Xiaomi otwiera swój największy sklep w Europie Wschodniej

Firma Xiaomi otworzyła dzisiaj swój kolejny sklep, który pod względem powierzchni przewyższa placówki już istniejące. Wydarzenie miało miejsce w Warszawie, w Centrum Handlowym Westfield Arkadia. Miałem okazję wziąć udział w części przeznaczonej dla dziennikarzy. Poniżej kilka informacji o największym salonie Xiaomi w Europie Wschodniej.

Krótki przegląd oferty

W zlokalizowanym w stolicy sklepie na powierzchni ponad 300 m.kw. dostępny jest niemal cały asortyment produktów tej marki, począwszy od smartfonów, poprzez telewizory po sprzęt AGD (suszarki do włosów, nawilżacze i oczyszczacze powietrza, lampy itd.). Jest też szeroki wybór rozwiązań Smart do domu inteligentnego oraz akcesoriów, jak: słuchawki, myszki, przenośne akumulatorki (powerbanki) itp. A to wszystko w nowoczesnym i minimalistycznym wystroju, jakiego nie powstydziłyby się najlepsze światowe marki.

Specjalną atrakcją był… telewizor OLED Xiaomi

Nie zabrakło też specjalnej atrakcji, jaką niewątpliwie jest ustawiony na samym środku salonu przezroczysty telewizor OLED.

przezroczysty oled xiaomi

Choć to oczywiście produkt pokazujący techniczne możliwości marki, a nie towar do sprzedaży, firma Xiaomi planuje wprowadzenie nowych telewizorów już na początku 2021 r. W planach jest nie tylko pierwszy OLED, lecz także QLED (zaawansowany LCD).

Lokalizacja nowego salonu Xiaomi w Warszawie

Nowo otwarty sklep znajduje się w lokalu nr 67 na poziomie 1 w Centrum Handlowym Westfield Arkadia w Warszawie, całkiem niedaleko od wcześniejszego, lecz mniejszego sklepu tej marki. Nietrudno go odnaleźć bowiem znajduje się tuż naprzeciwko charakterystycznego stoiska z kolorowymi skarpetkami.

salon xiaomi w Warszawie naprzeciwko stoiska ze skarpetami