Już jest! Premiera Fitbit Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki

Seria zegarków dla dzieci od amerykańskiego producenta Fitbit jest jedną z najbardziej popularnych na świecie – choć trzeba przyznać, że pojawiła się stosunkowo niedawno. Z okazji Dnia Dziecka, marka postanowiła jednak iść o krok dalej i wypuściła edycję limitowaną Fitbit Ace 3 z motywem przewodnim w postaci Minionków – specyficznych stworków z bajek, które zna i kocha cały świat.

Smartwatch dla dzieci z motywem Minionków

Nie tak dawno pisałam, że amerykańska marka, znana z sektora wearables, zdecydowała się na premierę smartwatcha Fitbit Ace 3 dedykowanego najmłodszym. Okazuje się, że na tym nie koniec. 

Wygląda na to, że znana na całym świecie firma postawiła sobie za cel wzbudzenie zainteresowania nie tylko u dużych, ale i małych entuzjastów zegarków typu smart. O co chodzi?

Z okazji dnia dziecka amerykańska marka wypuściła limitowaną edycję trackera Ace 3. Mowa o urządzeniu na nadgarstek, z którym dzieci będą mogły aktywnie i z łatwością budować zdrowe nawyki – co, nie ukrywajmy, jest szczególnie ważne w dochodzeniu do równowagi po pandemii.

To co jednak w edycji specjalnej Ace 3 jest najważniejsze, to motyw przewodni z Minionkami od Illuminations na czele. 

Znajdziemy tu nową interaktywną tarczę zegara z bohaterami bajki oraz specjalnie stworzone paski. Producent zapowiada także, że już wkrótce (prawdopodobnie przy kolejnych aktualizacjach oprogramowania) udostępni tematyczne odznaki aktywności z motywami Minionków.

Ace 3 Fitbit Minionki
fot. Fitbit

Mówiąc wprost, Fitbit Ace 3 Edycja Specjalna przenosi urocze postacie z filmu bezpośrednio na nadgarstki dzieci. Tematyczny design smartwatcha z Minionkami można odnaleźć w niemal każdej części urządzenia.

Wszystko to oznacza mniej więcej tyle, że żółte stworki, które pokochały dzieci na całym świecie, będą towarzyszyły milusińskim na każdym kroku podczas używania Fitbit Ace 3, a to z kolei daje skuteczny sposób na zachęcenie maluchów do korzystania z pełnego spectrum funkcji zegarków smart: 

Wprowadzenie Minionków do rodziny Ace dodaje do urządzeń nowe, zabawne funkcje inspirowane postaciami z filmu. Sprawiają one, że urządzenia są jeszcze bardziej atrakcyjne dla dzieci, a korzystanie z Fitbit staje pełne niespodzianek, zarówno dla rodziców jak i młodszych.
Alison Ross Powers
dyrektor ds. globalnych partnerstw strategicznych Fitbit w Google

Animowana tarcza i design prosto z bajki

Wraz z nową wersją dziecięcego smartwatcha Fitbit zmienił się przede wszystkim jego design. Biorąc do ręki edycję limitowaną zegarka Ace 3, od razu zauważymy sylikonowy pasek z wytłoczonymi Minionkami, który jest odporny na upadki i wodę. Co więcej, jest wygodny i bezpieczny w użytkowniu – nawet dla małych alergików. 

Ale to nie wszystko. Prawdziwym hitem jest tu animowana tarcza, która swoją unikalnością przykuwa oko każdego, kto ma styczność z zegarkiem dla dzieci Ace 3. To właśnie tutaj Minionki ilustrują postępy dzieciaków oraz ich codzienne cele, np. znane z innych urządzeń Fitbit Aktywne Minuty, czy liczbę codziennych kroków.

Ten wyjątkowy tracker dla dzieci od Fitbit dostępny jest też w kilku wyrazistych wersjach kolorystycznych. 

Jakby tego było mało, debiutujący zegarek Fitbit z Minionkami posiada baterię, która według producenta wytrzyma nawet do 8 dni bez konieczności doładowania. Wystarczy zatem nawet na bardzo energicznego malucha.

Fitbit Ace 3 i jego możliwości  

Nowy smartwatch dla dzieci z Minionkami daje też dostęp do bogatej gamy motywujących funkcji, które skutecznie nakłonią dziecko do ruchu. Ponadto znajdziemy tu takie przydatne opcje, jak: przypomnienie o konieczności ruchu (minimum 60 min dziennie), a także cele oraz statystyki dotyczące parametrów organizmu, aktywności i śledzenia snu.

Wszystko to potwierdza, że Fitbit Ace 3 oferuje rozbudowane funkcje, które pomagają w utrzymaniu zdrowych nawyków i sprawnie kontroluje parametry organizm.

Więcej o jego możliwościach pisałam w tekście: Praktyczny prezent dla dziecka? Odkryj smartwatch dla dzieci Fitbit Ace 3, do którego odsyłam zainteresowanych.

Fitbit Ace 3
fot. Fitbit

Smartwatch dla dziecka – czy warto?

Fitbit Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki sprawia, że nasi milusińscy mogą skupić się na budowaniu zdrowych nawyków, a ich opiekunowie mieć pewność, że dzieci prawidłowo się rozwijają. Mogą być także spokojni o prywatność swoich pociech. Z poziomu konta rodzica, opiekunowie mogą łatwo zobaczyć postępy swojego dziecka, zarządzać tym, co jest wyświetlane w jego profilu i zatwierdzać zaproszenia do znajomych. 

Zarówno wersja Ace 3, jak i Ace 3 Edycja Specjalna: Minionki działają ze specjalną wersją aplikacji Fitbit, która pokazuje najważniejsze dane, a także zatwierdzonych przez rodziców znajomych.

Rodzice i dzieci pokochali nasze trackery do monitorowania aktywności i śledzenia snu z serii Ace za ich angażujące i motywujące funkcje, które nieustannie inspirują dzieci do aktywności fizycznej i budowania zdrowych nawyków
Alison Ross Powers
dyrektor ds. globalnych partnerstw strategicznych Fitbit w Google

Wszystko to, świadczy o tym, że pewnością warto rozważyć zakup smartwatcha dla dziecka. Jeśli natomiast nadal się wahasz, koniecznie zajrzyj do tekstu: A po co mi… Smartwatch dla dziecka?.

Dostępność zegarka Fitbit z Minionkami

Z informacji, jakie posiadamy, wczoraj Fitbit Ace 3 Edycja specjalna: Minionki trafił do globalnej sprzedaży. Lada moment pojawi się również w x-kom. Będziemy o tym informować.

Póki co, zachęcamy do zapoznania się z marką:

A może szukasz smartwatcha dla siebie? 

Zerknij na pełną ofertę Fitbit w x-kom 

Źródło tekstu: Fitbit