Premiera serialowego Wiedźmina już za 8 dni. Netflix publikuje „Zwiastun Finalny”

Premiera serialu Wiedźmin na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego zbliża się wielkimi krokami. Netflix opublikował dziś „zwiastun finalny” produkcji, po którym można rozpocząć końcowe odliczanie. Już w przyszłym tygodniu, 20 grudnia o 9:00 czasu polskiego, będziemy mogli obejrzeć cały pierwszy sezon serialu The Witcher.

Ostatni zwiastun przed premierą serialowego Wiedźmina

Grudzień to dla wielu czas oczekiwania na Święta. Są też tacy, którzy nie marzą o niczym innym, jak o zostawieniu za sobą kolejnego felernego roku, więc odliczają dni do jego zakończenia. W tym roku grudzień jest jednak trochę inny, bo dał nam nowy powód do odliczania, a jest nim…

Premiera Wiedźmina na Netfliksie.

Do czasu premiery jednak musimy zadowolić się ostatnim już trailerem. Oto on:

Czego dowiadujemy się z trailera Wiedźmina od Netfliksa?

W porównaniu do poprzednich filmowych zapowiedzi, dopiero ta finalna uświadamia rozmach produkcji. Wygląda bowiem na to, że w serialu nie zabraknie scen batalistycznych i to przez duże S i duże B. Co może jeszcze budzić podziw, to świetnie wyglądające lokacje – zarówno te na otwartych, jak i zamkniętych przestrzeniach.

Co może niepokoić? Pamiętacie wyciek zdjęć z planu, gdzie mogliśmy zobaczyć m.in. zbroje Nilfgaardczyków? Cóż, one rzeczywiście wyglądają dość dziwnie. I biednie. W komentarzu pod trailerem na YouTube ktoś nawet porównał nilfgaardzką piechotę do kitowców z Power Rangers. Nie wiem jak do Was, ale do mnie to porównanie trafia.

Tak czy inaczej, aby rzetelnie ocenić poziom serialu, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Hype jest spory i po nim już widać, że Netflix wiąże z Wiedźminem spore nadzieje. Pozostaje mieć nadzieję, że spory będzie też zachwyt publiki i recenzentów. Ale o tym dowiemy się najwcześniej 20 grudnia.

Przeczytaj też: