Magiczny świat Harry’egy Pottera z zabawkami od Mattel i Spin Master

Jeśli Twoje dziecko jest fanem uniwersum Harry’go Pottera, to pewnie chciałoby mieć zmieniacz czasu, by przyspieszyć wizytę w kinie na najnowszym filmie o czarodziejach „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”. Zobacz, jak umilić mu czas oczekiwania i sprawdź, które zabawki od Spin Master pozwolą mu przenieść się w magiczny świat.

Wykreuj magiczny świat

Filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a to, przynajmniej dla fanów Harry’ego Pottera, jedna z najważniejszych premier tego roku. Wydarzenia sprzed historii Harry’ego odsłonią swoje tajemnice po raz trzeci. W obronie magicznego świata przed niecnymi zamiarami Gellerta Grindelwalda staje młody Albus Dumbledore, który zleca specjalne zadanie jednemu z czarodziejów – Newtonowi Skamanderowi, czyli słynnemu magiizoologowi.

główni bohaterowie filmu fantastyczne zwierzęta: tajemnice dumbledore'a

Żeby nie narażać się na zaklęcie Petrificus Totalus lub, co gorsza, na urok Ascendio, nic więcej o filmie powiedzieć nie mogę. Ale mogę podpowiedzieć, co umili czas oczekiwania na film małym i dużym czarodziejom. Poznajcie zabawki i gry od Mattel i Spin Master, które wykreują czarodziejską zabawę lub rozbudują magiczną kolekcję.

Spin Master Wizarding World Zestaw – Opieka nad magicznymi zwierzętami

Spin Master Wizarding World Zestaw – Opieka nad magicznymi zwierzętami to kreatywny zestaw, który pozwoli małej czarodziejce lub małemu czarodziejowi opiekować się magicznymi zwierzętami. Zabawka posiada wiele ruchomych elementów. Czarodziejski testral może latać wokół pnia, a w koronie drzewa ukrywa się kolejne magiczne stworzenie. Wystarczy, że Luna stanie w odpowiednim miejscu, by Bowtruckle wyszedł z ukrycia. Laleczka oraz wszystkie akcesoria dostępne w zestawie pomogą miłośnikom magii odgrywać sceny z filmów i wymyślać nowe historie.

Spin Master Wizarding World Lalka 3″ Hermiona i Hagrid

Spin Master Wizarding World Lalka 3″ Hermiona i Hagrid – a co powiesz, na trio, z którym Twoja pociecha z pewnością odczaruje nudę? Hagrid, Hermiona i uroczy Kieł na pewno pozwolą wykreować wiele magicznych historii. Figurki mają ruchome elementy, dzięki którym można zmieniać ich pozycje. Cały zestaw odznacza się dużą szczegółowością i przyciąga uwagę detalami.


Mattel Scrabble Harry Potter

Twoja pociecha zaskakuje Cię ilością zaklęć, które zna? Każdą sytuację mogłaby ratować i usprawniać poprawnie wypowiedzianymi inkantacjami? W takim razie pozwól się jej wykazać i zagrajcie w Mattel Scrabble Harry Potter w magicznej formie. Zasady gry są te same, co przy klasycznej wersji. Można jednak urozmaicić rozgrywkę nowymi elementami. Kiedy gracz ułoży słowo na polu Hogwartu, może dobrać kartę, która pozwoli mu uzyskać więcej punktów. W zestawie znajdują się: plansza do gry, 4 stojaki, 100 płytek z literami, 36 kart (4 karty Domów, 32 karty Hogwartu), worek na płytki oraz słowiczek i reguły gry.


Twoja mała czarodziejka lub mały czarodziej ćwiczyli już zaklęcie patronusa? Jeśli nie, to w towarzystwie Spin Master Wizarding World Lalka Hermiona 8″ z Patronusem z pewnością uda się to po mistrzowsku. Ta 20-centymetrowa lalka ze świetlnym elementem nada magicznej aury podczas wspólnych ćwiczeń. Wystarczy podnieść jej rękę lub nacisnąć przycisku na brzuchu, by z rękawa jej szaty rozbłysło magiczne światełko. Hermiona w zależności od umieszczonego elementu na nadgarstku może rzucać dwoma zaklęciami: ochronnym lub wyczarować patronusa.

Figurki kolekcjonerskie od Mattel 

Poznaj figurki kolekcjonerskie inspirowane filmami o młodym czarodzieju. Lalki do złudzenia przypominają postaci z filmów i charakteryzują się dużą szczegółowością. Dzięki licznym punktom artykulacji figurki mogą przybierać różne pozy, co pozwoli na jeszcze więcej kreatywnej zabawy.