„Ty” – sezon 4 . Kiedy nowe odcinki, gdzie oglądać i czego spodziewać się po przyszłym sezonie?

Mimo że na Netfliksie cztery dni temu zadebiutował trzeci sezon serialu „Ty”, fani już dopytują o kolejne odcinki. Nic dziwnego, seria o socjopatycznym kochanku podbiła serca widzów już przy pierwszej serii. Czego możemy oczekiwać po „Ty” – sezon 4? Sprawdź, co już wiadomo!

„Ty” – sezon 4. Kiedy premiera na Netfliksie?

Netflix podał informację o kolejnym sezonie serialu, kiedy poprzedni nie miał jeszcze oficjalnej premiery. Kiedy będzie można obejrzeć „Ty” – sezon 4? Oficjalnie żadna data nie padła. Takiej informacji nie podał jeszcze ani Netflix, ani twórcy serialu.

Zobacz telewizory, które zapewnią Ci najlepszy seans:


Można jednak przypuszczać, że premiera 4. sezonu przypadnie na końcówkę 2022 roku. Skąd takie wnioski? Wystarczy przeanalizować to, kiedy pojawiały się poprzednie sezony. Odcinki pierwszego i drugiego sezonu pojawiły się na Netfliksie w grudniu – kolejno 2018 i 2019 roku. Na trzeci sezon trzeba było poczekać znacznie dłużej. Jego premiera przypadła na 15 października 2021 roku. Ogromny wpływ na to opóźnienie miała pandemia.

Jeżeli producenci będą chcieli powrócić do trybu pracy znanego z pierwszego i drugiego sezonu, bardzo możliwe jest to, że czwarty sezon „Ty” będzie dostępny w grudniu 2022 roku. 

Źródło: @netflixpl

„Ty” – sezon 4. Obsada i główni bohaterowie

Oczywiście w czwartym sezonie serialu ponownie zobaczymy Penna Badgleya, który wcieli się w rolę bibliotekarza Joe Goldberga. Na ekranie towarzyszyć mu będzie Victoria Pedretti, którą zapewne znacie jako Love Quinn. Nadal będzie można śledzić losy głównych bohaterów.

W 3. sezonie „Ty” pojawiło się sporo nowych twarzy. Czy w czwartej edycji będzie tak samo? Netflix na razie milczy w tej sprawie i nie podaje żadnych szczegółów. Jednak kiedy wrócimy pamięcią do poprzednich sezonów, łatwo odgadnąć, że Joe Goldberg nie odpuści sobie nawiązywania znajomości z nowymi kobietami.

Fabuła „Ty” – sezon 4. Co w nowych odcinkach wymyśli Joe Goldberg?

Niestety na razie fabuła 4. sezonu „Ty” pozostaje tajemnicą. Netfliks powoli zaczyna odkrywać karty w mediach społecznościowych, jednak wciąż jest to jedynie podsycanie emocji, a nie konkretne informacje.

Pierwszy sezon jest adaptacją książki Caroline Kepnes, zatytułowanej właśnie „You”. Drugi sezon powstał na bazie kolejnego tekstu napisanego przez Kepnes – „Hidden Bodies”. Trzeci sezon to natomiast zobrazowanie losów bohaterów, które zostały opisane w „You Love Me”. Premiera tej książki odbyła się na początku tego roku.

Na razie Kepnes nie ogłosiła żadnego nowego tytułu, więc trudno ocenić, czy kolejny sezon również będzie oparty o jej dzieło.

ty sezon 3
Źródło: @younetflix

Jak zakończył się ostatni odcinek „Ty” – sezon 3?

Śmiało można powiedzieć, że trzeci sezon „Ty” dał widzom to, czego oczekiwali. Widać to zarówno po ocenach serialu, ale też wielu pozytywnych komentarzach, które pojawiają się w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że fani zaledwie kilka dni po premierze domagają się kolejnego sezonu.

Uwaga, spojler. Jeżeli jeszcze nie obejrzeliście trzeciego sezonu serialu do końca, omińcie te akapity.

Trzeci sezon rozpoczął się nową obsesją głównego bohatera. Tym razem przerzucił swoje hobby (czyli stalkowanie) na sąsiadkę. W odcinkach można też śledzić drugie życie Goldberga. Tak naprawdę trudno rozpoznać, które życie jest pierwsze, a które drugie. Z jednej strony Joe to przykładny mąż i ojciec, a z drugiej po prostu niebezpieczny typ, którego znamy z poprzednich sezonów.

Szalone małżeństwo chce dodać związkowi trochę pikanterii i wdaje się w swingerską relację z parą uzależnioną od social mediów – Sherry i Cary. Zapewne pamiętacie te imiona, bo w serialu naprawdę dużo namieszali. Dowiedzieli się za dużo o głównym bohaterze, dlatego ten zamknął ich w swojej słynnej szklanej klatce i… kazał zabić się nawzajem. Szczegóły tych wydarzeń zostały opisane w książce, którą Sherry i Cary wspólnie wydali. Czy to oznacza koniec Goldberga?

Czekamy na więcej informacji w sprawie serialu. Tekst będzie na bieżąco aktualizowany.

Źródło zdjęć: Netflix