wybrane treningi, rejestrując najważniejsze dla nich dane, a wbudowany GPS pozwoli śledzić ich dystans i tempo. Wszystko to w akompaniamencie wydajnej baterii (wytrzymującą do 14 dni) oraz designu, który wyróżnia nowoczesna konstrukcja i dotykowy, multibarwny wyświetlacz AMOLED 1,39″.

Sprawdź: