Virgin River – sezon 4. Kiedy nowe odcinki?

Virgin River to serial, który szturmem podbił Netfliksa. Już krótko po premierze znalazł się w top 10 ulubionej platformy serialożerców. Do tej pory doczekał się trzech sezonów, a na horyzoncie powoli widać czwarty. W końcu nie można pozostawić widzów z niedokończonymi wątkami, prawda? Sprawdźcie, co wiemy o kontynuacji serialu – na kiedy planowana jest jego premiera oraz czego możemy się spodziewać.

Virgin River – sezon 4. Kiedy premiera?

Netflix oficjalnie nie potwierdził jeszcze, że 4. sezon Virgin River powstanie. Po cichu mówi się jednak, że najpopularniejszy serwis VOD zamówił już kontynuację serialu, a prace na planie mają ruszyć jeszcze w okresie letnim 2021 roku. Podobna sytuacja miała miejsce z trzecią serią Virgin River, kiedy to Netflix zamówił kolejne odcinki, ale ogłoszenie pojawiło się później. 

W takim razie, kiedy możemy spodziewać się premiery 4. sezonu Virgin River? Jeśli plotki się potwierdzą, kontynuacja serialu powinna wylądować na Netfliksie w połowie 2022 roku. Będziemy Was o tym informować na bieżąco.

Co czeka nas w 4. sezonie Virgin River?

Jednym z głównych wątków w 4. sezonie będzie zapewne sprawa dziecka Mel. Poznamy odpowiedź na pytanie, czy należy ono do Jacka, czy zmarłego męża głównej bohaterki – Marka. Pojawienie się tego wątku potwierdza zresztą showrunner serialu, zdradzając, że rozwiązanie pojawi się pod koniec 4. serii.

Bez wątpienia dowiemy się też, jaką decyzję podjął Ricky w sprawie zaciągnięcia się do wojska i pozostawienia Lizzy w Virgin River. Charmaine urodzi bliźnięta i możemy oczekiwać starcia między Toddem i Jackiem, biologicznym ojcem jej dzieci. Poznamy też odpowiedź na pytanie, kto strzelał do Jacka. Możliwe, że ponownie zobaczymy nieobecną w trzecim sezonie Paige, która postanowi znów spotkać się z Christopherem.

Twórcy serialu twierdzą, że 4. sezon Virgin River ma być prawdziwym rollercoasterem od samego początku. Fani z pewnością nie zawiodą się na kontynuacji Virgin River i z zapartym tchem obejrzą kolejną część produkcji.

Polecane telewizory do oglądania filmów i seriali


Virgin River – obsada

W 4. sezonie Virgin River nie zmieni się wiele jeśli chodzi o obsadę. Główne role zagrają aktorzy znani z poprzednich serii:

  • Alexandra Breckenridge jako Melinda Monroe,
  • Martin Henderson – Jack Sheridan,
  • Tim Matheson – Doktor Mullins,
  • Annette O’Toole – Hope McCrea,
  • Lauren Hammersley – Charmaine Roberts,
  • Benjamin Hollingsworth – Dan Brady,
  • Jenny Cooper – Joey Barnes,
  • Grayson Gurnsey – Ricky,
  • Lexa Doig – Paige Lassiter,
  • Colin Lawrence – John Preacher Middleton.

Virgin River – fabuła

Virgin River to amerykański serial romantyczny oparty na powieściach o tym samym tytule, autorstwa Robyn Carr. Opowiada historię Melindy „Mel” Monroe, która po śmierci męża postanawia rozpocząć nowe życie. Wyjeżdża z Los Angeles do miasteczka Virgin River w północnej Kalifornii, pozostawiając bolesne wspomnienia za sobą. Ma nadzieję, że przeprowadzka pozwoli jej ponownie stanąć na nogi i cieszyć się życiem. Jak się jednak okazuje, nic nie jest takie proste, jak mogłoby się wcześniej wydawać…