Zabawki erotyczne w kosmosie. Seksowne gadżety przejdą kosmiczne testy

Nie żartujemy, to niedługo wydarzy się na naszych oczach. Japońska firma produkująca zabawki erotyczne wysyła w kosmos rakietę o nazwie MOMO, aby wykonać trzy ważne erotyczne misje. Wyprawa urządzeń ma na celu podkreślenie znaczenia życia seksualnego w galaktyce. Kolega pyta: Kiedy wystartują erotyczne rakiety i co znajdzie się w ich wnętrzu?

Galaktyka otwarta także dla seksu?

Eksploracje kosmosu nie są już wyłącznie domeną organizacji finansowanych przez państwo. Wiele prywatnych firm współpracuje z NASA w misjach kosmicznych, podczas gdy inne prowadzą własne loty kosmiczne. Oczekuje się, że niektóre z tych lotów rozszerzą w nadchodzących latach zakres turystyki kosmicznej i kolonizacji kosmosu.

Myślę, że istnieje silny argument za uczynieniem życia wieloplanetarnym, aby chronić istnienie ludzkości na wypadek, gdyby wydarzyło się coś katastrofalnego.
Elon Musk
Elon Musk
Założyciel SpaceX

Kilka prywatnych misji kosmicznych trafiło na pierwsze strony gazet w ciągu ostatnich kilku tygodni. 11 lipca w misji „Unity 22” Richard Branson z Virgin Galactic wziął udział w naddźwiękowej podróży na skraj kosmosu. Misja miała na celu przetestowanie komfortu nieważkości.

Za nim uplasował się lot kosmiczny Jeffa Bezosa – najbogatszego człowieka świata i dyrektora generalnego Amazona. Przedsiębiorca podróżował w kapsule na pokładzie rakiety „New Shepard” Blue Origin, nazwanej na cześć Alana Sheparda, pierwszego Amerykanina, który poleciał w kosmos.

Seks w kosmosie

Czy erotyczne gadżety niedługo pojawią się w kosmosie?

Japońska marka zabawek erotycznych, Tenga, znana ze swoich męskich pomocy do masturbacji w kształcie jajek, ogłosiła, że ​​wystrzeli w kosmos rakietę, która pozwoli jej wykonać trzy zaplanowane w kosmosie misje:

  • Pierwsza misja dostarczy w kosmos 1000 wiadomości o miłości i wolności za pomocą zmodyfikowanej zabawki erotycznej.
  • Druga wyśle ​​w kosmos dwie maskotki, Tenga Robo i Egg Dog, które zostaną zwrócone po upadku na Ziemię.
  • Trzecia i prawdopodobnie najważniejsza misja polega na wysłaniu przez firmę Space Tenga w celu pobrania danych, które pomogą firmie opracować przyszłe kosmiczne zabawki erotyczne.

Poza zapewnieniem świetnego rozgłosu Tendze nadchodząca premiera w rzeczywistości zwraca uwagę na kilka ważnych pytań dotyczących zdrowia seksualnego w kosmosie. Czy pomysł jest słuszny? Na pewno wystartuje w momencie, w którym planuje się coraz więcej długich misji kosmicznych – w których astronauci poważnie ograniczą kontakt z ludźmi.

Koniecznie przeczytaj także o tym, jak bezpiecznie oglądać treści dla dorosłych w świeci.

Dlaczego w galaktyce nikt nie uprawia seksu?

W 2011 r. NASA stwierdziło, że ​​według jej wiedzy żaden astronauta nie uprawiał seksu w kosmosie. Jednak bardziej istotne może być pytanie, jak to w ogóle mogłoby być możliwe?

W 2018 roku John Millis, fizyk z Anderson University w Indianie, stwierdził, że seks w kosmosie „byłby koszmarem”. Millis przytoczył fakt, że dwóm osobom trudno byłoby pozostać w kontakcie i nie unosić się w mikrograwitacji. Co więcej, w takich warunkach krew zamiast genitaliów unosi się do głowy człowieka. To znacznie utrudnia zarówno mężczyznom, jak i kobietom podniecenie w kosmosie.

człowiek spogląda w kosmos

Mimo to, przy planach wielomiesięcznych podróży w kosmos, takich jak pierwsza misja człowieka na Marsa w pracach, znaczenie zdrowia seksualnego, które jest nierozerwalnie związane ze zdrowiem człowieka, nie może być ignorowane przez światowe agencje kosmiczne — które przeprowadziły liczne badania nad skutkami izolacji w przestrzeni.

Co planuje Tenga w kontekście kosmosu?

To jest przesłanie, które Tenga chce przekazać dzięki nowej misji rakietowej. Na swojej stronie internetowej firma podaje, że od momentu założenia 7 lipca 2005 r., misją Tenga było przedefiniowanie przyjemności i seksualności, aby wysunąć ją na pierwszy plan, tak aby wszyscy mogli się nią cieszyć.

Mając to na uwadze, patrzymy w niebo i zajmujemy przestrzeń jako naszą platformę do rozpowszechniania tej wiadomości.

Seksualność i jej potrzeby są zawsze częścią nas, dlatego chcę zrobić. Nasz pierwszy krok w kierunku rozwoju produktów kosmicznych. Będę w stanie stworzyć coś, co NASA będzie chciała włączyć do swoich przedsięwzięć w kosmosie.
kosmos galaktyka kształt
Tenga Koichi Matsumoto
prezes Tenga

Oczekuje się, że start ma nastąpić w lipcu lub sierpniu z portu kosmicznego Hokkaido, w zależności od warunków pogodowych. Rakieta MOMO firmy IST została zaprojektowana do wystrzeliwania ładunków na linię Kármána na wysokości 62 mil (100 kilometrów).

Czy przestrzeń kosmiczna może być seksowna?

To nie pierwszy raz w tym miesiącu, kiedy dyskusje o seksie w kosmosie są bardzo ożywione – przykładowo kształt rakiety Blue Origin, New Shepard, zwrócił na siebie nie lada uwagę.

Ostatecznie Tenga ma nadzieję, że dane zebrane podczas jego premiery pozwolą mu opracować seks-zabawkę do kosmosu. Takie urządzenie byłoby pierwszą pomocą do masturbacji. Paradoksalnie jest to bardzo ważne osiągnięcie w naszej obecnej erze imponujących kosmicznych nowinek.

mgławica uciekająca ze słoika

Interesuje Cię tematyka kosmosu?

Źródła: eurasiantimes.com, www.washingtonian.com