Apple zaprasza na majowy event. Co na nim zobaczymy?

Apple ogłosiło nowe wydarzenie na maj 2024 r. o nazwie „Let Loose”. Gigant nie pochwalił się oczywiście, co na nim będzie, ale wiemy o kilku urządzeniach, których to wydarzenie może dotyczyć. Sprawdź, kiedy się odbędzie majowy event Apple, gdzie go obejrzeć i jakie urządzenia prawdopodobnie zobaczymy na tym wydarzeniu.

Apple Event – kiedy odbędzie się konferencja Apple?

Majowa konferencja Apple 2024 zatytułowana „Let loose” rozpocznie się we wtorek, 7 maja o godzinie 16:00 czasu polskiego. Transmisję z wydarzenia zobaczycie na oficjalnej stronie Apple, w aplikacji Apple TV oraz na kanale YouTube producenta.

Źródło: Apple

Konferencja Apple maj 2024 – jakie urządzenia zobaczymy?

Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, gigant z Cupertino nie pochwalił się, co zamierza pokazać tuż po majówce. Jednak na grafice, którą ozdobiono zaproszenie, znalazł się Apple Pencil, co sugeruje, że nadchodzące nowości mogą być związane z tabletami. Najwyższy czas, bo Apple w ostatnich miesiącach zaniedbywało iPada, skupiając się głównie na iPhone’ach oraz goglach Vision Pro.

Przypuszcza się zatem, że zaprezentowane zostaną nowe modele iPada Air 6 i OLED iPada Pro, o których krążą plotki od dłuższego czasu.

Zapisz się do newslettera

Na majowym evencie firmy Apple nie powinno również zabrakną ulepszonej klawiatury Magic Keyboard, która ma stanowić dodatek do iPada Pro OLED. Podobno będzie ona cieńsza niż dotychczas oraz wykonana z aluminium.

Niewykluczone, że Tim Cook i spółka szykują dla nas jeszcze kilka niespodzianek. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i szykować popcorn i oczekiwać na majową konferencję Apple 2024.

Sprawdź strefę Apple w x-komie