Strefa małego fana dinozaurów. Niezwykłe figurki Jurassic World

Twoje dziecko ze wszystkich zwierząt na świecie najbardziej lubi… dinozaury, a jego wielkim marzeniem jest odwiedzenie wysypy Isla Nublar i gigantycznego parku rozrywki z prehistorycznymi gadami? W oczekiwaniu na wielką wyprawę możesz zafundować mu inne rozrywki. Uniwersum o dinozaurach już za chwilę rozszerzy się o kolejną wielką produkcję. Film Jurassic World: Dominion swoją premierę będzie mieć już w czerwcu. Kinowe emocje podsyci zabawa z figurkami tajemniczych stworzeń z serii Jurassic World od Mattel. Nowe okazy już czekają na to, by wzbogacić kolekcję małego wielbiciela dinozaurów.

Jurassic Park i Jurassic World: zapoznanie z prehistorycznym światem w popkulturze

Kentrosaurus, Ceratosaurus i Allosaurus – fani uniwersum o dinozaurach doskonale kojarzą te nazwy. Zapoczątkowana jeszcze w latach 90. fascynacja prehistorycznymi gadami nadal trwa. Pierwsza część oryginalnej trylogii Jurassic Park w szybkim tempie zgromadziła ogromną liczbę fanów, czego następstwem były kolejne produkcje rozszerzające historię o dinozaurach i ich konfrontacji z gatunkiem ludzkim.

Pałeczkę po Stevenie Spielbergu przejął Joe Johnston, kończąc serię Jurassic Park (tytuł ostatniego filmu z pierwszej, oryginalnej serii brzmi po prostu Jurassic Park III) . Ponowne wskrzeszenie dinozaurów poskutkowało pojawieniem się kolejnej serii. Tym razem to Jurrasic World. Tutaj za reżyserię pierwszego filmu odpowiedzialny był Colin Trevorrow. Kilka lat później pojawiła się druga część z nowej trylogii. Jurassic World: Upadłe Królestwo. Za kamerą stanął hiszpański twórca J.A. Bayona.

Miłośnicy filmów o prehistorycznych gadach wreszcie doczekali się długo zapowiadanej trzeciej części Jurrasic World. Kolejna odsłona sagi o dinozaurach nosi tytuł Jurassic World: Dominion i jest jednocześnie najdłuższą z dotychczasowych produkcji – włączając w to również pierwszą część trylogii Jurassic Park. Film trwa aż 2 godziny i 26 minut. To solidna dawka rozrywki łącząca w sobie elementy science fiction z wartką akcją i widowiskowymi scenami oraz powrotem bohaterów dobrze znanych z Jurassic Park. Na ekranie ponownie zagoszczą: Sam Neill, Laura Dern oraz Jeff Goldblum.

Figurki Jurassic World – przygoda z dinozaurami

Znane z filmowych i serialowych odsłon dinozaury mogą na stałe zagościć w arsenale zabaw. Figurki Jurassic Word inspirowane potężnymi drapieżnikami rozbudzą dziecięcą wyobraźnię i wykreują nowe, niesamowite przygody. Zabawki realistycznie oddają wygląd wskrzeszonych do życia prehistorycznych gadów. Mają potężne, ruchome kończyny, otwarte paszcze i wydają z siebie głośne dźwięki, by odstraszyć przeciwnika i pokazać swoją wielką siłę. Mali kolekcjonerzy dinozaurów spędzą wiele długich godzin na zapoznaniu się z ich wyjątkową mocą.

Mattel Figurka Jurassic World T-Rex Miażdżący krok

W oczekiwaniu na nową odsłonę przygód Jurassic World: Dominion z drapieżnikami w roli głównej, mały odkrywca tajemniczego świata dinozaurów może zagłębiać się w ich wygląd i odkrywać ich niesamowite zdolności. Figurka T-Rexa ma długi ogon, ostre pazury, masywne łapy i otwieraną paszczę, dzięki czemu w mgnieniu oka uwolni się z uprzęży. Taki okaz wzbogaci kolekcję małego odkrywcy i umożliwi odgrywanie ulubionych scen i tworzenie nowych, ciekawych historii.


Mattel Figurka Jurassic World Dzikie dinozaury Rhamphorhynchus

Każdy z dinozaurów posiada inne zdolności. Niektóre z nich oprócz ogromnych szponów, grubej skóry i ostrych zębów, posiadają rozłożyste skrzydła, dzięki którym mogą uciekać przed przeciwnikami i przemierzać wędrówki w przestworzach. Figurka Rhamphorhynchusa zaznajomi dziecko z latającym gadem. A zaspokoić ciekawość pomoże dedykowana aplikacja. Wystarczy zeskanować figurkę, by już po chwili móc dowiedzieć się więcej o ulubionym dinozaurze i poznać kilka ciekawostek na jego temat.


Mattel Figurka Jurassic World Karnotaur Gigant

W kolekcji Twojego malucha brakuje dinozaura o imponujących rozmiarach? W takim razie to właśnie  karnotaur będzie idealnym okazem, który z dumą zaprezentuje się wśród reszty drapieżnych gadów. Z pewnością zachwyci małego miłośnika tajemniczych stworzeń gigantycznym rozmiarem i idealnie odtworzonymi detalami. Figurka Jurassic Word Karnotaur ma aż 40 cm wysokości i wielką paszczę, do której dziecko może wkładać upolowane zdobycze. A po chwili wyjąć je brzucha za pomocą otwieranej klapy i znów rozpocząć zabawę.