SkyShowtime taniej na początek. Specjalna promocja, która obniża cenę abonamentu o 50%

14 lutego 2023 roku to data, która nie tylko powinna kojarzyć się z Walentynkami, ale również z faktem, że to właśnie tego dnia w Polsce pojawiła się kolejna platforma streamingowa – SkyShowtime. Wszyscy fani filmów i seriali zyskają tym samym dostęp do nowych treści. A skoro nadszedł czas debiutu serwisu, nie zabrakło również specjalnej promocji, która obniża abonament. Dowiedz się, jak skorzystać z rabatu i płać 50% mniej za SkyShowtime.

SkyShowtime – promocja na start. Zapłacisz 50% mniej!

SkyShowtime z okazji debiutu w Polsce przygotowało specjalną promocję, która obniża cenę abonamentu. Jeśli zarejestrujesz się do 11 kwietnia 2023 roku (lub do 28 marca – SkyShowtime podaje rozbieżne daty w różnych miejscach), otrzymasz dożywotni rabat na poziomie 50%. Dzięki temu za subskrypcję zapłacisz jedynie 12,49 zł miesięcznie, zamiast 24,99 zł co jest standardową ceną. Warto zaznaczyć, że jeśli kiedykolwiek zrezygnujesz z abonamentu, powrót do serwisu będzie wiązał się z koniecznością płacenia regularnej kwoty.

SkyShowtime zastrzega sobie również prawo do zmiany ceny abonamentu w przyszłości. O ewentualnej modyfikacji cennika poinformuje użytkowników z co najmniej 30-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku podwyżki każdy subskrybent, który korzysta z promocji na start, zapłaci 50% nowej ceny.

Jak zarejestrować się w SkyShowtime i skorzystać z promocji na start?

Debiut SkyShowtime, podobnie jak w przypadku wielu innych platform, nie przebiegł bezboleśnie i użytkownicy zgłaszają problemy związane z rejestracją. Niektórzy nie mogą jej ukończyć, a innym nie nalicza się rabat.

By zarejestrować się w SkyShowtime i płacić mniej, musisz wykonać kilka kroków:

  1. Wejdź na stronę skyshowtime.com i kliknij przycisk Dołącz już teraz.
  2. Utwórz konto, wpisując adres e-mail oraz hasło do serwisu. Nie musisz zaznaczać zgody na newsletter, a w przypadku chęci zapisania się, później w dowolnym momencie zrezygnujesz. Po wpisaniu danych naciśnij Utwórz konto.
  3. Wpisz szczegóły płatności, czyli imię i nazwisko, adres do rozliczeń oraz danę karty, z której pobierana będzie miesięczna opłata. Kliknij przycisk Rozpocznij subskrypcję.
  4. Zweryfikuj adres e-mail. W tym celu wejdź w link w wiadomości e-mail, który SkyShowtime przysłało na podaną podczas rejestracji skrzynkę.
  5. Możesz korzystać ze SkyShowtime za 50% ceny.

Co trzeba wiedzieć o SkyShowtime?

W SkyShowtime znajdziesz między innymi produkcje z Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickleodeon czy DreamWorks Animation. W większości są to więc niedostępne na żadnej innej platformie treści. Zobaczysz tutaj takie filmy i seriale, jak Top Gun: Maverick, Halo, Jurassic World Dominion czy Minionki: Wejście Gru.

Więcej o SkyShowtime dowiesz się z serii artykułów, które przygotowaliśmy na temat tego serwisu:

Sprawdź telewizory w x-komie