Samsung zapowiedział wydarzenie Galaxy Unpacked 2023. Premiera Galaxy S23?

Samsung oficjalnie zapowiedział datę tegorocznego Galaxy Unpacked. Wydarzenie, na którym koreański producent zaprezentuje nowości sprzętowe, tym razem odbędzie się nie tylko w formie on-line, ale także z udziałem publiczności na widowni. Gdzie i kiedy oglądać Samsung Galaxy Unpacked 2023? Czy możemy spodziewać się premiery serii Galaxy S23?

Samsung Galaxy Unpacked 2023 – gdzie i kiedy oglądać?

Na swojej oficjalnej stronie internetowej Samsung potwierdził, że pierwsze w tym roku Galaxy Unpacked odbędzie się 1 lutego 2023 roku o godzinie 19 czasu polskiego. Event będzie miał miejsce w San Francisco, a wszyscy ci, którzy nie będą mogli zjawić się wtedy w słonecznej Kalifornii, zobaczą konferencję na stronie Samsunga, a także za pośrednictwem kanału YouTube producenta.

Jest to zarazem pierwsze od kilku lat Galaxy Unpacked, które na żywo obejrzy publiczność. Goście wydarzenia zasiądą w Masonic Auditorium.

Co zobaczymy podczas Galaxy Unpacked 2023? Czas na premierę Galaxy S23?

Skoro znamy już datę, najważniejszym pytaniem pozostaje, jaki sprzęt pokaże Samsung podczas wydarzenia. Idąc tropem poprzednich eventów, kiedy to koreański producent prezentował nowe, flagowe smartfony, tym razem możemy liczyć na serię Galaxy S23. Na stronie internetowej Samsung informuje, że najnowsze innowacje pozwoliły stworzyć najbardziej zaawansowany Samsung Galaxy, a więc trudno spodziewać się, byśmy nie poznali nowości w postaci serii Galaxy S23.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych wersji zanosi się, że i tym razem będą to trzy smartfony: Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra. Spodziewać możemy się także prawdziwie flagowej specyfikacji, bo przecież trudno, żeby stało się inaczej.

W tej chwili trudno powiedzieć, czy Samsung ujawni coś oprócz smartfonów. O tym, co dokładnie przyniesie Galaxy Unpacked, poinformujemy na Geeksie.

Smartfony Samsung znajdziesz w sklepie x-kom