Sexify – sezon 2. Netflix potwierdza kontynuację. Kiedy premiera?

Hitowy serial Netflixa – Sexify powróci z drugim sezonem. Twórcy oficjalnie potwierdzili, że rozpoczynają prace nad kontynuacją historii trzech studentek. Produkcja zdobyła ogromną popularność na całym świecie i nic dziwnego, że serial doczeka się 2. sezonu. Czy kolejna część przygód Natalii, Pauliny i Moniki ponownie okaże się strzałem w dziesiątkę?

Sexify – sezon 2. Kiedy premiera?

Premiera 2. sezonu Sexify planowana jest w 2022 roku. Producenci nie podali jeszcze dokładnej daty ukazania się kontynuacji serialu, ale potwierdzili, że prace już się rozpoczęły. Dzięki tej informacji możemy spojrzeć dość optymistycznie na tę niedoprecyzowaną datę i mieć nadzieję, że 2. sezon pojawi się w pierwszej połowie 2022 roku. Czy tak rzeczywiście będzie? Musimy jeszcze trochę poczekać, ale kiedy tylko poznamy dokładną datę premiery, poinformujemy Was o tym.

Nowy sezon ma się składać z 8 odcinków.

Sexify – fabuła. Co wpłynęło na sukces serialu?

Serial opowiada historię trzech studentek, które pragną zgarnąć główną nagrodę w konkursie na najlepszy start-up. Natalia studiująca informatykę, wpada na pomysł, by stworzyć aplikację, która pomoże poznać sfery seksualności rówieśnikom, a także podpowie, jak zaspokoić ich potrzeby. Do projektu zaprasza przyjaciółki – Paulinę i Monikę. W trójkę próbują znaleźć sposób, w jaki aplikacja może wprowadzić innych w świat seksu, a jednocześnie same dowiadują się wielu rzeczy o dojrzewaniu i kontaktach damsko-męskich.

Sexify zdobyło niebywałą popularność na całym świecie. Serial w 83 krajach znajdował się w TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji na Netfliksie, a w 20 z nich zajmował pierwsze miejsce. W Polsce był to najchętniej oglądany netfliksowy serial w maju. Tak ogromna popularność sprawiła, że twórcy po prostu musieli stworzyć 2. sezon, szczególnie, że zostawili sobie otwartą furtkę do kontynuacji.

W „Sexify” zafascynowała nas historia. Ujęła mnie ciepła opowieść o przyjaźni trzech studentek. To jest historia o pewnym egzaminie dojrzałości, teście z dorastania, tego, kim się staję, kim jestem. Historia przyjaźni, ale też historia o otwieraniu się na własną seksualność, zrozumieniu tego, kim jestem jako człowiek, kim jestem jako kobieta. Serial otwarcie mówi o seksualności jako normalnej części życia ludzi dorosłych.
Anna Nagler
Dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix

O czym opowie 2. sezon Sexify?

Agata Gerc, producentka serialu, w jednym z wywiadów stwierdziła, że drugi sezon serialu będzie niezwykle zaskakujący. Bohaterki po przegranym konkursie nie poddadzą się i zabiorą widzów w kolejną ekscytującą podróż.

Obsada serialu Sexify

Sexify to serial, w którym okazje miało zadebiutować kilku młodych aktorów. A grono tych – bardzo możliwe – wschodzących gwiazd uzupełnili dobrze znani z polskich filmów i seriali Cezary Pazura czy Małgorzata Foremniak. Obsadę serialu Sexify znajdziecie poniżej:

  • Aleksandra Skraba jako Natalia Dumała,
  • Maria Sobocińska – Paulina Malinowska,
  • Sandra Drzymalska – Monika Nowicka,
  • Małgorzata Foremniak – Joanna Nowicka, matka Moniki,
  • Cezary Pazura – Marek Nowicki, ojciec Moniki,
  • Bartosz Gelner – Konrad,
  • Sebastian Stankiewicz – Jabba,
  • Ewa Szykulska – portierka.

Twórcy serialu Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski nie potwierdzili jeszcze, czy w 2. sezonie Sexify pojawią się nowi bohaterowie. Najprawdopodobniej zobaczymy wszystkie najważniejsze postacie z pierwszego sezonu.

sexify aktorki

Sexify – gdzie obejrzeć?

Serial Sexify dostępny jest na Netfliksie. Obecnie można tam zobaczyć pierwszy i jak na razie jedyny sezon.

Źródła: Netflix / Filmweb

Polecane telewizory do seriali i nie tylko