Do wszystkich fanów miodku i puszystych misiów – LEGO Ideas z Kubusiem Puchatkiem jest już dostępne

LEGO i Kubuś Puchatek pasują do siebie jak dwa te same klocki, bo mają dużo wspólnego. Znają ich wszyscy, łączą pokolenia, bawiąc uczą i przynoszą ponadczasowe wartości. Podwójna porcja szczęścia jest już dostępna. Sprawdźcie szczegóły.

Puk, puk! Kto tam?

Kubuś powiedział do Prosiaczka, że miłość jest wtedy, gdy kogoś się lubi za bardzo. To spostrzeżenie nie tyczy się jednak tylko osób, bo to, że LEGO dosłownie kochają mali i duzi, już nikogo nie dziwi. Doskonałym tego przykładem było chociażby LEGO Masters Polska, gdzie przeważnie dorośli prześcigali się w budowaniu nieprawdopodobnych konstrukcji. Tutaj dowiecie się więcej o tym wydarzeniu.

Wczoraj LEGO na oficjalnym Twitterze podarowało tym, co za bardzo lubią Kubusia Puchatka i te popularne klocki, sporą porcję miodku. Pojawiła się tajemnicza zajawka, która mimo że nie zdradza szczegółów, to ujawnia, kto będzie bohaterem kolejnego zestawu LEGO Ideas. Sprawdźcie.

Czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie? Nie mówię oczywiście o połączeniu stopy i klocka, tylko na przykład o scenie z ulubionej książki małych i dużych o puszystym Kubusiu, w wersji LEGO.

Duńska marka wydawała już zestawy z Kubusiem Puchatkiem, ale tylko w zestawach DUPLO – dla najmłodszych dzieci. Teraz jednak, LEGO pozwoli zarówno młodszym, jak i starszym połączyć siły i niczym Kubuś z Prosiaczkiem pokonywać nowe wyzwania w zestawie Ideas.

Trochę szczegółów

Dzisiaj, na oficjalnym kanale LEGO na YouTube pojawiło się więcej szczegółów dotyczących tego zestawu. Zobaczcie, jak wygląda i w jaki sposób powstawał ten imponujący zestaw LEGO Ideas z Kubusiem Puchatkiem.

Kręcąc się jeszcze w okolicy Stumilowego Lasu i wertując strony puszystej książki, możemy się dowiedzieć, że „sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie”. To dość cenne spostrzeżenie. Dlatego warto spędzać czas z bliskimi, wspólnie tworząc coś z klocków, które akurat kupiło się w sklepie. 

Sięgnij po pełną ofertę LEGO dostępną w al.to 

Kup zestaw LEGO z Kubusiem Puchatkiem 

Wybierz się do Stumilowego Lasu i zajrzyj do domku Kubusia Puchatka w wielkim drzewie. Możesz to zrobić już teraz, bo zestaw dla miłośników żółtego misia trafił właśnie do sklepu al.to.  Zamów egzemplarz dla siebie!

Sprawdź: