Samsung Galaxy Buds Pro – w tych pchełkach drzemie moc

Słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro to malutkie i bezprzewodowe pchełki, które zyskują coraz większą popularność. A to dlatego, że świetnie prezentują się w uchu, można je wygodnie przechowywać, a do tego mają najważniejsze – bardzo dobrą jakość dźwięku. Małe jest piękne i dobre. Samsung Galaxy Buds Pro poznacie bliżej w tym tekście.

Samsung Galaxy Buds Pro – prawdziwie galaktyczne pchełki

Samsung Galaxy Buds Pro są galaktyczne nie tylko z nazwy. Dlaczego? Bo łączą w sobie elegancki wygląd z dobrym dźwiękiem i ciekawymi funkcjami, jakie posiadają. Możecie lepiej dopasować je do własnych upodobań, dzięki trzem kolorom, w których są dostępne: czarnym, fioletowym i białym. Zewnętrzna strona błyszczy się w świetle, a wewnętrzna jest miękka i matowa. Ponadto skonstruowane zostały tak, aby były wygodne gdy nosicie je w uszach przez kilka godzin z rzędu.

Nad tym, by z Galaxy Buds Pro wydobyć jak najlepszy dźwięk, pracowali specjaliści AKG, czyli firmy, która zajmuje się profesjonalnym sprzętem muzycznym. Słuchawki opracowano więc w taki sposób, byście mogli usłyszeć w nich soczysty bas i czyste wysokie tony. Za świetnej jakości dźwięk odpowiadają dwudrożne głośniki:

  • Głośnik niskotonowy 11 mm – będący gwarancją świetnych, niskich tonów
  • Głośnik wysokotonowy 6,5 mm – odpowiadający za niezwykle czyste wysokie tony

W słuchawkach zamontowano także specjalny system złożony z trzech mikrofonów, by nic nie zakłócało Waszych rozmów nawet, jeśli otoczenie generuje dużo hałasu. Nieważne czy wieje czy przechodzicie obok pracującej koparki, mikrofony bez problemu wyłapią Wasz głos, a rozmówca nie będzie miał problemu ze zrozumieniem słów.

Ochrona i znajdowanie słuchawek

W Galaxy Buds Pro nie zabrakło również dodatków, które z pewnością przydadzą się Wam w wielu sytuacjach. Jeśli zgubicie słuchawkę (lub obie), po uruchomieniu usługi SmartThings Find, urządzenie wyemituje krótki dźwięk, byście mogli je znaleźć. A może często uprawiacie sport słuchając ulubionej muzyki i obawiacie się uszkodzenia przez wodę? Posiadają certyfikat wodoszczelności IPX7, który gwarantuje ich odporność na zachlapanie, gdy złapie Was deszcz i pot, kiedy ćwiczycie.

Wygodna obsługa i automatyczne przełączanie

Na powierzchni Galaxy Buds Pro znajduje się także panel dotykowy, który umożliwia wygodne sterowanie muzyką i połączeniami. Nie musicie za każdym razem sięgać po telefon, by zmienić piosenkę lub odebrać telefon. Słuchawki mogą też przełączać się pomiędzy sparowanymi urządzeniami. Jeśli więc oglądacie film na tablecie, a ktoś do Was zadzwoni, pchełki połączą się ze smartfonem byście mogli przeprowadzić rozmowę, a po jej zakończeniu, ponownie połączą się z tabletem i automatycznie wrócicie do filmu.

samsung galaxy buds pro czarne

Aktywna redukcja szumów – hałasu słuchać nie chcemy

Wiele z Was pewnie nie raz spotkało się z sytuacją, kiedy ulubioną piosenkę zagłuszył hałas z zewnątrz. A to tramwaj przejeżdżający obok podczas spaceru przez miasto, albo sąsiad, który nie potrafi skończyć remontu i robi wszystko byście nie mogli zrelaksować się po pracy przy muzyce. Można zapytać: czy nie po to są słuchawki, by między innymi zagłuszyć to czego nie chcemy usłyszeć?

Niestety te niechciane dźwięki uwielbiają przedostawać się do ucha, szczególnie jeśli korzystacie z malutkich pchełek. Na szczęście ktoś bardzo mądry wymyślił aktywną redukcję szumów (ANC) i została ona wykorzystana w Samsung Galaxy Buds Pro.

ANC, o którym mowa, to funkcja, która redukuje poziom hałasu z otoczenia i pozwala niemal całkowicie odciąć niechciane dźwięki z otoczenia. Dzięki temu możecie dać pochłonąć się ulubionej muzyce i poczuć prawdziwą moc brzmienia Samsung Galaxy Buds Pro.

Są jednak osoby, które czują się bezpieczniej, kiedy mogą dosłyszeć nieco dźwięków z zewnątrz. Dlatego słuchawki funkcja ANC została wyposażona w specjalny tryb Ambient, który pozwala ustawić jeden z czterech dostępnych poziomów słyszalności szumów z otoczenia. Możecie więc zdecydować, w jakim stopniu chcecie wyłączyć hałas.

samsung galaxy buds pro fioletowe

Samsung Galaxy Buds Pro – przechowuj i ładuj

To jeszcze nie te czasy, kiedy ktoś opatentował ładujące kieszenie, ale słuchawki faktycznie możecie naładować po schowaniu np. w spodniach. Jak to możliwe? Ładowanie w tym czasie zapewnia etui, jeśli oczywiście słuchawki do niego włożycie i zadbacie, żeby samo miało zapas energii. Nie dość, że słuchawki możecie bezpiecznie przechowywać, w końcu malutkie pchełki łatwo zgubić, to jeszcze nie musicie martwić się, że zabraknie im energii. A jak długo trzeba Galaxy Buds Pro ładować i na ile wystarcza ładowanie?

Galaktyczne pchełki Samsunga po 5 minutach ładowania będą mogły pracować niecałą godzinę. Ładują się więc tyle, ile trwa dłuższa piosenka, a pozwala to potem przesłuchać pół płyty. Mało? Pełne ładowanie to do 8 godzin pracy z wyłączonym ANC oraz 5 godzin pracy z wykorzystaniem ANC. Etui naładowane do pełna ma w sobie tyle mocy, by zasilić pchełki na prawie dobę pracy. Samo etui można natomiast naładować bezprzewodowo lub za pomocą kabla. Sprzęt malutki, a energia w nim wielka.

samsung galaxy buds pro srebrne z etui