„The Office” na Netfliksie. Dlaczego to najbardziej wyczekiwana jesienna premiera?

To, że Netflix potrafi umilić jesienne wieczory wiedzą wszyscy. Wejście w sezon deszczowy to mało przyjemne doznanie, ale streamingowy gigant dba o to, by nie popaść w zupełny marazm. A powodów do radości jest niemało. Jednym z nich jest zapowiedź pojawienia się popularnego serialu „The Office” – Netflix szykuje dla polskich widzów niespodziankę. Amerykańska wersja kultowego sitcomu będzie dostępna już niebawem. O wszystkich szczegółach piszemy poniżej.

„The Office” – gdzie obejrzeć amerykańską wersję serialu

Do tej pory fani sitcomu mogli obejrzeć go na Amazon Prime Video. Amerykańska platforma wideo nie jest jednak aż tak popularna wśród polskich widzów. Dlatego też wiadomość o tym, że „The Office” pojawi się na Netfliksie wzbudziła wielkie zainteresowanie. Dla wszystkich, którzy chcą odświeżyć sobie historie pracowników oddziału pewnej osobliwej firmy papierniczej Dunder Mifflin – to idealna okazja! A może wśród użytkowników Netfliksa jest ktoś, kto jeszcze nie widział ani jednego odcinka serialu ze Stevem Carellem w roli głównej? Nic straconego. Jesień to najlepsza pora na nadrobienie zaległości.

„The Office” – Netflix szykuje niespodziankę dla fanów serialu 

Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy fanów serialu „The Office” – Netflix zadbał o to, by kultowy  sitcom wreszcie był dostępny dla polskich widzów. Mówimy tu oczywiście o amerykańskiej wersji, która zdecydowanie przewyższa swoją popularnością brytyjski oryginał. Powodów do uśmiechu jest jeszcze więcej. Nie dość, że serial zagości w polskiej bibliotece serwisu już jesienią, to w dodatku otrzymamy w całości wszystkie 9 sezonów.

Podano nawet szczegółową datę pojawienia się serialu. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie sezony amerykańskiego „The Office” na Netfliksie już 23 października.

Fenomen serialu „The Office”

Jeszcze przed pojawieniem się internetowych seriali, to właśnie sitcomy emitowane w telewizji rozśmieszały widzów, którzy ze zniecierpliwieniem czekali na kolejne odsłony przygód ulubionych bohaterów. Na Netfliksie moda na retro klimaty trwa w najlepsze. Po sukcesie „Przyjaciół” przyszła pora na „The Office”. Do innych, chętnie oglądanych seriali z dawnych lat można zaliczyć też sitcom „Jak poznałem waszą matkę”.  

A co do samego „Biura” – tutaj sprawa mocno rozciąga się w czasie i przestrzeni. Początkowo serial był emitowany na kanale BBC w latach 2001-2003. Brytyjski oryginał doczekał się wielu remake’ów, z czego najpopularniejsza jest oczywiście wersja amerykańska. „The Office US” realizowano w latach 2005-2013 przez NBC. Warto też wspomnieć o francuskiej wersji Le Bureau” czy kanadyjskiej „Le Job” – chociażby po to, by podkreślić światowy fenomen sitcomu.

Sprawdź polecane telewizory do oglądania filmów i seriali


„The Office PL” – polska wersja „Biura” już w przygotowaniu

Nadchodzące miesiące zapowiadają się wyjątkowo, a niespodzianek z pewnością nie zabraknie. Wejście do biblioteki serwisu Netflix amerykańskiej wersji „The Office” to nie wszystko. W przygotowaniu jest także polski remake sitcomu. Akcja serialu będzie rozgrywać się w Siedlcach, a koloryt lokalny zostanie wzbogacony o firmę zajmującą się produkcją wody mineralnej „Kropliczanka”. To właśnie w jej siedzibie będą rozgrywać się przygody prezesa firmy i pracowników. A w tych wcielą się m.in. Adam Woronowicz, Vanessa Aleksander i Mikołaj Matczak. „The Office PL” zagości na Canal+. Wielka premiera odbędzie się – jakżeby inaczej – jeszcze tej jesieni.