L.O.L Surprise!, czyli sprawdzony przepis na sukces i niespodziankę

Czy laleczka-niespodzianka ukryta w fantazyjnej kulce nie brzmi przypadkiem jak świetny easter egg z okazji wielkanocnego zajączka? Zabawki z serii L.O.L Surprise! to zresztą sprawdzony prezent na każdą okazję. Tak przynajmniej twierdzi moja 10-letnia siostrzenica, która już zamówiła u mnie nowy egzemplarz na Dzień dziecka. Jeśli i Ty nie zamierzasz polemizować z przyszłym głosem pokolenia, to po prostu dowiedz się, co stoi za ogromną popularnością lalek L.O.L Surprise!

Niespodziewany sukces lalek od MGA Entertainment

Historia lalek L.O.L Surprise! to przykład spełniającego się na jawie amerykańskiego snu. I jak to z błyskotliwymi rozwiązaniami bywa, i za tą opowieścią stoi prosty pomysł, który zaświtał pod wpływem inspiracji – w tym wypadku iście technologicznej.

Za spektakularny sukces, bijący na głowę zabawki nawet z tak kultowych serii jak Star Wars, Barbie czy Marvel, odpowiedzialny jest Isaac Larian, założyciel MGA Entertainment. A może należałoby powiedzieć, że jego dzieci, które to podsunęły ojcu a zarazem przyszłemu twórcy „lolek” filmiki z unboxingów Iphone’ów.

Te pokazały Larianowu, jak ogromną frajdę sprawia już samo odpakowywanie produktu i że to doświadczenie być może jest ekscytujące na równi z odkrywaniem nowego urządzenia lub przynajmniej stanowi element fantastycznej zabawy. Taki argument zdecydowanie wystarczył właścicielowi koncernu zabawkowego, któremu po dość chudych latach potrzebny był przełom. Miliardy spoczywające obecnie na koncie Isaaca Lariana chyba mogą zaświadczyć, że mu się udało.

Na czym polega fenomen L.O.L Surprise!

Gdzie tkwi sekret L.O.L Surprise!? Właśnie w tajemnicy i zagadkach, które przecież tak kochamy rozwiązywać. Pierwsza i sztandarowa seria tych lalek bawi, wykorzystując element zaskoczenia, począwszy od opakowania i na zawartości kończąc. Choć nie wiemy, jaki zestaw, z jakimi funkcjami i jaką laleczką znajdziemy w środku, to możliwość zabawienia się w detektywa i podążania za wskazówkami tworzy doświadczenie, dzięki któremu dziecko otrzymuje tak naprawdę podwójną atrakcję.

Oprócz tego każda lalka L.O.L Surprise! niezależnie od serii wyposażona jest w cały wachlarz dodatków, którymi można się wymieniać z koleżankami oraz wyróżnia się oryginalną osobowością i wystrzałowym stylem. Wyjątkowość każdej lalki oraz towarzyszący im rozmach pobudza dziecięcą wyobraźnię i umożliwia tworzenie wielu niesamowitych scenariuszy zabawy oraz wcielanie się w różne kreatywne role. Barwne stylizacje wpisują się także w modowe trendy i prezentują odwagę w wyrażaniu siebie.

lol surprise lalki queens

Nowe lalki L.O.L Surprise! i Rainbow High w al.to

Nowości z serii lalek L.O.L Surprise i siostrzanych Rainbow High znajdziesz w sklepie al.to. W idealnym momencie, aby zdążyć jeszcze z prezentami z okazji Zajączka wielkanocnego czy nadchodzącego po nim Dnia dziecka. Ofertę wzbogacą teraz nowe lalki z linii Pacific Coast, OMG Travel, Tweens 2 czy Birthday. Z nimi Twoja pociecha przeżyje niezapomniane letnie przygody, zwiedzi dalekie zakątki świata czy uda się na bombową imprezę urodzinową.