Aktywna zabawa w ogrodzie z Little Tikes. Przepis na dziecięcą radość

Zabawa wspiera kreatywność i prawidłowy rozwój dzieci, pomaga lepiej poznać otaczający ich świat i daje mnóstwo radości. A zabawa na świeżym powietrzu to podwójna korzyść. Maluchy nie tylko uczą się nowych umiejętności, ale też kształtują odporność i koordynację ruchową. Wiosenna aura i zabawki Little Tikes to dobrana para i przepis na aktywny dzień pełen wrażeń.

Zabawki ogrodowe Little Tikes – kreatywne (i aktywne)  

Dzieci odkrywają świat na własnych zasadach. Najlepiej, gdy mogą poznać go poprzez zabawę. Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu to radosne doświadczenie, dzięki któremu maluchy kształtują swoją sprawność fizyczną i stymulują zmysły, bo bodźców jest przecież pod dostatkiem.

Przebywając w ogrodzie, na placu zabaw, spacerując w parku czy bawiąc się na tarasie, dzieci chłoną wszystko, co dzieje się dookoła. Poznają nowe kształty i kolory, wsłuchują się w dźwięki. Dzięki obserwacji kształtują swoją wiedzę o świecie, którą chętnie wykorzystują w zabawie. 

zabawa na świeżym powietrzu

Kuchnie małego smakosza

Tematyczne zabawy, odgrywanie scenek i naśladowanie dorosłych to aktywności, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Zabawa w grupie uczy współpracy, pomaga w poznawaniu i nazywaniu nowych emocji i kształtuje kompetencje społeczne, które przydadzą się w przyszłości.

A wiadomo, że nic tak nie wzmacnia więzi, jak wspólne biesiadowanie. Dla maluchów, które powoli odkrywają już swoje kulinarne talenty, świetnym uzupełnieniem ogrodowych zabaw będą zestawy imitujące prawdziwą kuchnię. A jeśli oprócz otwieranych drzwiczek i obracających się pokręteł, zmywarki i piekarnika oraz wszystkich niezbędnych dodatków w postaci patelni, garneczków, szpatułek i innych akcesoriów, kuchnia wydaje realistyczne dźwięki, to przepis na udaną zabawę jest gwarantowany.


W drodze po dobrą zabawę

Aby szybko sprawdzić, co dzieje się w odległym zakamarku ogrodu, maluch potrzebuje pojazdu, dzięki któremu nic nie umknie jego uwadze. Jeździk Cozy Coupe spełni wszystkie wymagania pierwszego środka lokomocji. Kształtem przypomina samochodzik, a dzięki skrętnym kółkom i kierownicy dziecko może wygodnie odbywać swoje pierwsze podróże.

Autko napędzane jest siłą mięśni nóg małego odkrywcy. To aktywizująca zabawka, dzięki której dziecko rozwija zdolność ruchową. A jeśli Twój maluch ma już pewne zainteresowania i ulubione zabawy – nic nie stoi na przeszkodzie, by pierwszy samochodzik był opatrzony jego ulubionym motywem. Jeździk Cozy Coupe dla księżniczki a może autko przypominające wóz strażacki albo taksówkę? Wybór jest szeroki.

Zabawki ogrodowe Little Tikes – ruch, uśmiech i zdrowie

Aby urozmaicić czas spędzany na świeżym powietrzu i stworzyć dziecku przestrzeń do zabawy przydadzą się ogrodowe zabawki Little Tikes. Kolorowe zjeżdżalnie ze schodkami to przepis na aktywną i pełną radości zabawę dla najmłodszych. Maluchy będą miały okazję do tego, by spożytkować pokłady energii, a przy okazji nabiorą lepszej sprawności i koordynacji ruchowej. A sam moment zjazdu – bezcenna chwila radości!