TikTok przewiduje przyszłość? Sprawdź w aplikacji, co czeka Cię w 2022 roku

Początek roku to zawsze czas podsumowań, przemyśleń oraz planów na to, jak najlepiej wykorzystać zbliżające się miesiące. Zupełnie z tego samego założenia wyszli twórcy aplikacji TikTok, którzy uruchomili wyzwanie „In 2022 I Will”. Dzięki temu filtrowi możesz sprawdzić, co czeka Cię w tym roku: rzucenie palenia, zostanie bogatym, a może przeprowadzka do nowego miejsca?

Wyzwanie „In 2022 I Will” zdominowało TikToka

Nowy trend na TikToku zyskuje coraz więcej fanów i fanek. Wyzwanie „In 2022 I Will” pomoże Ci zaplanować nadchodzący rok. Uruchom nagrywanie, a nad Twoją głową pojawi się okienko właśnie z tym hasłem. Potem krótkie losowanie i gotowe. Dowiadujesz się, co dokładnie czeka Cię w najbliższych 11 miesiącach. Wśród odpowiedzi jest na przykład: wybranie psa dla siebie, rzucenie palenia, a także znalezienie miłości życia. Wynik z pewnością Cię zaskoczy. A może jest jakieś zdanie, które bardzo chcesz, aby się pojawiło? Na TikToku wszystko jest możliwe.

Odkryj smartfony, które pomogą Ci stworzyć angażujące nagrania, nie tylko na TikToka


W wyzwanie „In 2022 I Will” wkręcili się również celebryci

Wyzwanie „In 2022 I Will” pokochali również celebryci z całego świata. Zabawa nie ominęła również naszych rodzimych influencerów i influencerek, aktorów i aktorek, a także pasjonatów i pasjonatki muzyki. Zobaczcie, kto ze znanych polskich osób zaangażował się w wyzwanie nazywane „horoskopem z TikToka”.

TikTok

Wersow to członkini Ekipy, której głową jest Friz. Influencerka prowadzi swój kanał na YouTube, prowadzi sklep z ubraniami, a także… wywołuje skandale, przez które Sylwester Wardęga musi nagrywać materiały w lesie.

Igor Herbut jest wokalistą w zespole LemON. Był również jurorem w muzycznym talent show „The Four. Bitwa o sławę”. Ciekawi Cię, co przygotował dla niego TikTok?

Janusz Walczuk to 24-letni raper, który obecnie działa pod skrzydłami SBM Label. Szturmem podbija polską scenę muzyczną, ale czy TikToka również uda mu się przejąć?

Tiktok „In 2022 I Will” – jak używać filtra?

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jaką przyszłość przewidział dla Ciebie TikTok, sprawdź nasze podpowiedzi, jak to zrobić. Najpopularniejszym sposobem na uruchomienie wyzwania „In 2022 I Will” jest odnalezienie go w galerii efektów. Obecnie znajduje się w sekcji „Trendy”, dlatego z pewnością szybko go odnajdziesz.

Możesz również wpisać nazwę wyzwania w wyszukiwarce lub… kliknąć nazwę filtra podczas oglądania nagrania innej osoby, która go użyła. Pojawia się nad nazwą użytkownika, obok żółtej grafiki. Dzięki tym szybkim i prostym sposobom na zastosowanie filtra, niedługo dowiesz się, jakie plany na 2022 rok wymyślił dla Ciebie TikTok.