Ruszyła przedsprzedaż premierowego smartwatcha Fitbit Sense. Do gry wkraczają również Fitbit Versa 3 i Fitbit Inspire 2

Trzy premierowe propozycje od Fitbit – Sense, Inspire 2 i Versa 3 – to jeszcze bardziej zaawansowane i sfokusowane na użytkownika akcesoria wearables, które po brzegi wypełniono inteligentnymi funkcjonalnościami. Ich nadrzędnym zadaniem nadal pozostaje jednak efektywne wspieranie aktywnego trybu życia. Sprawdźmy, czy mają szansę zawojować rynek gadżetów smart.

Będzie hit? Premierowe akcesoria Fitbit

Wśród nowych przedstawicieli ze stajni Fitbit na prowadzenie zdecydowanie wysuwa się flagowy model, czyli Fitbit Sense. Sam producent dumnie przedstawia go światu jako najbardziej zaawansowany smartwatch w historii. Tuż obok, w portfolio Fitbit, pojawiły się także dwie dodatkowe propozycje – Fitbit Versa 3 uzbrojony w GPS oraz innowacyjne funkcje monitorujące zdrowie i aktywność użytkownika oraz Fitbit Inspire 2, będący następcą jednego z najbardziej docenionych trackerów tego producenta.

fitbit sense, versa 3, inspire 2

Fitbit Sense to zdecydowany pionier

Flagowy model Fitbit dostarcza jeszcze bardziej zaawansowane systemy monitorowania organizmu. Ten przepięknie skonstruowany smartwatch, z kopertą wykonaną ze stali nierdzewnej, jest stworzony do zarówno do wymagających wyzwań na treningu, jak i zadań organizujących porządek dnia codziennego. Ponadto wyrafinowany wygląd Fitbit Sense sprawia, że akcesorium genialnie wpasuje się nie tylko w casualowy, ale i biznesowy look.

Co ważne, menu najnowocześniejszego zegarka Fitbit dostępne jest w języku polskim. Dzięki temu zyskujesz pewność, że obsługa Fitbit Sense nie sprawi żadnych problemów i będzie jeszcze bardziej intuicyjna, niż dotychczas. Zapisuj, kontroluj i pokonuj swoje słabości wygodniej. Teraz to możliwe.

Smartwatch wypełniony funkcjami

Fitbit Sense jest wyposażony w narzędzia, które pomogą kontrolować pracę serca, temperaturę skóry oraz jakość snu, w kontekście jego poszczególnych faz. Inteligentny zegarek posiada również precyzyjny jak laser czujnik EDA, który wykrywa aktywność elektrodermalną. To ona pokazuje, jak organizm reaguje na stres i pomaga go skutecznie redukować.

fitbit aktywność sense versa 3 inspire 2

Dodatkowo smartwatch bez najmniejszych problemów zmierzy poziom tętna oraz aktywność – zarówno podczas treningu, jak i przez cały dzień. Pokaże ilość wykonanych kroków, spalone kalorie i przebyty dystans. Później, za pomocą dedykowanej aplikacji, zebrane przez inteligentny zegarek dane zostaną przekształcone w spersonalizowane wskazówki niezbędne dla Twojego zdrowia. Słowem, z tym zegarkiem wszystkie najważniejsze parametry masz w jednym miejscu, aby skutecznie i świadomie kontrolować swój organizm.

Sprawdź: Fitbit Sense czarny, Fitbit Sense złoto beżowy

Fitbit Versa 3 też ma się czym pochwalić

Całodobowe monitorowanie tętna, które gwarantuje ulepszony Fitbit Versa 3, pozwoli Ci zoptymalizować swoje wyniki, tak aby jak najszybciej i przede wszystkim zdrowo osiągać zamierzone cele.

fitbit aktywność sense versa 3 inspire 2

Piękny, dostępny w trzech wariantach kolorystycznych zegarek posiada mnóstwo funkcji wspierających trening. Jedną z nich są Aktywne minuty, dzięki którym smartwatch zawibruje każdorazowo, kiedy możesz jeszcze bardziej zwiększyć intensywność treningu w kontekście monitorowanych na bieżąco parametrów organizmu.

Ponadto Fitbit Versa 3 zmonitoruje jakość snu, pozwalając śledzić jego poszczególne fazy, a wbudowany system GPS poinformuje o tempie treningu i pokonanym dystansie. Niezależnie od tego, czy biegasz, jeździsz na rowerze czy spacerujesz, zegarek zapisze wszystkie potrzebne dane.

Szukasz skutecznego motywatora? Fitbit Versa 3 sprawdzi się w tej roli genialnie. Co więcej, dla większej wygody, producent gwarantuje menu w języku polskim, a oprócz przewijania poszczególnych poleceń na wyraźnym ekranie, możesz również obsłużyć go za pomocą asystenta głosowego.

Zobacz Fitbit Versa 3 czarna, Fitbit Versa 3 złoto niebieska, Fitbit Versa 3 złoto różowa

Fitbit Inspire 2 – nowa odsłona kultowej opaski

Ostatni z premierowych gadżetów to kolejna wersja docenionej przez użytkowników opaski sportowej. Smukła konstrukcja, w trzech kolorach do wyboru, pomoże skontrolować tętno na każdym etapie treningu i dobrać jego intensywność. Dzięki kontroli snu i spersonalizowanym wskazówkom smartband pozwoli wpłynąć na jakość odpoczynku, a dedykowana jej specjalna aplikacja Ten Percent Happier da możliwość realnego wpływania na redukcję poziomu stresu w Twoim organizmie.

fitbit aktywność smartband

Dodatkowo Fitbit Inspire 2, jak jej poprzedniczka, zmierzy przebyty dystans, zliczy spalone kalorie i przebyte kroki. Jest wodoszczelna (5ATM) i odporna na wstrząsy. Jej bateria ma z kolei wystarczać na nawet 10 dni intensywnego użytkowania bez konieczności doładowywania.

Sięgnij po Fitbit Inspire 2 czarna, Fitbit Inspire 2 czarno różowy, Fitbit Inspire 2 czarno biała

Darmowa subskrypcja Fitbit Premium w pakiecie

Kup jeden z nowych gadżetów od Fitbit. Tylko teraz:

  • przy zakupie Fitbit Sense otrzymasz 6-miesięczną subskrypcję Fitbit Premium,
  • przy zakupie Fitbit Inspire 2 otrzymasz 12-miesięczną subskrypcję Fitbit Premium.
fitbit aktywność sense versa 3 inspire 2

Czym jest Fitbit Premium? Mówiąc najprościej, jest to platforma, gdzie znajdziesz wartościowe treści edukujące w zakresie zdrowego trybu życia, mające na celu uporządkowanie codziennych nawyków. Czeka tu na mnóstwo inspiracji i motywacji do konsekwentnego działania w zakresie zdrowia i aktywności dnia codziennego.

Uwaga! Opcja darmowego dostępu do usługi Fitbit Premium jest dostępna tylko po aktywacji urządzenia. Wymagane jest podanie aktywnej metody płatności. Opcja bezpłatnego dostępu musi zostać aktywowana w ciągu 60 dni od aktywacji urządzenia. Anuluj subskrypcję przed datą wygaśnięcia opcji bezpłatnego dostępu, aby uniknąć naliczania opłat. Dotyczy tylko nowych użytkowników Fitbit Premium. Treści i funkcje mogą się różnić w zależności od języka i mogą ulec zmianie.

 

Kup nowe produkty Fitbit w przedsprzedaży