„Ginny & Georgia” 2. sezon. Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Premiera w styczniu 2023 roku

Po szalonym finale pierwszego sezonu fani zastanawiają się, co dalej z ich ulubionymi postaciami. Na szczęście już wiadomo, że kontynuacja serialu nastąpi. Oto podsumowanie wszystkiego, co do tej pory wiemy o drugim sezonie serialu „Ginny & Georgia”.

„Ginny i Georgia” sezon 2. powstanie. Tylko kiedy?

„Ginny i Georgia” to serial opowiadający o duecie matka-córka. Pozornie wydaje się, że Ginny i Georgia nie mają ze sobą wiele wspólnego. Ale po przeprowadzce do małego miasteczka Wellsbury w Massachusetts dowiadują się, że są do siebie bardziej podobne, niż początkowo sądziły. Czego więc możemy się spodziewać w drugim sezonie i kiedy będzie miał swoją premierę?

Na oficjalnych mediach społecznościowych Netfliksa kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że powstanie kontynuacja popularnego serialu „Ginny & Georgia”. Pierwszy sezon swoją premierę miał pod koniec lutego i utrzymywał się w TOP 10 platformy przez parę długich tygodni.

Nic dziwnego, że bardzo szybko usłyszeliśmy informacje o kontynuacji serialu. Już dwa miesiące od premiery pierwszego sezonu twórcy serialu, Debra J. Fisher i Sarah Lampert, oznajmili: „Jesteśmy bardzo wdzięczni za niesamowitą reakcję i miłość, jaką  okazaliście Ginny i Georgii ”, dodając: „Jesteśmy szczególnie wdzięczni Brianne i Toni, którzy na każdym kroku stawiają sobie najwyższą poprzeczkę. Nie możemy się doczekać powrotu do Wellsbury na sezon 2”.

29 listopada Scott Porter potwierdził na swoim Instagramie, że ekipa serialu zowu zebrała się na planie i rozpoczęto kręcenie drugiego sezonu serialu „Ginny i Georgia”. Według wstępnych informacji nagrania mają potrwać do kwietnia 2022 roku.

Jeśli produkcja rzeczywiście zakończy się w kwietniu, nowych odcinków możemy się spodziewać najwcześniej jesienią 2022 roku.

Aktualizacja:

Netflix podał datę premiery 2. odsłony popularnej serii. Serial Ginny & Georgi powróci na ekrany 5 stycznia 2023 roku.

sezon 2 Ginny i Georgia

Zwiastun 2. sezonu „Ginny & Georgia”

Czy jest już dostępny zwiastun 2. Sezonu? Niestety nie. Jednak obiecujemy uzupełnić ten artykuł o materiał wideo, jak tylko będzie już dostępny.

Na pocieszenie zostawiamy film zapowiadający, który stworzyli aktorzy występujący w serialu:

„Ginny i Georgia” – obsada. Kto powróci w drugim sezonie?

Odkąd Ginny opuściła Wellsbury, pojawia się duże pytanie, kogo możemy spodziewać się w nowych odcinkach, zwłaszcza że istnieje szansa, że ​​serial odbędzie się w innym miejscu, niż Boston. Trudno zatem zgadywać, kogo zobaczymy na ekranie w nowych odcinkach. Pozostaje mieć nadzieję, że Ginny znajdzie drogę powrotną, abyśmy mogli ponownie zobaczyć wszystkie nasze ulubione postacie razem.

Poza tym biorąc pod uwagę wideo zapowiadające prace nad drugim sezonem, możemy spokojnie założyć powrót następujących członków obsady:

  • La Torraca jako Austin
  • Raymond Ablack jako Joe
  • Sara Waisglass jako Maxine
  • Felix Mallard jako Marcus
  • Scott Porter jako Paul
  • Jennifer Robertson jako Ellen

Kiedy ukaże się drugi sezon „Ginny & Georgia” ?

Netflix uwielbia wypuszczać programy dokładnie rok od premiery pierwszego sezonu. Jednak pandemia pokrzyżowała wiele planów i niejeden raz musieliśmy znacznie dłużej oczekiwać na pojawienie się nowych odcinków ulubionych seriali. Mimo wszystko, można bezpiecznie założyć, że serial powróci w drugiej połowie 2022 roku.

Najważniejsze pytania na temat 2. sezonu serialu „Ginny & Georgia”

Netflix podał datę premiery 2. sezonu serialu Ginny & Georgia. Serial powróci na ekrany 5 stycznia 2023 roku.

Na razie nic nie wiadomo na temat planów dotyczących kolejnych sezonów serialu.

Serial Ginny & Georgia jest dostępny w serwisie Netflix.