Netflix TUDUM: gdzie obejrzeć wydarzenie i co na nim zobaczymy?

„TUDUM” to wydarzenie dla fanów Netfliksa, które odbędzie się już 25 września 2021 roku, czyli w najbliższą sobotę. Na wspólnej scenie pojawi się aż 145 aktorów, aktorek, twórców i twórczyń związanych z Netfliksem. Sprawdźcie, gdzie można będzie oglądać to wydarzenie i czego się na nim spodziewać.

Netflix zrobi „TUDUM” już 25 września

O tym, że Netflix planuje wydarzenie o nazwie „TUDUM” wiadomo było już od jakiegoś czasu. Teraz serialomaniacy zacierają ręce i szykują popcorn na sobotni wieczór, bo to właśnie jutro, czyli 25 września 2021 roku odbędzie się inauguracyjne „TUDUM: Globalne wydarzenie fanów Netflix”.

Na wirtualnej scenie wystąpi doborowe towarzystwo ponad 145 największych gwiazd oraz twórców filmów i seriali Netfliksa. W trakcie trzygodzinnego wydarzenia zostanie zaprezentowanych aż 100 filmów i seriali. Między innymi poznamy różne szczegóły dobrze już nam znanych seriali, jak np.: Stranger Things, Bridgertonowie oraz Dom z papieru.

Fani, podczas interaktywnych paneli i rozmów z twórcami i gwiazdami znanymi z produkcji Netfliksa, jako pierwsi usłyszą najświeższe wiadomości, zobaczą nowe zwiastuny i ekskluzywne klipy.

Program imprezy. Co zobaczymy podczas wydarzenia organizowanego przez Netflix?

Impreza została podzielona na trzy części — każda z nich potrwa godzinę. Netflix przedstawił już dokładny plan imprezy, który możecie zobaczyć na poniższej grafice:

Pierwszą część wydarzenia prowadzić będzie komiczka Lilly Singh. Podczas jej występu zobaczymy ekskluzywny klip z nadchodzącego filmu „Red Notice”, pierwsze materiały z nowego sezonu serialu „Bridgertonowie” i specjalną niespodziankę dla fanów „Stranger Things”.

Prowadzącymi drugiej części będą Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, czyli dobrze znani nam aktorzy z serialu „Stranger Things”.  Zobaczymy tu między innymi materiały z nadchodzącego nowego filmu „Extraction”, czołówkę zupełnie świeżego spojrzenia na „Cowboy Bebop” i posłuchają panelu dyskusyjnego, w którym udział wezmą między innymi: Charlize Theron, Regina King, Zazie Beetz, Noomi Rapace.

Trzecią i ostatnią część Netflix TUDUM poprowadzi Nicola Coughlan, znana z serialu „Bridgertonowie”. Tu Netflix odkryje przed nami zwiastun 2. sezonu serialu Emily w Paryżu, specjalne powitanie od nowej królowej Elżbiety II z The Crown, ekskluzywny klip z filmu „Nie patrz w górę” z hollywoodzką obsadą, wideo od obsady Umbrella Academy oraz materiały z 2. sezonu Wiedźmina.

Gdzie oglądać wydarzenie?

Wirtualne wydarzenie będzie transmitowane na żywo i rozpocznie się o godzinie 18.00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na całym świecie na kanałach YouTube serwisu Netflix , a także na Twitterze, Twitchu i Facebooku.

Źródło: Netflix