Moto E40 – informacje, rendery i przecieki. Co wiemy?

Z każdej strony dochodzą do nas informacje, że Motorola przygotowuje się do uruchomienia Moto E40. Czy smartfon okaże się atrakcyjnym narzędziem do codziennych zadań za naprawdę przyzwoitą cenę? Kiedy możesz spodziewać się jego premiery? Poznaj wszystkie informacje i przecieki na temat smartfona amerykańskiej firmy.

Moto E40 – przecieki na temat specyfikacji

Moto E40 będzie zasilany ośmiordzeniowym układem Unisoc T700 w połączeniu z 4 GB pamięci RAM i do 64 GB pamięci masowej. Jeśli chodzi o inne funkcje, smartfon ma być wyposażony w ekran IPS z częstotliwością odświeżania ekranu 90 Hz o przekątnej ekranu 6,5 cala i rozdzielczości HD+ 720 x 1560 pikseli.

Oprócz tego Moto E40 będzie działał na Androidzie 11, a zasilany powinien zostać baterią o pojemności 4000 mAh. W celu zapewnienia łączności urządzenie będzie oferować obsługę Wi-Fi, Bluetooth 5.0, gniazdo słuchawkowe i port Type-C.

Smartfon będzie posiadać moduł potrójnego aparatu tylnego, składający się z:

  • Czujnika głównego 48 Mpix,
  • obiektywu makro 5 Mpix,
  • czujnika głębi 2 Mpix.

W przypadku selfie i wideorozmów oczekiwany jest przedni aparat 8 Mpix.

Motorola E40 wygląd

Jak będzie wyglądał nowy Moto E40?

Niedawno wyciekły rendery Moto E40. Zdjęcia ujawniły, że smartfon powinien pojawić się  w dwóch kolorach – szarym i różowym, z dość dużymi ramkami ze wszystkich stron, a do tego niewielkim wycięciem na kamerkę do selfie. Na tyle znalazł się skaner linii papilarnych ukryty w logo Motoroli oraz zgrabny i minimalistyczny potrójny moduł aparatu. Z pewnością jest to coś innego w porównaniu do ogromnych wysp aparatów, które oferują najnowsze smartfony.

Motorola E40 wygląd

Kiedy prezentacja Moto E40?

Oficjalne informacje o cenach i dostępności telefonu Moto E40 zostaną ogłoszone w momencie premiery, która ma nastąpić w nadchodzących tygodniach. Jednak zgodnie z przeciekami smartfon powinien kosztować mniej niż 200 Euro (180 $ / 160 EUR). Z pewnością będziemy śledzić wszelkie informacje o nadchodzącym produkcie i nie omieszkamy poinformować Cię o nowościach.

Sprawdź bieżącą ofertę smartfonów Motoroli w x-kom