Samsung Galaxy A03s – informacje i przecieki. Co wiemy?

Dochodzi do nas coraz więcej informacji na temat najnowszego Samsunga Galaxy A03s. Czy smartfon okaże się atrakcyjnym narzędziem do codziennych zadań za naprawdę niską cenę? Poznaj wszystkie informacje i przecieki na temat niskobudżetowego smartfona firmy Samsung.

Skąd przypuszczenia na temat Samsung Galaxy A03s?

W listopadzie Samsung zaprezentował w USA smartfony Galaxy A12 i Galaxy A02s. Teraz wydaje się, że marka planuje wkrótce wypuścić nowy smartfon z serii A o nazwie Samsung Galaxy A03s w Indiach. Ciężko się nie domyśleć, że miałby być następcą modelu Galaxy A02. Co za tym idzie, nie będzie to telefon, który pochwali się niezwykłą specyfikacją, ale może przynajmniej zadowoli ceną.

Przed premierą urządzenie zostało zauważone w bazie danych aplikacji benchmarkingowej Geekbench, która ujawniła niektóre funkcje i specyfikacje telefonu. Warto zauważyć, że przed najnowszym wykazem Geekbench, Galaxy A03s został również zauważony na liście certyfikatów Bluetooth SIG oraz BIS.

Samsung Galaxy A03s wygląd
źródło: OneLeaks/91mobiles

Samsung Galaxy A03s – częściowa specyfikacja i wygląd

Niedawno wyciekły rendery CAD Samsung Galaxy A03. Zdjęcia ujawniły, że smartfon pojawi się z wycięciem w kształcie kropli wody nad ekranem i smukłymi ramkami ze wszystkich stron. Słuchawka będzie oferować kwadratowy moduł kamery z tyłu, w lewym górnym rogu, aby pomieścić trzy kamery i lampę błyskową LED. Urządzenie może oferować zamontowany z boku czujnik odcisków palców, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, port USB typu C i kratkę głośnika na dole.

Samsung Galaxy A03s wygląd
źródło: getinndialive.com

Zgodnie z wykazem na Geekbench, Samsung Galaxy A03s będzie zasilany przez procesor MediaTek Helio G35, który zapewni bazową częstotliwość taktowania 2,30 GHz. Jeden z wariantów smartfona będzie miał 4 GB pamięci RAM.

Jeśli chodzi o inne funkcje, Samsung Galaxy A03s ma być wyposażony w ekran o przekątnej 6,5 cala, ale w tej chwili nie ma słowa o jego rozdzielczości. Oczekuje się, że urządzenie będzie sprzedawać 13-megapikselowy aparat główny z tyłu, a także 5-megapikselowy aparat do robienia selfie. Lista urządzenia Geekbench ujawniła również, że telefon uruchomi Androida 11 po wyjęciu z pudełka.


Kiedy prezentacja Samsunga Galaxy A03s?

Ponieważ Samsung Galaxy A03s został już certyfikowany przez Bluetooth SIG i Bureau of Indian Standards, możemy się spodziewać, że wkrótce pojawi się na rynku indyjskim. Na razie nie ma ani słowa na temat ceny telefonu w Indiach. Z pewnością będziemy śledzić wszelkie informacje o nadchodzącym produkcie i nie omieszkamy poinformować Cię o nowościach.

Sprawdź bieżącą ofertę smartfonów Samsung w x-kom

Źródła: pinkvilla.com, geekbench.com