„Ty” – sezon 3 na Netfliksie. Kontynuacja losów „mężczyzny, którego z dumą nazwiesz tatą”

Czy Joe Goldberg sprawdzi się w roli ojca? Dowiemy się tego z nowego sezonu serialu. Zwiastun zdradza, jakie imię wybrano dla dziecka, jednak nie zdradza planów Joego wobec ukochanej Love. „Ty” sezon 3 na Netfliksie będzie dostępny od 15 października. Sprawdź, czy nikt nie obserwuje Cię przez okno i śledź dalsze losy bohaterów.

„Ty” sezon 3 Netflix – kiedy premiera?

„Ty sezon 3” – data premiery: 15 października

Premiera nowego sezonu serialu „Ty” oficjalnie potwierdzona. W połowie października na ekrany telefonów, tabletów, laptopów i telewizorów powróci Joe Goldberg. Tym razem w zupełnie innej roli. Czy przekaże swojemu synowi gen mordercy?

ty sezon 3
Źródło: Netflix

„Ty” sezon 3 – obsada

W trzecim sezonie serialu „Ty” nie zabraknie bohaterów, których znasz z poprzednich sezonów. W główne role ponownie wcielą się Victoria Pedretti i Penn Badgley. Kogo jeszcze zobaczysz w najnowszym sezonie serialu o socjopatycznym stalkerze?

 • Andrew (Chris O’Shea)
 • Brandon (Christopher Sean)
 • Cary (Travis Van Winkle)
 • Chandra (Ayelet Zurer)
 • Dante (Ben Mehl)
 • Dottie (Saffron Burrows)
 • Gil (Mackenzie Astin)
 • Jackson (Bryan Safi)
 • Kiki (Shannon Chan-Kent)
 • Marienne (Tati Gabrielle)
 • Matthew (Scott Speedman)
 • Sherry (Shalita Grant)
 • Theo (Dylan Arnold)

W serialu zobaczysz też Michaelę McManus i to nie po raz pierwszy. Wcześniej pojawiła się w finale drugiego sezonu serialu. Wciela się w rolę Natalie, sąsiadki. To kobieta, która odnosi sukcesy zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Jak się domyślasz – Joe nie przeszedł wobec niej obojętnie. Kontynuację tej relacji zobaczysz już 15 października.

Obecność kolejnej postaci zwiastuje pojawienie się retrospekcji z życia Joego. W serialu pojawi się Jack Fisher, który odgrywa rolę młodszej wersji głównego bohatera. Być może w końcu poznamy bliżej historię Joego i dowiemy się, co motywuje jego niepokojące zachowania.

„Ty” sezon 3. Zadzwoń do Joego i Love

15 września, czyli równo miesiąc przed premierą nowego sezonu, w mediach społecznościowych związanych z serialem pojawił się tajemniczy numer telefonu. Towarzyszy im podpis: „nie tylko Joe jest dobry w zdobywaniu informacji”. 

Czy wiesz, co wydarzy się, gdy zadzwonisz pod wskazany numer? Uwaga, spojler. 
Połączysz się z głównymi bohaterami serialu. Kto wie, może zdradzą jakieś smaczki dotyczące nadchodzących odcinków.

Odkryj telewizory, na których obejrzysz kolejne odcinki w najlepszej jakości:


„Ty” – sezon 3. Zwiastun

Jeżeli z niecierpliwością czekasz na to, co wydarzy się w najnowszym sezonie, koniecznie obejrzyj zwiastun. Joe kieruje w nim czułe słowa do… swojego syna: „Chłopiec nie jest tym, czego się spodziewaliśmy i skłamałbym, gdybym powiedział, że myśl o mini-mnie była wyłącznie ekscytująca i nie pozbawiona wyzwań. Mam nadzieję, że zrobisz to, co mówię, nie to, co sam robię. Dla ciebie mogę się zmienić. Będę mężczyzną, którego podziwiasz, mężczyzną, którego z dumą nazwiesz tatą”.

Dzięki zwiastunowi dowiadujemy się, że potomek głównego bohatera został nazwany Henry. Czy Joe porzuci swoje dotychczasowe niepokojące zachowania i w pełni odda się roli kochającego ojca?

Fabuła „Ty” – sezon 3. O czym jest serial?

„Ty” to serial o charyzmatycznym mężczyźnie, który z łatwością popada w obsesje na punkcie kobiet. Jeśli raz wpadniesz mu w oko, prawdopodobnie nigdy się od niego nie uwolnisz. Joego Goldberga poznaliśmy jako księgarza, który zakochuje się w Guinevere Black. Brzmi jak początek każdego romantycznego filmu? Nie tym razem. Joe staje się toksycznym i niebezpiecznym kochankiem.

„Ty” sezon 3 odcinek 1 rozpoczyna się w miejscu, gdzie zakończył się poprzedni sezon. Z uwagi na ciążę Love, jej matka – Dottie – będzie odgrywała znacznie większą rolę w fabule. W zapowiedziach można dostrzec też urywki historii tajemniczego sąsiada, który pojawia się pod koniec drugiej serii, w momencie wyprowadzki Love i Joego do nowego domu.

Źródło zdjęć: Netflix