IEM Katowice 2023. Co nas czeka w tym roku? Będziemy na Intel Extreme Masters w Katowicach

W tym roku IEM trwa od 10 do 12 lutego. Event odbywający się w Katowicach to już praktycznie tradycja. Tradycyjnie – będzie się działo, będą emocje, zdrowa rywalizacja i prawdziwie gamingowa atmosfera. Intel Extreme Masters to jedna z największych gamingowych imprez w naszym kraju, która pomimo upływu lat nie traci na popularności – a wręcz zyskuje. Czego można spodziewać się po IEM-ie w tym roku?

Intel Extreme Masters 2023 – W końcu IEM z expo

Po udanym, ale skromnym IEM-ie 2022 czas na to, na co wszyscy czekamy. Na IEM z rozmachem. Na pokazy, targi, fanty i zastrzyk finałowych emocji. Z przyczyn niezależnych od organizatora, w zeszłym roku expo nie było. Z tego powodu wydarzenie było trochę wybrakowane. Trochę puste i mniej angażujące. Na szczęście mieliśmy jeden z najbardziej porywających i emocjonujących finałów ostatnich lat, co w zasadzie wiele rekompensowało… ale jednak expo to aspekt tak nieodłączny, że jego brak był odczuwalny.

IEM Gaming Expo z wejściem za darmo

Od 10 do 12 lutego, czyli przez cały czas trwania IEM-u, wejście na teren expo będzie darmowe. Oznacza to możliwość wzięcia udziału w evencie – stania się jego częścią bez konieczności kupowania biletu. Wejdź do świata gamingu, zagraj w najnowsze tytuły, wygraj fanty i zobacz najnowsze rozwiązania z dziedziny technologii użytkowej. Bądź razem z nami na IEM Gaming Expo w Katowicach.

Dołącz do IEM Gaming Expo i zyskaj więcej niż niesamowite przeżycia

IEM to przede wszystkim e-sportowe emocje. To trzymanie kciuków za ulubioną drużynę w finale CS:GO. To kibicowanie faworytowi w finale StarCraft II. To okrzyki radości; to emocje, które zapierają dech w piersiach i łzy wzruszenia, które są dowodem na to, jak bardzo e-sport jest nam bliski. Jednak nie samymi mistrzostwami IEM żyje. To również możliwość poznania bliżej gamingowego community, poznania bliżej członków społeczności, a nawet możliwość wzięcia udziału w konkursach, prezentacjach i promocjach. Co czeka na nas w tym roku?

światła IEM

Odwiedź stoisko Lenovo Legion i skorzystaj ze zniżek

Warto odwiedzić stoisko Lenovo Legion. Wpadnij i zgarnij niezbędne akcesoria w obniżonych cenach. Ponadto z okazji trwania IEM Katowice, w-komie możesz kupić laptopy Lenovo Legion z rabatem 10%. Promocja trwa do 19 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz wszystkie laptopy Lenovo Legion w promocji

Jak wziąć udział w promocji?

  1. wybierz swojego laptopa Lenovo Legion z procesorem Intel
  2. w polu Masz kod promocyjny wpisz legion-iem
  3. złóż zamówienie i zyskaj rabat

Weź udział w konkursie PC Master Challenge

Czekasz na zastrzyk wrażeń, wyzwań i geekowych emocji? Świetnie! Wpadaj na stoisko Intela w sobotę o 15.30 i weź udział w konkursie PC Master Challenge. Na czym to polega? Zmierz się z innymi geekami w składaniu zestawu komputerowego na czas. Przed uczestnikami konkursu stanie rozmontowany zestaw, który trzeba będzie złożyć. Akcesoria są już dobrane. Potrzebne są Ci tylko umiejętności i odporność na stres. Podejmiesz się wyzwania? Pamiętaj. Widownia jest tutaj niezbędna, więc jeżeli chcesz się przyjrzeć, ale nie brać udziału w składaniu, to miło będzie Cię zobaczyć! Stoisko Intel, sobota godzina 15.30. Widzimy się?

To również świetna okazja do spotkania się ze zwycięzcami pierwszej edycji PC Master Challenge – Marcinem i Hubertem z drużyny VR One.

Zobacz jak wygląda konkurs PC Master Challange

Zagraj w ultrapłynności na komputerach G4M3R HERO I G4M3R ELITE

Chcesz poczuć się jak prawdziwy e-sportowy mistrz? Stań do walki z innymi graczami na komputerach z serii G4M3R i poczuj ultrapłynność, która wesprze Twoje umiejętności w każdej sytuacji. Komputery z serii G4M3R to wysokowydajne desktopy, dzięki którym wszystko jest możliwe. To w pełni gamingowe układy, które swoim wyglądem, charakterem i działaniem przeznaczone są do grania. To bezkompromisowe, gamingowe maszyny. Chcesz przetestować je własnoręcznie? Wpadaj na stoisko Intela i przekonaj się, jak dobrze gra się na komputerze G4M3R.

Dowiedz się więcej o certyfikowanej serii G4M3R obecnej na IEM-ie

Żyjesz e-sportowymi wydarzeniami? Nie przegap promocji w x-komie i kup sprzęt gamingowy taniej do 1000 zł

Wejdź jeszcze głębiej w świat e-sportu i doświadcz tych emocji na własnej skórze. Skup się na rozwoju umiejętności, nie na ograniczeniach sprzętowych. W promocji bierze udział cały arsenał gamingowych akcesoriów, komponentów, desktopów i laptopów do grania. Wybierz wszystko, co Ci potrzebne nawet 1000 zł taniej.

Zobacz szczegóły promocji w x-komie

iem geex artykuł

Relacja z IEM 2023 również na portalu Geex

Przeżyjmy to razem! Zaraz po zakończeniu się Intel Extreme Masters 2023 ukaże się relacja opisująca wrażenia i emocje płynące z e-sportowych mistrzostw. Będzie tam również miejsce (sporo miejsca) na podsumowane expo, organizacji eventu i wszystkiego tego, co niesie ze sobą takie wydarzenie. Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli tam być, to nasza relacja sprawi, że poczujecie smak IEM-u. Jeżeli zaś będziecie mogli być, to czekamy na Wasze wrażenia w sekcji komentarzy pod relacją.

Już teraz możesz napisać czego oczekujesz od IEM-u w tym roku. Podziel się swoimi oczekiwaniami w komentarzu.