Wyskakujcie z florenów, talarów, orenów, dukatów i koron. CD Projekt Red otwiera swój sklep

Lepiej opróżnij ekwipunek. Wkrótce przyda Ci się w nim trochę wolnego miejsca. Na nowo otwartym straganie u CD Projekt Red zaopatrzysz się bowiem w świeżutkie, oficjalne gadżety z serii Wiedźmin. Ale nie tylko. Sprawdź, czym handluje największe polskie studio.

Co znajdziemy w CD Projekt Red Store?

Przede wszystkim spełnienie marzeń wszystkich miłośników Wiedźmina oraz Gwinta. A składać się na nie będą m.in.: skarpetki z logo Dzikiego Gonu, koszulki z wizerunkiem Geralta, bluza ze znakiem Igni, drewniane etui oraz bransoletka Szkoły Wilka, notatnik w oprawie z tłoczonymi znakami wiedźmińsmkimi, zestaw gwintowych przypinek frakcyjnych i wiele, wiele innych fanowskich insygniów, jak kubki, torby czy smyczki okraszone logami z gier.

To jednak ledwie okruszki dobroci, jakie na swoim stoisku oferują Redzi. Na ten moment największą gratką jest maskotka gadającego Trolla Sklep znanego z Gwinta oraz misternie wykonana, ręcznie malowana, inspirowana średniowieczną kulturą japońską figurka Geralta jako Ronina, mierząca aż 30 cm. Na stronie studia możecie obejrzeć film ukazujący, jak jest tworzona.

Geralt figurka kolekcjonerska

Ponadto CD Projekt Red Store dosłownie wybiegł w przyszłość i już zawczasu przygotował się na uwielbienie graczy ich najnowszej produkcji. Mowa o futurystycznym tytule Cyberpunk 2077, na który wszyscy zgodnie czekamy z niecierpliwością. Teraz na tę nierówną walkę z czasem, który Redzi potrzebują na ukończenie i wydanie projektu, możemy uzbroić się nie tylko w anielską cierpliwość, ale też w koszulkę z motywami z gry.

Redzi zapewniają także, że to ledwie przedsmak ich handlowej smykałki oraz obiecują zaspokajać konsumenckie apetyty swych fanów, poprzez stale zwiększającą się ofertę sklepu.

Ile za te cacuszka?

Za dużo! – krzyczą Poznaniacy. Ile Pan opuści? – pytają Krakowianie. Cały cebulacki polski naród zagląda w tym momencie do swych sakw i sprawdza, czy znajdą w nich wystarczająco monet. Uprzejmie informujemy zatem, że ceny za akcesoria ze sklepu Redów wynoszą od niecałych 90 zł za koszulkę do prawie 1000 zł za figurkę. Wysyłka towarów obejmuje na razie kraje Unii Europejskiej, ale w planach jest poszerzenie działalności o Stany Zjednoczone i Kanadę.

Tutaj możesz pozwiedzać CD Projekt Red Store