Gigabyte AERO 15 OLED. Co złego, to nie one

Metalowe korpusy, karty graficzne RTX, procesory Intel Core i7 11 gen., wentylatory zbudowane z 71 łopatek, wyświetlacze OLED 4K i porty, których możesz wymagać od laptopa w 2022 roku. Gigabyte AEORO 15 OLED zapewniają to wszystko, spełniając wymogi stawiane przez graczy, grafików oraz projektantów.

Gaming z wysokim klatkażem

Wprawne oko (nawet para oczu) z uznaniem spojrzy na konfiguracje rozpoczynające się od procesorów Intel Core i7-11800H, 8-rdzeniowe, 16-wątkowe jednostki z taktowaniem 3,80 GHz w trybie Turbo Boost. To CPU gości zarówno w modelu z kartą graficzną RTX 3060, RTX 3070, jak i RTX 3080. W obu konstrukcjach znajdziesz też pamięć RAM w ilości 16 GB (DDR4 3200 MHz), przy czym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dołożyć im kości, sięgając pułapu 64 GB RAM.

Ile klatek obrazu na sekundę wyciągną te podzespoły? I które gry na tym pójdą? Na tym odpalisz dosłownie wszystko, od PUBG po Cyberpunk 2077. Przy okazji sprawdź poradniki o tym, jak wyciągnąć więcej fps-ów w grach:

🎮 Jak zwiększyć fps w Cyberpunk 2077?

🎮 Jak zwiększyć fps w Battlefield 2042?

🎮 Jak zwiększyć fps w PUBG w 2021 roku?

🎮 Jak zwiększyć fps w Elden Ring?

A kiedy gaming wyciska z komponentów ostatnie soki, gdy temperatury CPU i GPU rosną, wtedy do akcji wkracza chłodzenie Windforce. Składają się na niego dwa wentylatory (a każdy ma 71 łopatek), miedziane ciepłowody oraz miedziane żebra cieplne, które skutecznie, a przy tym cicho, rozpraszają ciepło wygenerowane przez solidnie obciążone podzespoły.

Gigabyte Aero laptop

Praca ze skalibrowanymi kolorami

Osoby zawodowo pracujące z wideo wymagają od ekranu pełnego pokrycia palety P3. Laptopy Gigabyte AERO 15 spełniają ten wymóg, dysponując matrycami OLED 15,6” z pokryciem palety DCI-P3 w 100%. W dodatku każdy panel opuszczający fabrykę ma kalibrowane kolory w technologii X-Rite™. Masz dzięki temu pewność, że kolory są wierne i odpowiadają zdefiniowanym wzorom.

Co ważne, wyświetlacze mają rozdzielczość 4K (3840 x 2160 px). Jakby ich było Ci mało, na boku czekają porty USB-C z Thunderbolt 4, mini Display Port oraz HDMI 2.1, z pomocą których wrzucisz obraz na zewnętrzny monitor, zyskując większy lub dodatkowy obszar roboczy. Do współpracy z aparatami służą czytniki kart SD, z kolei USB 3.2 pozwalają sprawnie wymieniać dane między dyskami laptopów a nośnikami flash, jak pendrive’y albo dyski zewnętrzne.

Podzespoły zapewnią jednocześnie sprawną obsługę programów graficznych i wideo z pakietu Adobe, bez przycięć, bez czasochłonnego oczekiwania. Robią to, co do nich należy. Ponieważ zamknięte są w obudowie, która nie emanuje turbo-gamingowym designem, śmiało zabieraj na spotkania z klientami. Ciche chłodzenie nie zaburzy rozmów i nie przeszkodzi w skupieniu. Pozostaje podpisać kontrakt.


Materiał powstał we współpracy z Gigabyte