Wymagania sprzętowe Suicide Squad: Kill the Justice League na PC. Jakie sprzętu potrzeba, by powstrzymać Ligę Sprawiedliwości?

Jakie wymagania sprzętowe ma Suicide Squad: Kill the Justice League na PC, nowa gra twórców serii Batman: Arkham? Czy po tak sporym opóźnieniu udało im się przyłożyć do optymalizacji gry? Sprawdź, na jakich komputerach pograsz w Suicide Squad, a także zobacz nowy gameplay z gry, pierwszy od ostatniej obsuwy.

Wymagania sprzętowe Suicide Squad na PC

Suicide Squad: Kill the Justice League – minimalne wymagania sprzętowe PC

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 10
  • Procesor: Intel i5-8400 lub AMD Ryzen 5 1600 3,20 GHz
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1070 lub Radeon RX Vega 56, kompatybilna z DirectX 12
  • Dysk: 65 GB wolnego miejsca

Suicide Squad: Kill the Justice League – zalecane wymagania sprzętowe PC

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 10
  • Procesor: Intel i7-10700K lub AMD Ryzen 7 5800 X3D
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Karta graficzna: GeForce RTX 2080 lub Radeon RX 6800 XT, kompatybilna z DirectX 12
  • Dysk: 65 GB wolnego miejsca
harley quinn w suicide squad

Jakie są wymagania sprzętowe Suicide Squad? Wysokie czy niskie?

Patrząc na powyższe specyfikacje, można stwierdzić, że wymagania sprzętowe gry nie są szczególnie wygórowane. Minimalne wymagania są dość przystępne, co jest dobrą wiadomością dla graczy nieposiadających najnowszego sprzętu. Zalecane wymagania są nieco wyższe, ale nadal w zasięgu wielu entuzjastów gier.

Co wiemy o grze Suicide Squad?

Suicide Squad: Kill the Justice League to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, która łączy w sobie elementy strzelanki i bijatyki. Gracze wcielają się w członków tytułowego Legionu Samobójców, mających za zadanie… zabić Ligę Sprawiedliwości! Gra obiecuje dynamiczną rozgrywkę, pełną akcji i humoru, charakterystycznego dla występujących w niej postaci (m.in. Harley Quinn, King Shark). Każda z nich ma własny styl walki i umiejętności.

Akcja Suicide Squad rozegra się w Metropolis, a do dyspozycji gracz zostanie oddany całkiem rozległy teren do eksploracji. Grać będzie można zarówno solo, jak i w trybie kooperacji z trzema znajomymi. Studio Rocksteady pokazało nowy – pierwszy od wielu miesięcy – zwiastun z komentarzem deweloperów, który pokazuje, jak (nie?) zmienił się gameplay Suicide Squad.


Kiedy premiera Suicide Squad i na jakie platformy gra trafi?

Gra Suicide Squad: Kill the Justice League ukaże się 2 lutego na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Czy jesteście gotowi na tę pełną wyzwań i emocji przygodę? Trzymajcie rękę na pulsie!

Zobacz także:

Wybierz najlepszy komputer stacjonarny i laptopa do Suicide Squad w x-komie