Frajda na świeżym powietrzu z Little Tikes

Kreatywność dzieci spędzających czas na świeżym powietrzu nie zna granic. Do niezliczonej ilości pomysłów można dodać coś, co będzie dostarczać jeszcze więcej frajdy i odrobiny orzeźwienia. Co powiecie na stoliki wodne i zabawki od Little Tikes? Sprawdźcie, co przyda się w Waszym ogrodzie.

Zabawa na całego w ogrodzie

Zabawa w ganianego i chowanego, emocjonujące mecze (zasady gry nie mają znaczenia), wojny na patyki i pyszne dania na bazie błotka i liści. Do tego dużo słońca i trochę zdartych kolan. Czy może być wspanialsza wizja czasu spędzanego przez dzieci na świeżym powietrzu? A jeśli dodamy do tego trochę piasku i wody, to dostaniemy kompletny scenariusz, w którym główne role będą grać uśmiechy od ucha do ucha i okrzyki radości.

Jeśli chcesz, by z domowego słownika zniknęło słowo „nuda” i żeby Twoja pociecha spędzała letnie dni na świeżym powietrzu, wykorzystując je do maksimum, to sprawdź, które stoliki i zabawki wodne od Little Tikes mogą sprawdzić się u Was.

little tikes stolik

Stoliki i zabawki wodne od Little Tikes

Dlaczego ogrodowe zabawki od Little Tikes to dobry wybór? Przede wszystkim dlatego, że wykonane są z bezpiecznego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dzięki temu odporne są na zmieniające się warunki pogodowe. Oprócz tego zabawki są stworzone w taki sposób, aby rozbudzały kreatywność i wyobraźnię, co maksymalnie aktywizuje dzieci, dając im przy tym wiele radości. Poznajcie niektóre z nich:

Little Tikes Piaskownica Wodny Stół + parasol

Ten stolik ogrodowy składa się z dwóch części: baseniku na wodę i piaskownicy. Little Tikes Piaskownica Wodny Stół + parasol w strefie wodnej posiada wiele ruchomych elementów. Wodne kanały pozwalają na przeprawę stateczków, a ręczna turbina wytwarza prądy wodne. Stolik oprócz świetnej zabawy zagwarantuje również ochronę przed słońcem, bo do zestawu dołączony jest parasol.


Little Tikes Stół wodny Fabryka Fontann Mega park aktywności

Potrzebujesz czegoś dla małych odkrywców? Little Tikes Stół wodny Fabryka Fontann Mega park aktywności będzie świetnym narzędziem do przeprowadzenia wodnych eksperymentów. Stół wyposażony jest w wiele ruchomych elementów, które łączą się ze sobą, tworząc ciekawe instalacje. Wystarczy napełnić wodą rurki, lejki i młynki i patrzeć, jak zachowuje się woda.

 

Little Tikes Stół wodny Statek Piracki

Pora na przygodę na pirackim statku. Little Tikes Stół wodny Statek Piracki pozwoli na wymyślanie niesamowitych przygód i przyniesie dzieciom wiele frajdy. Dwaj piraci dołączeni do zestawu mogą uciekać przed złowrogim rekinem po wzburzonych wodach, a tryskająca wodą armatka zmoczy wszystko dookoła wprawiając w ruch elementy stołu.